Nr na żaglu | Imię i Nazwisko | Płeć | Data ur. | Wiek (wg rocznika) |
Klub | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | POL 1 | Aleksandra Bobrowska | UKS BARNIM GOLENIÓW | |||
2 | POL 4 | Adrian Majdosz | UKS BARNIM GOLENIÓW | |||
3 | POL 5 | Jan Borowiak | KS DOBRA MARINA | |||
4 | POL 9 | Hanna Borkowska | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
5 | POL 9 | Alicja Siputa | WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
6 | POL 13 | Borys Matysiak | CHKZ CHOJNICE | |||
7 | POL 18 | Borys Podumis | UKS NAVIGO SOPOT | |||
8 | POL 20 | Dawid Tymecki | MUKŻ BAŁTYK MIELNO | |||
9 | POL 39 | Andrzej Nycz | PKM LOK POZNAŃ | |||
10 | POL 77 | Marek Szczepankowski | UKS BARNIM GOLENIÓW | |||
11 | POL 92 | Zofia Wołosz | SEJK POGOŃ SZCZECIN | |||
12 | POL 125 | Franciszek Thomas | UKS NAVIGO SOPOT | |||
13 | POL 137 | Gracjan Niczyj | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW | |||
14 | POL 139 | Cezary Popielski | AZS POZNAŃ | |||
15 | POL 143 | Jerzy Gałęza | PKM LOK POZNAŃ | |||
16 | POL 146 | Wojciech Stefaniak | ŻMKS POZNAŃ | |||
17 | POL 147 | Agata Koropecka | YK Stal Gdynia | |||
18 | POL 157 | Alicja Przybyłek | AZS POZNAŃ | |||
19 | POL 158 | Igor Pawlowski | CHKZ CHOJNICE | |||
20 | POL 163 | Illya Zaradny | PKM LOK POZNAŃ | |||
21 | POL 165 | Stanisław Chilewski | KS ZJEDNOCZENI | |||
22 | POL 175 | Alicja Dampc | CHKZ CHOJNICE | |||
23 | POL 186 | Maciej Cymerman | UKS BARNIM GOLENIÓW | |||
24 | POL 187 | Teresa Zawal | ŻMKS Poznań | |||
25 | POL 203 | Małgorzata Figel | OPTI CWM GDYNIA | |||
26 | POL 222 | Szymon Wójcik | WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
27 | POL 244 | Jan Macugowski | KŻ VI-KING CZŁUCHÓW | |||
28 | POL 263 | Hubert Adamów | KS DOBRA MARINA | |||
29 | POL 272 | Bartek Pluta | SEJK POGOŃ SZCZECIN | |||
30 | POL 310 | Jan Kubiak | CHKZ CHOJNICE | |||
31 | POL 333 | Michał Skawiński Ps. Kornik | WTW WARSZAWA | |||
32 | POL 349 | Filip Bil | YK Stal Gdynia | |||
33 | POL 396 | Paweł Romanowicz | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW | |||
34 | POL 447 | Zofia Pradzynska | Chkz Chojnice | |||
35 | POL 550 | Marcel Wieliński | LKS CHARZYKOWY | |||
36 | POL 585 | Michał Trafalski | YK Stal Gdynia | |||
37 | POL 723 | Jakub Szczepański | LKS CHARZYKOWY | |||
38 | POL 745 | Nikolas Głowacki | WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
39 | POL 758 | January Szczukowski | CHKZ CHOJNICE | |||
40 | POL 817 | Amelia Rasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
41 | POL 860 | Adam Słodownik | UKS SZKWAŁ LEGIONOWO | |||
42 | POL 878 | Maja Kwiek | WTW WARSZAWA | |||
43 | POL 879 | Igor Grzelak | WTW WARSZAWA | |||
44 | POL 920 | Maksymilian Kruczyński | AZS POZNAŃ | |||
45 | POL 922 | Jakub Podgórny | KSCŻ SZCZECIN | |||
46 | POL 928 | Lidia Łagodzińska | SEJK POGOŃ SZCZECIN | |||
47 | POL 935 | Patrycja Chiniewicz | MUKŻ BAŁTYK MIELNO | |||
48 | POL 938 | Aleksandra Długołęcka | ŻMKS Poznań | |||
49 | POL 958 | Alicja Koczorowska | AZS POZNAŃ | |||
50 | POL 991 | Karolina Gajdzińska | AZS POZNAŃ | |||
51 | POL 1016 | Zuzanna Zielińska | MKŻ ŻNIN | |||
52 | POL 1018 | Antoni Lipiński | LKS CHARZYKOWY | |||
53 | POL 1026 | Jakub Gil | TKŻ TORUŃ | |||
54 | POL 1066 | Franciszek Kosecki | CHKZ CHOJNICE | |||
55 | POL 1069 | Tymon Wiatrowski | CHKŻ CHOJNICE | |||
56 | POL 1070 | Maksymilian Kabat | CHKŻ CHOJNICE | |||
57 | POL 1071 | Krzysztof Szczodrowski | CHKŻ CHOJNICE | |||
58 | POL 1072 | Arkadiusz Beska | CHKŻ CHOJNICE | |||
59 | POL 1111 | Bartosz Baczmaga | KS DOBRA MARINA | |||
60 | POL 1114 | Jakub Hippler | MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | |||
61 | POL 1137 | Marianna Gębicka | MKS DWÓJKA WASZAWA | |||
62 | POL 1138 | Michał Kuchtyn | UKS BRYG WROCŁAW | |||
63 | POL 1139 | Szymon Rozum | MKS DWÓJKA WARSZAWA | |||
64 | POL 1140 | Aleksandra Borucka | AZS POZNAŃ | |||
65 | POL 1153 | Mateusz Balicki | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW | |||
66 | POL 1159 | Zuzanna Ołowiak | YKP GDYNIA | |||
67 | POL 1186 | Michał Paciorek | UKS SZKWAŁ LEGIONOWO | |||
68 | POL 1201 | Krzysztof Ciborowski | WTW WARSZAWA | |||
69 | POL 1209 | Wanda Szylińska | KSCŻ SZCZECIN | |||
70 | POL 1220 | Maciej Ilnicki | CHKŻ CHOJNICE | |||
71 | POL 1222 | Jan Kisielewicz | WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
72 | POL 1224 | Michał Grzesiek | ŻMKS POZNAŃ | |||
73 | POL 1226 | Teresa Masztalerz | TKŻ TORUŃ | |||
74 | POL 1228 | Olga Kanikowska | AZS POZNAŃ | |||
75 | POL 1229 | Zofia Pospieszna | AZS POZNAŃ | |||
76 | POL 1237 | Marcin Staniewicz | JACHT KLUB KOSZALIN | |||
77 | POL 1240 | Piotr Jakubowski | ŻMKS Poznań | |||
78 | POL 1245 | Hanna Słyk | KS SPÓJNIA WARSZAWA | |||
79 | POL 1262 | Wiktoria Hlawaty | MKŻ OPTI | |||
80 | POL 1268 | Jan Kamieński | PKM LOK POZNAŃ | |||
81 | POL 1271 | Sara Wiśniewska | TKŻ TORUŃ | |||
82 | POL 1278 | Adam Cwojdziński | ŻMKS POZNAŃ | |||
83 | POL 1283 | Jan Ptasiński | ŻMKS Poznań | |||
84 | POL 1285 | Justyna Jurkowska | MKŻ ŻNIN | |||
85 | POL 1288 | Amelia Tram | MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | |||
86 | POL 1290 | Ida Kocięda | OPTI CWM GDYNIA | |||
87 | POL 1292 | Jakub Pietrzak | OPTI CWM GDYNIA | |||
88 | POL 1300 | Natasza Tarnawska | OPTI CWM GDYNIA | |||
89 | POL 1312 | Michalina Maciejak | UKS BRYG WROCŁAW | |||
90 | POL 1319 | Jan Klinicki | SSW MOS Iława | |||
91 | POL 1322 | Karol Rak | SEJK POGOŃ SZCZECIN | |||
92 | POL 1328 | Gracjan Kaczmarski | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
93 | POL 1332 | Gabriela Fajdasz | K.S SPÓJNIA - WARSZAWA | |||
94 | POL 1344 | Nina Janowicz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
95 | POL 1351 | Lena Murach | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
96 | POL 1353 | Aleksandra Piątkowska | MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | |||
97 | POL 1354 | Martyna Żydzis | KS AZS AWFiS Gdańsk | |||
98 | POL 1356 | Danuta Wilska | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
99 | POL 1361 | Kacper Karbownik | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
100 | POL 1362 | Kamil Stemplewski | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
101 | POL 1365 | Oliwia Siedlecka | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
102 | POL 1373 | Wiktor Pawłowski | CHKŻ CHOJNICE | |||
103 | POL 1376 | Matylda Brelińska | MKŻ ŻNIN | |||
104 | POL 1378 | Franciszek Siwek | K.S SPÓJNIA - WARSZAWA | |||
105 | POL 1387 | Michał Krzemiński | UKS SZKWAŁ LEGIONOWO | |||
106 | POL 1396 | Mateusz Gąsiorowski | YK Stal Gdynia | |||
107 | POL 1399 | Maria Nycz | PKM LOK POZNAŃ | |||
108 | POL 1403 | Kacper Kibiersza | UKS NAVIGO SOPOT | |||
109 | POL 1404 | Tymoteusz Bajko | MKŻR MARINA HOTELE | |||
110 | POL 1421 | Filip Nosol | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW | |||
111 | POL 1423 | Mateusz Kluczka | UKS OPTI ODRA WROCŁAW | |||
112 | POL 1436 | Sylwia Fryziak | UKS SZKWAŁ LEGIONOWO | |||
113 | POL 1443 | Hubert Łobaczewski | YKP GDYNIA | |||
114 | POL 1446 | Konrad Wlazłowski | YKP Gdynia | |||
115 | POL 1452 | Antonina Ołowiak | YKP GDYNIA | |||
116 | POL 1474 | Agnieszka Jankowiak | ŻMKS POZNAŃ | |||
117 | POL 1482 | Roch Dmuchowski | SSW MOS Iława | |||
118 | POL 1490 | Szymon Góralski | SEJK POGOŃ SZCZECIN | |||
119 | POL 1497 | Wiktor Borkowski | AZS POZNAŃ | |||
120 | POL 1506 | Mateusz Hrymajło | KSCŻ SZCZECIN | |||
121 | POL 1507 | Tomasz Obecny | KSCŻ SZCZECIN | |||
122 | POL 1513 | Szymon Ząbek | KSCŻ SZCZECIN | |||
123 | POL 1517 | Pola Petrykowska | UKS SZKWAŁ LEGIONOWO | |||
124 | POL 1518 | Klara Piotrowska | WTW WARSZAWA | |||
125 | POL 1523 | Olga Wietek | YK Stal Gdynia | |||
126 | POL 1541 | Jakub Porębski | OPTI CWM GDYNIA | |||
127 | POL 1548 | Andrzej Thomas | UKS NAVIGO SOPOT | |||
128 | POL 1549 | Michał Urbaniak | CHKŻ CHOJNICE | |||
129 | POL 1550 | Antoni Szyca | LKS CHARZYKOWY | |||
130 | POL 1559 | Jan Suchocki | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
131 | POL 1561 | Krzysztof Ołowiak | YKP GDYNIA | |||
132 | POL 1578 | Marta Richert | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
133 | POL 1593 | Rafał Balicki | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW | |||
134 | POL 1594 | Szymon Janiak | OPTI CWM GDYNIA | |||
135 | POL 1596 | Zuzanna Tomaszewska | UKS NAVIGO SOPOT | |||
136 | POL 1603 | Krzysztof Bruski | OPTI CWM GDYNIA | |||
137 | POL 1637 | Aleksandra Zastawna | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
138 | POL 1638 | Stanisław Radojewski | JKW POZNAN | |||
139 | POL 1645 | Michał Biedalak | JKW POZNAŃ | |||
140 | POL 1653 | Adam Cieminski | Chkż Chojnice | |||
141 | POL 1657 | Zofia Szcześniak | KS ZJEDNOCZENI | |||
142 | POL 1667 | Marcel Bisewski | YKP GDYNIA | |||
143 | POL 1671 | Antoni Osiński | TKŻ TORUŃ | |||
144 | POL 1672 | Kacper Barszczyk | UKS NAVIGO SOPOT | |||
145 | POL 1700 | Natalia Kilar | UKS NAVIGO SOPOT | |||
146 | POL 1701 | Max Berliński | YKP GDYNIA | |||
147 | POL 1702 | Eryk Rózga | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
148 | POL 1704 | Franciszek Wołyniec | UKS NAVIGO SOPOT | |||
149 | POL 1708 | Oskar Sawicki | UKS BARNIM GOLENIÓW | |||
150 | POL 1735 | Filip Kurczewski | MKŻ ŻNIN | |||
151 | POL 1751 | Jacek Kalinowski | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW | |||
152 | POL 1752 | Jakub Korga | MKŻ ŻNIN | |||
153 | POL 1753 | Michał Jankowski | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
154 | POL 1754 | Michał Szklarz | KS DOBRA MARINA | |||
155 | POL 1757 | Tadeusz Wiatrowski | CHKZ CHOJNICE | |||
156 | POL 1758 | Jeremi Szczukowski | CHKŻ CHOJNICE | |||
157 | POL 1760 | Max Niziałkowski | UKS BRYG WROCŁAW | |||
158 | POL 1765 | Krzysztof Maksymowicz | KS SPÓJNIA WARSZAWA | |||
159 | POL 1768 | Bruno Herman | WTW WARSZAWA | |||
160 | POL 1772 | Angela Zubel | MKŻ ŻNIN | |||
161 | POL 1775 | Sonia Zagórska | GKŻ GDAŃSK | |||
162 | POL 1776 | Michał Maziarka | UKS NAVIGO SOPOT | |||
163 | POL 1788 | Antoni Kiliszek | MKS DWÓJKA WARSZAWA | |||
164 | POL 1798 | Hanna Ługowska | WTW WARSZAWA | |||
165 | POL 1799 | Iwo Reński | YKP Gdynia | |||
166 | POL 1803 | Zofia Czerniawska | YK Stal Gdynia | |||
167 | POL 1805 | Michał Jaroszek | KSW BALTIC | |||
168 | POL 1817 | Ignacy Rojek | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
169 | POL 1819 | Paweł Piankowski | YKP GDYNIA | |||
170 | POL 1822 | Jakub Marciniak | KSW BALTIC | |||
171 | POL 1823 | Gustaw Zalewski | TKŻ TORUŃ | |||
172 | POL 1828 | Martyna Molus | TKŻ TORUŃ | |||
173 | POL 1829 | Stanisław Wojda | JKW POZNAŃ | |||
174 | POL 1835 | Natalia Ziółkowska | YKP GDYNIA | |||
175 | POL 1851 | Patrycja Kurpiewska | MKS DWÓJKA WARSZAWA | |||
176 | POL 1857 | Szymon Szykowny | MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | |||
177 | POL 1861 | Sebastian Kaczanowski | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW | |||
178 | POL 1862 | Zuzanna Zielińska | YKP GDYNIA | |||
179 | POL 1865 | Paulina Rutkowska | YKP GDYNIA | |||
180 | POL 1870 | Teodor Kasprzyk | ŻMKS POZNAŃ | |||
181 | POL 1872 | Rafał Krężołek | JACHT KLUB KOSZALIN | |||
182 | POL 1876 | Maja Reszka | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
183 | POL 1883 | Filip Oleszczyk | UKS BARNIM GOLENIÓW | |||
184 | POL 1887 | Mikołaj Strupiński | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
185 | POL 1888 | Joanna Dyja | WTW WARSZAWA | |||
186 | POL 1892 | Jan Karnowski | K.S SPÓJNIA - WARSZAWA | |||
187 | POL 1893 | Maciej Chybiński | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW | |||
188 | POL 1904 | Igor Wójcik | YK STAL GDYNIA | |||
189 | POL 1925 | Alicja Wróblewska | YKP Gdynia | |||
190 | POL 1926 | Miłosz Michalak | YKP GDYNIA | |||
191 | POL 1927 | Mikołaj Czałbowski | YKP GDYNIA | |||
192 | POL 1939 | Igor Rudek | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
193 | POL 1943 | Wiktor Łasak | UKŻ LAMELKA | |||
194 | POL 1960 | Miłosz Samek | KSCŻ SZCZECIN | |||
195 | POL 1961 | Jakub Targowski | OPTI CWM GDYNIA | |||
196 | POL 1981 | Oliwia Dróżyńska | TKŻ TORUŃ | |||
197 | POL 1983 | Oliwier Kuźma | MKŻR MARINA HOTELE | |||
198 | POL 1988 | Michalina Pawelczyk | MKS DWÓJKA WARSZAWA | |||
199 | POL 2002 | Robert Berliński | YKP GDYNIA | |||
200 | POL 2005 | Michał Kuczmarski | MKS DWÓJKA WARSZAWA | |||
201 | POL 2008 | Maciej Kasprzak | SSW MOs Iława | |||
202 | POL 2016 | Malina Pietrzak | WTW WARSZAWA | |||
203 | POL 2027 | Filip Olszewski | K.S SPÓJNIA - WARSZAWA | |||
204 | POL 2031 | Fabian Kocięda | OPTI CWM GDYNIA | |||
205 | POL 2032 | Antonina Zagórska | GKŻ GDAŃSK | |||
206 | POL 2034 | Natasha Anolik | OPTI CWM GDYNIA | |||
207 | POL 2036 | Natalia Krawczyńska | OPTI CWM GDYNIA | |||
208 | POL 2037 | Hanna Węsierska | OPTI CWM GDYNIA | |||
209 | POL 2040 | Zofia Kucharska | YKP GDYNIA | |||
210 | POL 2041 | Filip Jarosiewicz | OPTI CWM GDYNIA | |||
211 | POL 2101 | Mikołaj Bazyli | KSW Baltic | |||
212 | POL 2102 | Adam Turczynowicz | K.S SPÓJNIA - WARSZAWA | |||
213 | POL 2107 | Marta Piotrowska | WTW WARSZAWA | |||
214 | POL 2108 | Julia Wróblewska | YKP Gdynia | |||
215 | POL 2117 | Alicja Tutkowska | YK Stal Gdynia | |||
216 | POL 2119 | Aleksander Bury | UKS BRYG WROCŁAW | |||
217 | POL 2200 | Kaja Śledzińska | K.S SPÓJNIA - WARSZAWA | |||
218 | POL 2205 | Piotr Vogel | PKM LOK POZNAŃ | |||
219 | POL 2206 | HANNA KORSAK | MKS Dwójka Warszawa | |||
220 | POL 2403 | Pola Schmidt | OPTI CWM GDYNIA | |||
221 | POL 2555 | Jan Sawicki | PKM LOK POZNAŃ | |||
222 | POL 2586 | Aleksandra Mańkowska | TKŻ TORUŃ | |||
223 | POL 2605 | Magdalena Skórnóg | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
224 | POL 2625 | Kornelia Dobaczewska | MKŻ ŻNIN | |||
225 | POL 2918 | Piotr Rodzewicz | UKS NAVIGO SOPOT | |||
226 | POL 3002 | Maria Retecka | UKS NAVIGO SOPOT | |||
227 | POL 3007 | Jakub Rozwadowski | SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
228 | POL 3008 | Tytus Szymborski | SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
229 | POL 3010 | Jakub Bućkowski | UKS NAVIGO SOPOT | |||
230 | POL 3011 | Jan Fabrowski | SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
231 | POL 3012 | Wiktor Sebastiański | SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
232 | POL 4112 | Jan Zamojski | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW | |||
233 | POL 4206 | Małgorzata Kwaśniewska | SOPOCKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
234 | POL 4485 | Aleksander Daniszewski | UKS NAVIGO SOPOT | |||
235 | POL 4821 | Paweł Kolinski | LKS CHARZYKOWY | |||
236 | POL 5119 | Kajetan Kaska | KSCŻ SZCZECIN | |||
237 | POL 7521 | Marcel Rumiński | MKŻ ŻNIN | |||
238 | POL 8455 | Bogna Tłok | MLKS KRAJNA SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE | |||
239 | POL 11758 | Magda Rejniak | UKS SZKWAŁ LEGIONOWO | |||
240 | POL 14821 | Wojciech Jankowski | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
241 | POL 17571 | Rafał Górski | KS AZS AWFIS GDAŃSK |