Wyniki regat - OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.9 Punkty Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 Q6 F7
1 POL 2041Filip JarosiewiczM12 OPTI CWM GDYNIA11,0(4)211232
2 POL 1758Jeremi SzczukowskiM12 CHKŻ CHOJNICE12,0112(8)611
3 POL 2403Pola SchmidtK13 OPTI CWM GDYNIA127,0236(9)493
4 POL 203Małgorzata FigelK12 OPTI CWM GDYNIA229,0(11)5102165
5 POL 1220Maciej IlnickiM14 CHKŻ CHOJNICE33,033(14)6759
6 POL 1805Michał JaroszekM12KSW BALTIC34,0(dsq)11135212
7 POL 1292Jakub PietrzakM13 OPTI CWM GDYNIA34,01(ocs)241944
8 POL 1325Hanna GronekK15JACHT KLUB KOSZALIN334,0(13)7423126
9 POL 2031Fabian KociędaM11 OPTI CWM GDYNIA37,05451913(22)
10 POL 1262Wiktoria HałabatyK13MKŻ OPTI KAMIEŃ POMORSKI449,0(15)114381013
11 POL 2101Mikołaj BazyliM13KSW BALTIC54,0775121211(16)
12 POL 1017Joanna LichwaK16KN LIDER KRAKÓW556,03414(16)14147
13 POL 2119Aleksander BuryM13UKS BRYG WROCŁAW56,0109(13)111088
14 POL 1833Bartosz DąbrowskiM14UKŻ 7 BIAŁYSTOK69,0861213(20)1911
15 POL 1603Krzysztof BruskiM13 OPTI CWM GDYNIA72,06103171323(ocs)
16 POL 1418Aleksandra SzczepańskaK15KN LIDER KRAKÓW676,0514810(33)2910
17 POL 1765Krzysztof MaksymowiczM10KS SPÓJNIA WARSZAWA77,061935(35)2717
18 POL 125Anna WitczakK14ŻLKS POZNAŃ777,091274(41)1827
19 POL 2034Natasha AnolikK12 OPTI CWM GDYNIA879,09591225(30)19
20 POL 1822Jakub MarciniakM13KSW BALTIC81,0108(27)2018718
21 POL 1070Maksymilian KabatM12 CHKŻ CHOJNICE82,01216158(26)1615
22 POL 1071Krzysztof SzczodrowskiM13 CHKŻ CHOJNICE87,0712(22)18152114
23 POL 1018Antoni LipińskiM12LKS CHARZYKOWY89,022102421(37)30
24 POL 237Wojciech GronekM12JACHT KLUB KOSZALIN98,017176141133(dnf)
25 POL 1072Arkadiusz BeskaM12 CHKŻ CHOJNICE99,01161221(46)2623
26 POL 7Mikołaj MajchrzyckiM11ŻLKS POZNAŃ106,0212281916(34)20
27 POL 1456Maciej MałachowskiM15UKŻ 7 BIAŁYSTOK110,0(24)131915221724
28 POL 670Jeremiasz KoniecznyM11ŻLKS POZNAŃ112,0201719717(36)32
29 POL 1069Tymon WiatrowskiM12 CHKŻ CHOJNICE113,01381824(28)2228
30 POL 1270Weronika MaciejczukK12UKŻ 7 BIAŁYSTOK9113,019159192328(29)
31 POL 2036Natalia KrawczyńskaK12 OPTI CWM GDYNIA10116,020(ocs)179292021
32 POL 16Rafał MałotaM16KN LIDER KRAKÓW117,015913734(39)39
33 POL 1245Hanna SłykK13KS SPÓJNIA WARSZAWA11122,01819225(45)2434
34 POL 723Jakub SzczepańskiM12LKS CHARZYKOWY128,0221171137(42)40
35 POL 1917Filip SikorskiM12CSW OPTY USTKA131,021132928(42)1525
36 POL 175Alicja DampcK10CHKZ CHOJNICE12131,02316161427(40)35
37 POL 1815Waldemar BoczkowskiM15CSW OPTY USTKA133,08(dsq)2016323126
38 POL 165Igor KawałkoM11 OPTI CWM GDYNIA134,018141833645(ocs)
39 POL 1943Wiktor ŁasakM12UKŻ LAMELKA146,0301817222435(36)
40 POL 1832Anna GierasimiukK13UKŻ 7 BIAŁYSTOK13147,01426(32)21302531
41 POL 550Marcel WielińskiM13LKS CHARZYKOWY148,01224112043(46)38
42 POL 1594Szymon JaniakM13 OPTI CWM GDYNIA149,01418232338(43)33
43 POL 1585Mateusz GrabowskiM10LKS CHARZYKOWY150,0162523639(41)41
44 POL 1541Jakub PorębskiM9 OPTI CWM GDYNIA1163,0331021363132(37)
45 POL 424Bartosz PeczkaM11BYDGOSKIE TOWARZYSTWO ŻEGLARSKIE173,02621113340(44)42
46 POL 4821Paweł KolińskiM13LKS CHARZYKOWY178,025153522(44)3843
47 POL 19171Filip NowosadM10KN LIDER KRAKÓW190,029203015(dnf)dnfdnf
48 POL 1998Aleksandra SzulskaK13 OPTI CWM GDYNIA1474,04(ocs)16ocs111
49 POL 1653Adam CieminskiM14 CHKŻ CHOJNICE91,01721(27)2610611
50 POL 189Sonia DobrzyńskaK11KS SPÓJNIA WARSZAWA1592,0223024(35)952
51 POL 1028Szymon MałachowskiM12UKŻ 7 BIAŁYSTOK94,0(dnc)dnf2610223
52 POL 1455Weronika ŻochowskaK16UKŻ 7 BIAŁYSTOK1695,0(27)2220251675
53 POL 1706Aleksandra KamińskaK13UKŻ 7 BIAŁYSTOK17102,028(ocs)2834534
54 POL 1550Antoni SzycaM13LKS CHARZYKOWY102,02725251744(ocs)
55 POL 1237Marcin StaniewiczM16JACHT KLUB KOSZALIN103,0232024(28)17910
56 POL 1595Jakub TargowskiM12 OPTI CWM GDYNIA106,0262315(27)22137
57 POL 806Wiktoria WarzychK11MKŻ OPTI KAMIEŃ POMORSKI18114,0(34)23312713119
58 POL 2037Hanna WęsierskaK11 OPTI CWM GDYNIA19117,025(29)251827814
59 POL 144Zofia PradzynskaK12CHKZ CHOJNICE20128,0(31)24293071820
60 POL 758January SzczukowskiM10CHKZ CHOJNICE132,0282737(38)18166
61 POL 185Aleksander GłówkaM11KS SPÓJNIA WARSZAWA133,01927(39)3881031
62 POL 1651Tymoteusz GrygorcewiczM13CSW OPTY USTKA135,0292834(35)19178
63 POL 1373Wiktor PawłowskiM11 CHKŻ CHOJNICE141,01629(32)26301426
64 POL 2216Julia ŻmudzińskaK13BYDGOSKIE TOWARZYSTWO ŻEGLARSKIE21157,0323426(36)262118
65 POL 654Max NiziałkowskiM12UKS BRYG WROCŁAW158,0344136313(ocs)13
66 POL 1849Jacek LewandowskiM12ŻLKS POZNAŃ161,036312132(ocs)1229
67 POL 5Maksymilian KoschelM11ŻLKS POZNAŃ161,0422633311415(dsq)
68 POL 421Bartosz ŻmudzińskiM10BYDGOSKIE TOWARZYSTWO ŻEGLARSKIE161,031(37)2834212027
69 POL 1650Artur RadomskiM12CSW OPTY USTKA168,037(39)3430232717
70 POL 2032Wiktor SiemiątkowskiM13GKŻ GDAŃSK169,038364023626(dnf)
71 POL 1592Paweł ŁobodaM10 OPTI CWM GDYNIA170,024353529(dnf)2324
72 POL 1445Maksymilian MalecM10 OPTI CWM GDYNIA171,030303040(dnf)2219
73 POL 978Jan KubiakM10CHKZ CHOJNICE175,0(39)323837202523
74 POL 1193Igor BoguszM13KN LIDER KRAKÓW178,03839(42)42251915
75 POL 1961Agata TargowskaM11 OPTI CWM GDYNIA179,0(41)384139123316
76 POL 1221Julia PadzikK9 OPTI CWM GDYNIA222189,0323737371531(dnf)
77 POL 1276Agata NadolnaK11 OPTI CWM GDYNIA23191,036353829(dnf)2825
78 POL 1066Franciszek KoseckiM10CHKZ CHOJNICE197,0403640(dnf)293022
79 POL 1300Natasza TarnawskaK10 OPTI CWM GDYNIA24201,035314141(dnf)3221
80 POL 158Igor PawlowskiM9CHKZ CHOJNICE3203,0404039(dnf)dnf2412
81 POL 880Marcel HaufaM9ŻLKS POZNAŃ4209,035333133(dnf)29dnf
82 POL 1889Franciszek WodkowskiM9 OPTI CWM GDYNIA5232,037383625(dnf)dnfdnf
83 POL 1831Izabela BaranowskaK14UKŻ 7 BIAŁYSTOK25233,042(dnf)33dnf11dnfocs
84 POL 13Borys MatysiakM10CHKZ CHOJNICE240,0(dnc)32dnfdnf2434dnf
85 POL 1290Ida KociędaK8 OPTI CWM GDYNIA266242,0393443(dnf)dnfdnf30
86 POL 2035Aniela FrąckowiakK10 OPTI CWM GDYNIA27252,04333(ret)32dnfdnfdnf
87 POL 1549Michał UrbaniakM13 CHKŻ CHOJNICE256,03328(dnf)dnfdnfdnfdnf
88 POL 1757Tadeusz WiatrowskiM9CHKZ CHOJNICE7257,0(dnc)dnfdnfdnf28dsq28
89 POL 535Mikołaj ŁobodaM8 OPTI CWM GDYNIA8264,043424241(dnf)dnfdnf
90 POL 1384Bienvenida KusK9 OPTI CWM GDYNIA289265,04141(ocs)39dnfdnfdnf
91 POL 3333Maja KomorowskaK9 OPTI CWM GDYNIA2910266,04440(dnf)dnfdnf35dnf
92 POL 603Zofia GlazaK10 OPTI CWM GDYNIA30266,044434340(dnf)dnfdnf
93 POL 630Maja SzycaK9LKS CHARZYKOWY3111297,0(dnc)dnfdnfdnfdnfdnfdnf
94 POL 1505Anna SteinerK10 OPTI CWM GDYNIA32297,0(dnc)dnfdnfdnfdnfdnfdnf