Wyniki regat - OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.9 Punkty Q1 Q2 Q3 Q4 Q5 Q6 Q7
1 POL 1758Jeremi Szczukowski M11 CHKŻ CHOJNICE12,01(6)51113
2 POL 1638Stanisław Radojewski M13JKW POZNAN15,02112(ufd)54
3 POL 2102Adam Turczynowicz M12KS SPÓJNIA WARSZAWA16,05(19)13331
4 POL 1865Paulina Rutkowska K12 YKP GDYNIA117,0462122(9)
5 POL 1667Marcel Bisewski M12 YKP GDYNIA19,011012(17)41
6 POL 2090Maria Suchocka K11MKŻ ARKA GDYNIA222,0(15)1212115
7 POL 1362Kamil Stemplewski M12MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO23,0235(18)229
8 POL 1292Jakub Pietrzak M12 OPTI CWM GDYNIA24,0(8)135852
9 POL 1805Michał Jaroszek M11KSW BALTIC25,025(12)12141
10 POL 1799Iwo Reński M12 YKP GDYNIA26,06(11)15392
11 POL 1751Jacek Kalinowski M11UKS ŻEGLARZ WROCŁAW26,0126656(13)
12 POL 1443Hubert Łobaczewski M12 YKP GDYNIA27,05102433(13)
13 POL 2041Filip Jarosiewicz M11 OPTI CWM GDYNIA28,0(7)266266
14 POL 2605Magdalena Skórnóg K11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO329,09353(19)63
15 POL 1803Zofia Czerniawska K13YK STAL GDYNIA430,0158763(13)
16 POL 1645Michał Biedalak M12 JKW POZNAŃ31,032249(31)11
17 POL 1269Zuzanna Zasada K11KS ZATOKA PUCK532,04411355(14)
18 POL 1998Aleksandra Szulska K12 OPTI CWM GDYNIA634,0(22)9341044
19 POL 2027Filip Olszewski M11KS SPÓJNIA WARSZAWA35,02(20)86595
20 POL 2403Pola Schmidt K12 OPTI CWM GDYNIA735,095(19)5574
21 POL 2101Mikołaj Bazyli M12KSW BALTIC38,06(17)3511103
22 POL 1446Konrad Wlazłowski M12 YKP GDYNIA42,01021666(dsq)2
23 POL 1319Jan Klinicki M10 SSW MOS IŁAWA46,0(20)4494520
24 POL 1939Igor Rudek M11MKŻ ARKA GDYNIA48,081122916(26)
25 POL 1829Stanisław Wojda M11 JKW POZNAŃ48,0318108(ufd)72
26 POL 806Wiktoria Hałabaty K12MKŻ OPTI848,0657158(19)7
27 POL 2442Janina Dmochowska K11MKŻ ARKA GDYNIA949,0715(dsq)33615
28 POL 1271Sara Wiśniewska K12 TKŻ TORUŃ1052,01078412(15)11
29 POL 111Aleksandra Bobrowska K10 UKS BARNIM GOLENIÓW1154,0881210(19)88
30 POL 1159Zuzanna Ołowiak K12 YKP GDYNIA1257,013(26)1414718
31 POL 1713Danuta Grudzień K11UKS SILESIA OPTY CEŁM ŚLĄSKI1358,046111121(28)5
32 POL 2077Dominika Grala K11POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU1460,014(26)3107188
33 POL 479Maciej Żmijewski M12MKŻ ARKA GDYNIA60,08(14)1499146
34 POL 2117Alicja Tutkowska K10YK STAL GDYNIA1561,01130(dnf)11117
35 POL 1776Michał Maziarka M12UKS NAVIGO SOPOT61,0911209(29)210
36 POL 2080Karolina Jałoszyńska K11KLUB ŻEGLARSKI NYSA1664,01241521318(19)
37 POL 2064Bartłomiej Heksel M13KŻ HORN KRAKÓW65,0167426(40)111
38 POL 2007Alicja Michalewska K10 SSW MOS IŁAWA1765,02210(29)184110
39 POL 1220Maciej Ilnicki M13 CHKŻ CHOJNICE65,01438141412(23)
40 POL 1603Krzysztof Bruski M12 OPTI CWM GDYNIA68,0413(39)8121615
41 POL 1817Ignacy Rojek M12 KS AZS AWFIS GDAŃSK69,0(20)7518121215
42 POL 927Hugo Marciniak K13 JKW POZNAŃ1870,0384(42)31186
43 POL 1155Jakub Piesiewicz M12 KS AZS AWFIS GDAŃSK70,01494(ufd)161512
44 POL 1420Marcel Skubański M12KLUB ŻEGLARSKI NYSA71,0199(48)22489
45 POL 244Jan Macugowski M12KŻ VI-KING CZŁUCHÓW75,01012611279(42)
46 POL 2065Igor Wierzbowski M10KŻ HORN KRAKÓW76,018107(24)15197
47 POL 1749Lidia Łukasik K10UKS ŻEGLUJ LUBLIN1977,0(24)12131311721
48 POL 1226Teresa Masztalerz K11 TKŻ TORUŃ2078,013187(34)11722
49 POL 1627Maria Majchrzycka K13ŻLKS POZNAŃ2179,020916(39)6226
50 POL 1452Antonina Ołowiak K11 YKP GDYNIA2279,011237101612(29)
51 POL 1596Zuzanna Tomaszewska K11UKS NAVIGO SOPOT2384,021129101121(22)
52 POL 1701Max Berliński M11 YKP GDYNIA87,0(43)391518834
53 POL 1916Kasia Wajdowska K13KŻ HORN KRAKÓW2487,01779(41)251811
54 POL 203Małgorzata Figel K11 OPTI CWM GDYNIA2588,0515297(ufd)275
55 POL 16Maksymilian Kowalczyk M12KŻ Horn Kraków89,011259191312(38)
56 POL 1892Jan Karnowski M11KS SPÓJNIA WARSZAWA90,019(35)31171373
57 POL 1735Filip Kurczewski M14MIĘDZYSZKOLNY KLUB ŻEGLARSKI ŻNIN91,07410(27)202624
58 POL 1835Natalia Ziółkowska K10 YKP GDYNIA2691,0101423284(35)12
59 POL 2040Zofia Kucharska K11 YKP GDYNIA2793,071316341013(40)
60 POL 1897Franciszek Mikulski M12 KS AZS AWFIS GDAŃSK95,02481528(34)137
61 POL 1388Natalia Nadrzewia K12UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY2898,03(34)1111302518
62 POL 1981Oliwia Dróżyńska K13 TKŻ TORUŃ2998,0151412132222(33)
63 POL 186Maciej Cymerman M11 UKS BARNIM GOLENIÓW99,0281213317(32)8
64 POL 1926Miłosz Michalak M12 YKP GDYNIA99,019202612(33)139
65 POL 39Andrzej Nycz M11PKM LOK POZNAŃ100,0919181615(23)23
66 POL 966Lena Cituk K10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO30101,06192828(31)137
67 POL 1185Aleksander Daniszewski M11UKS NAVIGO SOPOT101,026112315(29)818
68 POL 2114Tymon Wiatrowski M11 CHKŻ CHOJNICE107,02623(38)2071417
69 POL 2119Aleksander Bury M12UKS BRYG WROCŁAW109,021(42)1514222116
70 POL 333Michał Skawiński Ps. Kornik M10 WTW WARSZAWA110,01133416(36)1135
71 POL 1904Igor Wójcik M11YK STAL GDYNIA116,05283273410(38)
72 POL 1669Natalia Chojnowska K10 SSW MOS IŁAWA31117,026212316(44)1516
73 POL 1424Jakub Wegiera M11UKS FIR WARSZAWA118,01224(45)13292812
74 POL 777August Sobczak M9MKS DWÓJKA WARSZAWA1118,02122(28)22172313
75 POL 2031Fabian Kocięda M10 OPTI CWM GDYNIA121,0(40)192114113422
76 POL 1862Zuzanna Zielińska K11 YKP GDYNIA32121,02326172214(31)19
77 POL 1405Joanna Michalska K10UKS YACHT CLUB SŁAWA33121,02415173117(37)17
78 POL 2112Jerzy Sukow M13 YKP GDYNIA122,0122113(49)331132
79 POL 1018Antoni Lipiński M11LKS CHARZYKOWY125,027(58)498171014
80 POL 1578Marta Richert K11MKŻ ARKA GDYNIA34129,02935222599(48)
81 POL 2108Julia Wróblewska K11 YKP GDYNIA35134,02817141232(37)31
82 POL 1234Wiktor Polaczek M13PTTK134,02333132327(49)15
83 POL 1822Jakub Marciniak M12KSW BALTIC134,0311321(38)232719
84 POL 2120Michał Karnacewicz M10NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN134,0(38)241824141935
85 POL 1244Oskar Hawliczek M12KS SPÓJNIA WARSZAWA136,01720(dnf)32362110
86 POL 1364Jan Fuk M11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO136,02821(53)22282512
87 POL 2036Natalia Krawczyńska K11 OPTI CWM GDYNIA36136,0252536191516(41)
88 POL 2586Aleksandra Mańkowska K12 TKŻ TORUŃ37137,03181817(ufd)3330
89 POL 4112Jan Zamojski M11UKS ŻEGLARZ WROCŁAW138,01624271720(39)34
90 POL 2034Natasha Anolik K11 OPTI CWM GDYNIA38141,0(44)273815142720
91 POL 1450Piotr Kosowski M9UKS OPTI ODRA WROCŁAW2142,02316222332(39)26
92 POL 1306Igor Gruszczyński M10UKS YACHT CLUB SŁAWA144,01711143828(48)36
93 POL 3002Maria Retecka K12UKS NAVIGO SOPOT39144,03413252115(46)36
94 POL 1830Mikołaj Grudzień M11UKS ŻEGLUJ LUBLIN145,02516172024(50)43
95 POL 1756Konrad Ciernia M11KŻ HORN KRAKÓW145,0181825192342(44)
96 POL 1361Kacper Karbownik M11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO146,0(42)37357183217
97 POL 11488Eliza Kołtak K12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN40146,0152011(45)453025
98 POL 1826Jakub Kołodziejczyk M12UKS OPTI ODRA WROCŁAW146,0272727(45)192323
99 RUS 3339Ivan Mikhalev M10UKS PIONERSKIY147,032212415(ufd)3025
100 POL 1451Witold Onisk M11UKS FIR WARSZAWA148,0173033252320(36)
101 POL 1891Kacper Warywoda M12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN149,032(37)930212433
102 POL 1439Paweł Sikora M13PKM LOK POZNAŃ153,013462094322(49)
103 POL 1893Maciej Chybiński M12UKS ŻEGLARZ WROCŁAW154,0(48)392221184014
104 POL 978Artur Zakrzewski M13 JKW POZNAŃ155,025(49)3816242824
105 POL 1593Rafał Balicki M10UKS ŻEGLARZ WROCŁAW156,03116272516(46)41
106 POL 1070Maksymilian Kabat M11 CHKŻ CHOJNICE156,024172525(44)4124
107 POL 4704Iwo Dudek M8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI3156,030253526(36)2218
108 POL 1925Alicja Wróblewska K10 YKP GDYNIA41156,019221923(45)4429
109 POL 1700Natalia Kilar K12UKS NAVIGO SOPOT42156,0(39)253628202621
110 POL 1887Mikołaj Strupiński M9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO4156,0222228202440(47)
111 POL 1187Szymon Miłowski M13NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN157,018(39)3032202532
112 POL 2918Piotr Rodzewicz M11UKS NAVIGO SOPOT158,0(50)163029373016
113 POL 1026Jakub Gil M11 TKŻ TORUŃ161,018502249(ufd)814
114 POL 1485Antoni Rachuta M12ŻLKS POZNAŃ162,0154516(47)351437
115 POL 1800Jakub Kosowski M10UKS FIR WARSZAWA162,02123232333(43)39
116 POL 1138Michał Kuchtyn M10UKS BRYG WROCŁAW164,01240(48)27411727
117 POL 1659Adam Tomczyński M13KS ZATOKA PUCK165,0352434261333(43)
118 POL 1702Eryk Rózga M11MKŻ ARKA GDYNIA165,02231182435(53)35
119 POL 1561Krzysztof Ołowiak M9 YKP GDYNIA5165,037322720(42)2326
120 POL 165Igor Kawałko M10 OPTI CWM GDYNIA166,0(37)303037102435
121 POL 1678Paweł Szota M13KLUB ŻEGLARSKI NYSA166,0(43)151941382825
122 POL 125Anna Witczak K13ŻLKS POZNAŃ43167,0(49)354434242010
123 POL 2002Robert Berliński M13 YKP GDYNIA168,013262149(56)3128
124 POL 528Maciej Dudek M9NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN6170,0336253049(58)27
125 POL 1479Hanna Sadecka K13 TKŻ TORUŃ44170,035361031(51)3820
126 POL 21Paweł Pepliński M15STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI172,042336272242(48)
127 POL 1559Jan Suchocki M10MKŻ ARKA GDYNIA173,03636(45)11324018
128 POL 2066Jakub Lipowski M10KŻHORN KRAKÓW173,01414294234(dnf)40
129 POL 1823Gustaw Zalewski M10 TKŻ TORUŃ173,03843(49)26281622
130 POL 5119Kajetan Kaska M12KSCŻ SZCZECIN174,02328(dnf)3246396
131 POL 1153Mateusz Balicki M13UKS ŻEGLARZ WROCŁAW175,03228314010(42)34
132 POL 1396Mateusz Gąsiorowski M10YK STAL GDYNIA183,02565(dnf)8123142
133 POL 1915Mateusz Kolba M11KŻ HORN KRAKÓW184,01637(54)33235025
134 POL 1523Olga Wietek K9YK STAL GDYNIA457184,03834(dnf)17304421
135 POL 1601Amelia Wolska K13UKS ŻEGLUJ LUBLIN46187,0452717(51)333431
136 POL 1086Jan Zaporowski M11KS ENERGETYK188,027(63)3239323919
137 POL 1421Filip Nosol M10UKS ŻEGLARZ WROCŁAW188,0303238273526(42)
138 POL 2111Krzysztof Szczodrowski M12 CHKŻ CHOJNICE191,028(dnf)2921303251
139 POL 9Hanna Borkowska K9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO478191,03330(41)37282637
140 POL 1917Filip Marjański M10 KS AZS AWFIS GDAŃSK192,04042(dnf)29361728
141 POL 1001Oskar Wielczyk M10 SSW MOS IŁAWA192,03744(ret)21191952
142 POL 255Jan Kamieński M11PKM LOK POZNAŃ196,03334(37)36273432
143 POL 1209Wanda Szylińska K12KSCŻ SZCZECIN48197,0391840(ufd)303634
144 POL 1015Marta Chomik M11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN200,0363440(42)382032
145 POL 1241Konstantyn Podwojski M12KW LOK GARLAND GLIWICE201,0(44)403912414029
146 POL 1853Kinga Furmanek K10 SSW MOS IŁAWA49201,0(54)293950183728
147 POL 1943Wiktor Łasak M11UKŻ LAMELKA202,052(62)5813262033
148 POL 1254Franciszek Thomas M11UKS NAVIGO SOPOT202,042(47)2037394123
149 POL 1550Antoni Szyca M12LKS CHARZYKOWY206,043(63)422950438
150 POL 2008Maciej Kasprzak M9 SSW MOS IŁAWA9206,0(44)414136163834
151 POL 511Lila Sochaj K10 KS AZS AWFIS GDAŃSK50206,036(47)3335433029
152 POL 174Julia Kozubowicz K13TS51209,0294021(53)482546
153 POL 1812Matteo Rastelli M12 YKP GDYNIA210,03422(dnf)30503539
154 POL 1378Franciszek Siwek M10KS SPÓJNIA WARSZAWA212,03047361942(51)38
155 POL 12Andrzej Pochopień M11KŻ HORN KRAKÓW213,040281044(55)4546
156 POL 1612Max Betlejewski M10MKŻ ARKA GDYNIA213,02032424444(57)31
157 POL 1332Gabriela Fajdasz K10KS SPÓJNIA WARSZAWA52215,0535342(ufd)61447
158 POL 1359Wojciech Jankowski M11 KS AZS AWFIS GDAŃSK215,0384143(44)272937
159 POL 1482Roch Dmuchowski M11 SSW MOS IŁAWA216,054322632(ufd)2745
160 POL 1268Illya Zaradny M13PKM LOK POZNAŃ221,0(55)313740494321
161 POL 3Tymon Sochaj M10 KS AZS AWFIS GDAŃSK221,0334240(57)222955
162 POL 1548Andrzej Thomas M11UKS NAVIGO SOPOT221,03736(40)36403636
163 POL 1594Szymon Janiak M12 OPTI CWM GDYNIA225,029292435(dnf)5454
164 POL 1423Mateusz Kluczka M11UKS OPTI ODRA WROCAW225,029383033(52)4748
165 POL 1004Tymoteusz Mika M11KŻ HORN KRAKÓW230,058232040(63)4841
166 POL 1Aleksandra Zastawna K11MKŻ ARKA GDYNIA53233,0463328(58)374544
167 POL 1356Danuta Wilska K13 KS AZS AWFIS GDAŃSK54235,0413124(ufd)475240
168 POL 1704Franciszek Wołyniec M11UKS NAVIGO SOPOT236,0454832314535(54)
169 POL 1779Paweł Koliński M12LKS CHARZYKOWY239,03541194850(53)46
170 POL 1671Antoni Osiński M11 TKŻ TORUŃ239,0363843(52)264650
171 POL 2555Jan Sawicki M9PKM LOK POZNAŃ10241,0(dnf)40dnf35473411
172 POL 1985Konrad Kunc M11STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI241,03931395131(56)50
173 POL 349Filip Bil M8YK STAL GDYNIA11242,05043(dnf)37185143
174 POL 1084Julia Maziarz K11KS ENERGETYK55245,03146(dnf)338dsq53
175 POL 1802Piotr Trella M9MKŻ ARKA GDYNIA12247,0(dnf)56dnf38252430
176 POL 670Jeremiasz Konieczny M10ŻLKS POZNAŃ248,043(58)5049213352
177 POL 758January Szczukowski M9CHKZ CHOJNICE13248,04629(dsq)38316341
178 POL 1595Jakub Targowski M11 OPTI CWM GDYNIA248,04137(dnf)46484531
179 POL 1249Kacper Kulawiak M12KLUB ŻEGLARSKI NYSA249,0(dnf)50dnf41371037
180 POL 7Mikołaj Majchrzycki M10ŻLKS POZNAŃ249,05127492447(57)51
181 RUS 817Artem Kornalevskiy M10UKS PIONERSKIY249,042(dnf)5050503324
182 POL 1656Lidia Jakubowska K12KS ZATOKA PUCK56250,04154(dnf)30464930
183 POL 1498Kacper Kryszewski M10GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI250,034(57)3755404440
184 POL 2070Jacek Dyguś M10MKŻ ARKA GDYNIA251,0455747353829(63)
185 POL 130Mikołaj Qu M11KLUB PORT MECHELINKI252,0563634482553(57)
186 POL 1672Kacper Barszczyk M10UKS NAVIGO SOPOT252,0(64)494334392958
187 POL 121Hubert Marciniak M11 JKW POZNAŃ252,0(52)464643375030
188 POL 1328Gracjan Karczmarczyk M12MKŻ ARKA GDYNIA254,027353156(59)5649
189 POL 926Zofia Pradzynska K11CHKZ CHOJNICE57255,0484544(56)263854
190 POL 1041Aleksander Miłowski M11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN256,040(52)2651484645
191 POL 1849Jacek Lewandowski M11ŻLKS POZNAŃ257,0452942404556(59)
192 POL 1767Aleksander Kosowski M11UKS OPTI ODRA WROCŁAW257,0504635(53)423252
193 POL 1541Jakub Porębski M8 OPTI CWM GDYNIA14259,0475041(56)293656
194 POL 1305Kajetan Stein M10UKS YACHT CLUB SŁAWA260,065543546(ufd)1743
195 POL 1338Radosław Gałecki M14KS ENERGETYK263,034533146(ufd)4356
196 POL 1329Gita Van Der Voort K10KŻ HORN KRAKÓW58265,030455042(51)5147
197 POL 2032Antonina Zagórska K12GKŻ GDAŃSK59265,041335143(54)5047
198 POL 2222Karol Stachowski M8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI15268,0513833(54)464753
199 POL 2037Hanna Węsierska K10 OPTI CWM GDYNIA60269,0565041(60)394439
200 POL 1175Alicja Dampc K9CHKZ CHOJNICE6116271,04448(dnf)39266054
201 POL 2113Wiktor Pawłowski M10 CHKŻ CHOJNICE271,04739524344(54)46
202 POL 1780Szymon Kolka M9UKS NAVIGO SOPOT17274,061(ufd)dnf39492427
203 POL 16011Marcel Pawłowski M13UKS ŻEGLUJ LUBLIN277,048(55)3755523550
204 POL 1365Oliwia Siedlecka K10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO62278,05355(dnf)64381553
205 POL 1585Mateusz Grabowski M9LKS CHARZYKOWY18278,039(dnf)dnf53412150
206 POL 1554Tymon Przyjemczak M9KS ZATOKA PUCK19279,0494946(54)533745
207 POL 4701Maciej Maćkowiak M10 YKP GDYNIA279,0(dnf)445144554144
208 POL 1527Alicja Akulicz K11JACHT KLUB ORION OSTRZESZÓW63283,05251244558(60)53
209 POL 32Laura Tomikowska K13ŻLKS POZNAŃ64283,05753(dnf)58474127
210 POL 723Jakub Szczepański M11LKS CHARZYKOWY283,05548(dnf)54424539
211 POL 1344Nina Janowicz K11 KS AZS AWFIS GDAŃSK65287,0161732(dnf)dnfdnfdnf
212 POL 1775Wiktor Mois M12UKS NAVIGO SOPOT287,0(dnf)534763554920
213 POL 226Kacper Michalski M9KLUB ŻEGLARSKI NYSA20288,0(ufd)57dnf47395516
214 POL 1602Jakub Szmagliński M12 YKP GDYNIA290,04645465543(56)55
215 POL 1265Aleksandra Czajkowska K11UKS ŻEGLUJ LUBLIN66291,0324333606261(dnf)
216 POL 1586Maksymilian Malec M9 OPTI CWM GDYNIA21293,0484954(dnf)513655
217 POL 1819Paweł Piankowski M11 YKP GDYNIA295,0(dnf)dnf4357345928
218 POL 10041Jakub Kuraś M10KŻ HORN KRAKÓW296,050(58)5148434955
219 POL 396Paweł Romanowicz M12UKS ŻEGLARZ WROCŁAW299,0(ufd)434754565544
220 POL 1828Martyna Molus K11 TKŻ TORUŃ67301,0(dnf)dnfdnf33213861
221 POL 704Krzysztof Łucyk M10MKŻ ARKA GDYNIA301,0476050(62)544842
222 POL 1071Adam Cieminski M13 CHKŻ CHOJNICE303,046484853(57)5751
223 POL 1506Mateusz Hrymajło M12KSCŻ SZCZECIN304,035(dnf)dnf58525233
224 POL 4707Franciszek Zając M9GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI22308,055544752(dnf)4258
225 POL 182Antek Grygiel M12 KS AZS AWFIS GDAŃSK308,04952535053(54)51
226 POL 673Martyna Mariak K12ŻLKS POZNAŃ68309,052(dnf)4559544752
227 POL 4705Filip Różycki M8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI23311,05647365656(64)60
228 POL 397Ida Kozło K11UKS ŻEGLARZ WROCŁAW69312,0(ret)563459586045
229 POL 2200Kaja Śledzińska K10KS SPÓJNIA WARSZAWA70313,05852(dnf)50ufd2257
230 POL 5Maksymilian Koschel M10ŻLKS POZNAŃ313,05951(dnf)462558dsq
231 POL 3009Jan Latko M11UKS NAVIGO SOPOT313,0544146(63)535960
232 POL 1884Stanisław Maik M11 UKS BARNIM GOLENIÓW318,0(dnf)44dnf45415262
233 POL 1276Agata Nadolna K10 OPTI CWM GDYNIA71319,04938(dnf)61555165
234 POL 1760Max Niziałkowski M11UKS BRYG WROCŁAW322,05760554740(67)63
235 POL 671Mateusz Krzak M11ŻLKS POZNAŃ324,0(dnf)dnfdnf41355248
236 POL 648Igor Mazurkiewicz M9KZ HORN KRAKÓW24324,0(dnf)664547604759
237 POL 1960Miłosz Samek M12KSCŻ SZCZECIN325,0265126(dnf)dnfdnfdnf
238 POL 1422Krzysztof Junczyk M9UKS FIR WARSZAWA25325,0(ret)52ret29495566
239 POL 907Aleksandra Sikorska K12UKS ŻEGLUJ LUBLIN72326,0(dnf)595759594349
240 POL 11300Przemysław Żukowski M12UKS BRYG WROCŁAW328,0515744(64)536261
241 POL 413Jan Winkler M9ŻLKS POZNAŃ26333,0(dnf)58dnf43485456
242 POL 585Michał Trafalski M10YK STAL GDYNIA333,047(dnf)dnf48526349
243 POL 1312Michalina Maciejak K9UKS BRYG WROCŁAW7327334,051(61)5255575861
244 POL 1927Mikołaj Czałbowski M9 YKP GDYNIA28335,05344(dnf)52596166
245 POL 26Witold Jarecki M10 TKŻ TORUŃ340,0575444655961(67)
246 POL 2205Piotr Vogel M12PKM LOK POZNAŃ342,05359(dnf)60585359
247 POL 1403Kacper Kibiersza M9UKS NAVIGO SOPOT29345,06061565161(62)56
248 POL 1351Lena Murach K11 KS AZS AWFIS GDAŃSK74348,0(dnf)564962615961
249 POL 1221Julia Padzik K8 OPTI CWM GDYNIA7530353,0(dnf)ufddnf36515563
250 POL 1570Michał Ciechanowicz M9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO31359,0(dnf)dnf4858605762
251 POL 11004Maksymilian Wierzbowski M12KŻHORN KRAKÓW361,058645564(65)6258
252 POL 1087Emilia Maziarz K9KS ENERGETYK7632362,06255(dnf)61546565
253 POL 1876Maja Reszka K10MKŻ ARKA GDYNIA77366,06266(dnf)57635860
254 POL 1961Agata Targowska M10 OPTI CWM GDYNIA370,055(dnf)dnf63664864
255 POL 880Marcel Haufa M8ŻLKS POZNAŃ33372,0(dnf)55dnf62655957
256 POL 306Tomasz Zadora M10UKS ŻEGLUJ LUBLIN372,0(dnf)56dnf61586162
257 POL 1429Alexander Vidal M9UKS FIR WARSZAWA34377,0(ret)retret57466462
258 POL 51Natasza Micewicz K8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI7835382,0(dnf)42dnf60ufddnf58
259 POL 11775Sonia Zagórska K9GKŻ GDAŃSK7936383,0(dnf)dnfdnf52566463
260 POL 144Hanna Duda K9STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI8037383,0(dnf)ufddnf61576057
261 POL 1300Natasza Tarnawska K9 OPTI CWM GDYNIA8138386,061(dsq)dnf59666660
262 POL 143Jerzy Gałęza M10PKM LOK POZNAŃ386,06364(dnf)66616270
263 POL 3008Tytus Szymborski M11UKS NAVIGO SOPOT390,05962(dnf)636468dnf
264 POL 1141Tola Szukaj K10 TKŻ TORUŃ82396,063(dnf)dnf64686364
265 POL 1111Piotr Kuźniarski M10KŻ HORN KRAKÓW398,0(dnf)67dnf66576668
266 POL 1818Nadia Burghard K11 YKP GDYNIA83406,0(dnf)dnfdnf65646465
267 POL 1919Jan Lemański M9 TKŻ TORUŃ39407,0(ufd)65dnfdnf626369
268 POL 1914Antonina Liro K9KŻ HORN KRAKÓW8440408,0(dnf)51dnf67dnf68dnf
269 POL 1410Weronika Grala K7POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU8541408,0(dnf)dnfdnfdnf606759
270 POL 1529Alexander Nowak M8UKS FIR42409,064(dnf)ret65ufd6567
271 POL 1075Helena Moritz K8UKS FIR WARSZAWA8643414,0(ret)59retdnfufd6568
272 POL 922Jakub Podgórny M9KSCŻ SZCZECIN44414,0(dnf)dnfdnf62ufd6664
273 POL 1912Hanna Liro K12KŻ HORN KRAKÓW87416,060(dnf)dnfdnf67dnf67
274 POL 166Michał Kaczmarek M10KLUB ŻEGLARSKI NYSA419,0(dnf)dncdnfdnf636866
275 POL 892Maja Glinka K11UKS FIR WARSZAWA88424,054(ret)retdnfdnfdnfdnf
276 POL 115Maurycy Kosmowski M8STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI45424,0(dsq)dnfdnf6662ufddnf
277 POL 751Marta Sochacka K9UKS ŻEGLARZ WROCŁAW8946425,0(dnf)dnfdnf69dnf7064
278 POL 1217Wiktor Książyński M10KŻ Horn Kraków428,0(dnf)dnfdnf67dnf65dnf
279 POL 1290Ida Kocięda K7 OPTI CWM GDYNIA9047428,0(dnf)dnfdnf68dnf6969
280 POL 1011Aleksander Szczepara M8KŻ HORN KRAKÓW48430,0(dnf)dnfdnfdnf6767dnf
281 POL 1723Wiktor Weselak M9 KS AZS AWFIS GDAŃSK49435,0(dnc)dnfdnfdnfdnfdnf65
282 POL 11Hubert Staroń M9KŻ HORN KRAKÓW50444,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnfdnf
282 POL 18Borys Podumis M10UKS NAVIGO SOPOT444,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnfdnf
282 POL 147Agata Koropecka K8YK STAL GDYNIA9151444,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnfdnf
282 POL 1127Alicja MaciągK8KŻ HORN KRAKÓW9252444,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnfdnf
282 POL 1288Piotr Muchlado M9 OPTI CWM GDYNIA53444,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnfdnf
282 POL 1399Maria Nycz K8PKM LOK POZNAŃ9354444,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnfdnf
282 POL 1500Bartosz Luśnia M13KSCŻ SZCZECIN444,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnfdnf
282 POL 20320Wiktor Siemiątkowski M12GKŻ GDAŃSK444,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnfdnf