Lista startowa - OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 1Aleksandra Zastawna
K
2006-05-31
12
MKŻ ARKA GDYNIA
2 POL 3Tymon Sochaj
M
2007-11-01
11
KS AZS AWFIS GDAŃSK
3 POL 5Maksymilian Koschel
M
2007-01-24
11
ŻLKS POZNAŃ
4 POL 7Mikołaj Majchrzycki
M
2007-01-13
11
ŻLKS POZNAŃ
5 POL 9Hanna Borkowska
K
2008-02-17
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
6 POL 11Hubert Staroń
M
2008-12-27
10
KŻ HORN KRAKÓW
7 POL 12Andrzej Pochopień
M
2006-06-21
12
KŻ HORN KRAKÓW
8 POL 16Maksymilian Kowalczyk
M
2005-11-23
13
KŻ Horn Kraków
9 POL 18Borys Podumis
M
2007-06-04
11
UKS NAVIGO SOPOT
10 POL 21Paweł Pepliński
M
2002-04-16
16
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
11 POL 26Witold Jarecki
M
2007-07-02
11
TKŻ TORUŃ
12 POL 32Laura Tomikowska
K
2004-09-17
14
ŻLKS POZNAŃ
13 POL 39Andrzej Nycz
M
2006-08-11
12
PKM LOK POZNAŃ
14 POL 51Natasza Micewicz
K
2009-12-18
9
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
15 POL 111Aleksandra Bobrowska
K
2007-01-04
11
UKS BARNIM GOLENIÓW
16 POL 115Maurycy Kosmowski
M
2009-09-05
9
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
17 POL 121Hubert Marciniak
M
2006-04-30
12
JKW POZNAŃ
18 POL 125Anna Witczak
K
2004-11-08
14
ŻLKS POZNAŃ
19 POL 130Mikołaj Qu
M
2006-04-10
12
KLUB PORT MECHELINKI
20 POL 143Jerzy Gałęza
M
2007-11-23
11
PKM LOK POZNAŃ
21 POL 144Hanna Duda
K
2008-12-06
10
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
22 POL 147Agata Koropecka
K
2009-06-21
9
YK STAL GDYNIA
23 POL 165Igor Kawałko
M
2007-06-28
11
OPTI CWM GDYNIA
24 POL 166Michał Kaczmarek
M
2007-11-16
11
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
25 POL 174Julia Kozubowicz
K
2004-06-14
14
TS
26 POL 182Antek Grygiel
M
2005-02-08
13
KS AZS AWFIS GDAŃSK
27 POL 186Maciej Cymerman
M
2006-11-03
12
UKS BARNIM GOLENIÓW
28 POL 203Małgorzata Figel
K
2006-02-09
12
OPTI CWM GDYNIA
29 POL 226Kacper Michalski
M
2008-02-06
10
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
30 POL 244Jan Macugowski
M
2005-01-16
13
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW
31 POL 255Jan Kamieński
M
2006-12-04
12
PKM LOK POZNAŃ
32 POL 306Tomasz Zadora
M
2007-08-29
11
UKS ŻEGLUJ LUBLIN
33 POL 333Michał Skawiński Ps. Kornik
M
2007-08-12
11
WTW WARSZAWA
34 POL 349Filip Bil
M
2009-07-05
9
YK STAL GDYNIA
35 POL 396Paweł Romanowicz
M
2005-07-11
13
UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
36 POL 397Ida Kozło
K
2006-07-13
12
UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
37 POL 413Jan Winkler
M
2008-04-09
10
ŻLKS POZNAŃ
38 POL 479Maciej Żmijewski
M
2005-06-09
13
MKŻ ARKA GDYNIA
39 POL 511Lila Sochaj
K
2007-11-01
11
KS AZS AWFIS GDAŃSK
40 POL 528Maciej Dudek
M
2008-04-16
10
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
41 POL 585Michał Trafalski
M
2007-11-22
11
YK STAL GDYNIA
42 POL 648Igor Mazurkiewicz
M
2008-01-01
10
KZ HORN KRAKÓW
43 POL 670Jeremiasz Konieczny
M
2007-02-13
11
ŻLKS POZNAŃ
44 POL 671Mateusz Krzak
M
2006-03-17
12
ŻLKS POZNAŃ
45 POL 673Martyna Mariak
K
2005-05-11
13
ŻLKS POZNAŃ
46 POL 704Krzysztof Łucyk
M
2007-08-16
11
MKŻ ARKA GDYNIA
47 POL 723Jakub Szczepański
M
2006-04-03
12
LKS CHARZYKOWY
48 POL 751Marta Sochacka
K
2008-04-11
10
UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
49 POL 758January Szczukowski
M
2008-01-01
10
CHKZ CHOJNICE
50 POL 777August Sobczak
M
2008-06-30
10
MKS DWÓJKA WARSZAWA
51 POL 806Wiktoria Hałabaty
K
2005-07-21
13
MKŻ OPTI
52 POL 880Marcel Haufa
M
2009-11-07
9
ŻLKS POZNAŃ
53 POL 892Maja Glinka
K
2006-04-05
12
UKS FIR WARSZAWA
54 POL 907Aleksandra Sikorska
K
2005-10-14
13
UKS ŻEGLUJ LUBLIN
55 POL 922Jakub Podgórny
M
2008-02-07
10
KSCŻ SZCZECIN
56 POL 926Zofia Pradzynska
K
2006-01-20
12
CHKZ CHOJNICE
57 POL 927Hugo Marciniak
K
2004-05-17
14
JKW POZNAŃ
58 POL 966Lena Cituk
K
2007-06-16
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
59 POL 978Artur Zakrzewski
M
2004-11-13
14
JKW POZNAŃ
60 POL 1001Oskar Wielczyk
M
2007-10-17
11
SSW MOS IŁAWA
61 POL 1004Tymoteusz Mika
M
2006-04-01
12
KŻ HORN KRAKÓW
62 POL 1011Aleksander Szczepara
M
2009-10-01
9
KŻ HORN KRAKÓW
63 POL 1015Marta Chomik
M
2006-10-06
12
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
64 POL 1018Antoni Lipiński
M
2006-01-07
12
LKS CHARZYKOWY
65 POL 1026Jakub Gil
M
2006-05-13
12
TKŻ TORUŃ
66 POL 1041Aleksander Miłowski
M
2006-02-13
12
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
67 POL 1070Maksymilian Kabat
M
2006-01-02
12
CHKŻ CHOJNICE
68 POL 1071Adam Cieminski
M
2004-07-28
14
CHKŻ CHOJNICE
69 POL 1075Helena Moritz
K
2009-03-12
9
UKS FIR WARSZAWA
70 POL 1084Julia Maziarz
K
2006-05-24
12
KS ENERGETYK
71 POL 1086Jan Zaporowski
M
2006-03-31
12
KS ENERGETYK
72 POL 1087Emilia Maziarz
K
2008-03-07
10
KS ENERGETYK
73 POL 1111Piotr Kuźniarski
M
2007-06-27
11
KŻ HORN KRAKÓW
74 POL 1127Alicja Maciąg
K
2009-09-28
9
KŻ HORN KRAKÓW
75 POL 1138Michał Kuchtyn
M
2007-03-01
11
UKS BRYG WROCŁAW
76 POL 1141Tola Szukaj
K
2007-07-26
11
TKŻ TORUŃ
77 POL 1153Mateusz Balicki
M
2004-03-04
14
UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
78 POL 1155Jakub Piesiewicz
M
2005-05-23
13
KS AZS AWFIS GDAŃSK
79 POL 1159Zuzanna Ołowiak
K
2005-01-06
13
YKP GDYNIA
80 POL 1175Alicja Dampc
K
2008-07-07
10
CHKZ CHOJNICE
81 POL 1185Aleksander Daniszewski
M
2006-02-14
12
UKS NAVIGO SOPOT
82 POL 1187Szymon Miłowski
M
2004-03-22
14
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
83 POL 1209Wanda Szylińska
K
2005-11-19
13
KSCŻ SZCZECIN
84 POL 1217Wiktor Książyński
M
2007-09-29
11
KŻ Horn Kraków
85 POL 1220Maciej Ilnicki
M
2004-01-01
14
CHKŻ CHOJNICE
86 POL 1221Julia Padzik
K
2009-11-27
9
OPTI CWM GDYNIA
87 POL 1226Teresa Masztalerz
K
2006-01-05
12
TKŻ TORUŃ
88 POL 1234Wiktor Polaczek
M
2004-02-04
14
PTTK
89 POL 1241Konstantyn Podwojski
M
2005-05-07
13
KW LOK GARLAND GLIWICE
90 POL 1244Oskar Hawliczek
M
2005-01-01
13
KS SPÓJNIA WARSZAWA
91 POL 1249Kacper Kulawiak
M
2005-07-05
13
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
92 POL 1254Franciszek Thomas
M
2006-07-13
12
UKS NAVIGO SOPOT
93 POL 1265Aleksandra Czajkowska
K
2006-08-17
12
UKS ŻEGLUJ LUBLIN
94 POL 1268Illya Zaradny
M
2004-06-07
14
PKM LOK POZNAŃ
95 POL 1269Zuzanna Zasada
K
2006-07-08
12
KS ZATOKA PUCK
96 POL 1271Sara Wiśniewska
K
2005-02-23
13
TKŻ TORUŃ
97 POL 1276Agata Nadolna
K
2007-06-08
11
OPTI CWM GDYNIA
98 POL 1288Piotr Muchlado
M
2008-06-06
10
OPTI CWM GDYNIA
99 POL 1290Ida Kocięda
K
2010-07-08
8
OPTI CWM GDYNIA
100 POL 1292Jakub Pietrzak
M
2005-07-07
13
OPTI CWM GDYNIA
101 POL 1300Natasza Tarnawska
K
2008-12-17
10
OPTI CWM GDYNIA
102 POL 1305Kajetan Stein
M
2007-08-14
11
UKS YACHT CLUB SŁAWA
103 POL 1306Igor Gruszczyński
M
2007-02-07
11
UKS YACHT CLUB SŁAWA
104 POL 1312Michalina Maciejak
K
2008-04-02
10
UKS BRYG WROCŁAW
105 POL 1319Jan Klinicki
M
2007-07-05
11
SSW MOS IŁAWA
106 POL 1328Gracjan Karczmarczyk
M
2005-02-17
13
MKŻ ARKA GDYNIA
107 POL 1329Gita Van Der Voort
K
2007-04-28
11
KŻ HORN KRAKÓW
108 POL 1332Gabriela Fajdasz
K
2007-01-01
11
KS SPÓJNIA WARSZAWA
109 POL 1338Radosław Gałecki
M
2003-09-30
15
KS ENERGETYK
110 POL 1344Nina Janowicz
K
2006-07-26
12
KS AZS AWFIS GDAŃSK
111 POL 1351Lena Murach
K
2006-01-26
12
KS AZS AWFIS GDAŃSK
112 POL 1356Danuta Wilska
K
2004-06-19
14
KS AZS AWFIS GDAŃSK
113 POL 1359Wojciech Jankowski
M
2006-09-21
12
KS AZS AWFIS GDAŃSK
114 POL 1361Kacper Karbownik
M
2006-12-28
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
115 POL 1362Kamil Stemplewski
M
2005-10-04
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
116 POL 1364Jan Fuk
M
2006-11-20
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
117 POL 1365Oliwia Siedlecka
K
2007-02-02
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
118 POL 1378Franciszek Siwek
M
2007-01-01
11
KS SPÓJNIA WARSZAWA
119 POL 1388Natalia Nadrzewia
K
2005-08-17
13
UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY
120 POL 1396Mateusz Gąsiorowski
M
2007-08-24
11
YK STAL GDYNIA
121 POL 1399Maria Nycz
K
2009-05-25
9
PKM LOK POZNAŃ
122 POL 1403Kacper Kibiersza
M
2008-04-15
10
UKS NAVIGO SOPOT
123 POL 1405Joanna Michalska
K
2007-02-09
11
UKS YACHT CLUB SŁAWA
124 POL 1410Weronika Grala
K
2010-03-16
8
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
125 POL 1420Marcel Skubański
M
2005-03-09
13
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
126 POL 1421Filip Nosol
M
2007-09-26
11
UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
127 POL 1422Krzysztof Junczyk
M
2008-04-25
10
UKS FIR WARSZAWA
128 POL 1423Mateusz Kluczka
M
2006-07-06
12
UKS OPTI ODRA WROCAW
129 POL 1424Jakub Wegiera
M
2006-10-30
12
UKS FIR WARSZAWA
130 POL 1429Alexander Vidal
M
2008-02-12
10
UKS FIR WARSZAWA
131 POL 1439Paweł Sikora
M
2004-03-13
14
PKM LOK POZNAŃ
132 POL 1443Hubert Łobaczewski
M
2005-02-25
13
YKP GDYNIA
133 POL 1446Konrad Wlazłowski
M
2005-07-15
13
YKP GDYNIA
134 POL 1450Piotr Kosowski
M
2008-07-16
10
UKS OPTI ODRA WROCŁAW
135 POL 1451Witold Onisk
M
2006-01-01
12
UKS FIR WARSZAWA
136 POL 1452Antonina Ołowiak
K
2006-06-08
12
YKP GDYNIA
137 POL 1479Hanna Sadecka
K
2004-12-14
14
TKŻ TORUŃ
138 POL 1482Roch Dmuchowski
M
2006-11-25
12
SSW MOS IŁAWA
139 POL 1485Antoni Rachuta
M
2005-10-05
13
ŻLKS POZNAŃ
140 POL 1498Kacper Kryszewski
M
2007-05-12
11
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
141 POL 1500Bartosz Luśnia
M
2004-01-23
14
KSCŻ SZCZECIN
142 POL 1506Mateusz Hrymajło
M
2005-09-05
13
KSCŻ SZCZECIN
143 POL 1523Olga Wietek
K
2008-03-10
10
YK STAL GDYNIA
144 POL 1527Alicja Akulicz
K
2006-09-11
12
JACHT KLUB ORION OSTRZESZÓW
145 POL 1529Alexander Nowak
M
2009-01-01
9
UKS FIR
146 POL 1541Jakub Porębski
M
2009-01-27
9
OPTI CWM GDYNIA
147 POL 1548Andrzej Thomas
M
2006-07-13
12
UKS NAVIGO SOPOT
148 POL 1550Antoni Szyca
M
2005-08-11
13
LKS CHARZYKOWY
149 POL 1554Tymon Przyjemczak
M
2008-09-21
10
KS ZATOKA PUCK
150 POL 1559Jan Suchocki
M
2007-01-01
11
MKŻ ARKA GDYNIA
151 POL 1561Krzysztof Ołowiak
M
2008-06-27
10
YKP GDYNIA
152 POL 1570Michał Ciechanowicz
M
2008-04-26
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
153 POL 1578Marta Richert
K
2006-11-08
12
MKŻ ARKA GDYNIA
154 POL 1585Mateusz Grabowski
M
2008-02-29
10
LKS CHARZYKOWY
155 POL 1586Maksymilian Malec
M
2008-03-27
10
OPTI CWM GDYNIA
156 POL 1593Rafał Balicki
M
2007-01-08
11
UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
157 POL 1594Szymon Janiak
M
2005-12-31
13
OPTI CWM GDYNIA
158 POL 1595Jakub Targowski
M
2006-03-31
12
OPTI CWM GDYNIA
159 POL 1596Zuzanna Tomaszewska
K
2006-03-25
12
UKS NAVIGO SOPOT
160 POL 1601Amelia Wolska
K
2004-08-16
14
UKS ŻEGLUJ LUBLIN
161 POL 1602Jakub Szmagliński
M
2005-08-25
13
YKP GDYNIA
162 POL 1603Krzysztof Bruski
M
2005-12-01
13
OPTI CWM GDYNIA
163 POL 1612Max Betlejewski
M
2007-07-23
11
MKŻ ARKA GDYNIA
164 POL 1627Maria Majchrzycka
K
2004-08-04
14
ŻLKS POZNAŃ
165 POL 1638Stanisław Radojewski
M
2004-08-11
14
JKW POZNAN
166 POL 1645Michał Biedalak
M
2005-11-03
13
JKW POZNAŃ
167 POL 1656Lidia Jakubowska
K
2005-04-16
13
KS ZATOKA PUCK
168 POL 1659Adam Tomczyński
M
2004-09-07
14
KS ZATOKA PUCK
169 POL 1667Marcel Bisewski
M
2005-04-16
13
YKP GDYNIA
170 POL 1669Natalia Chojnowska
K
2007-03-01
11
SSW MOS IŁAWA
171 POL 1671Antoni Osiński
M
2006-08-01
12
TKŻ TORUŃ
172 POL 1672Kacper Barszczyk
M
2007-06-06
11
UKS NAVIGO SOPOT
173 POL 1678Paweł Szota
M
2004-06-10
14
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
174 POL 1700Natalia Kilar
K
2005-12-01
13
UKS NAVIGO SOPOT
175 POL 1701Max Berliński
M
2006-05-16
12
YKP GDYNIA
176 POL 1702Eryk Rózga
M
2006-08-18
12
MKŻ ARKA GDYNIA
177 POL 1704Franciszek Wołyniec
M
2006-10-03
12
UKS NAVIGO SOPOT
178 POL 1713Danuta Grudzień
K
2006-05-13
12
UKS SILESIA OPTY CEŁM ŚLĄSKI
179 POL 1723Wiktor Weselak
M
2008-08-07
10
KS AZS AWFIS GDAŃSK
180 POL 1735Filip Kurczewski
M
2003-10-16
15
MIĘDZYSZKOLNY KLUB ŻEGLARSKI ŻNIN
181 POL 1749Lidia Łukasik
K
2007-03-14
11
UKS ŻEGLUJ LUBLIN
182 POL 1751Jacek Kalinowski
M
2006-02-03
12
UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
183 POL 1756Konrad Ciernia
M
2006-11-13
12
KŻ HORN KRAKÓW
184 POL 1758Jeremi Szczukowski
M
2006-02-15
12
CHKŻ CHOJNICE
185 POL 1760Max Niziałkowski
M
2006-04-11
12
UKS BRYG WROCŁAW
186 POL 1767Aleksander Kosowski
M
2006-07-24
12
UKS OPTI ODRA WROCŁAW
187 POL 1775Wiktor Mois
M
2005-07-17
13
UKS NAVIGO SOPOT
188 POL 1776Michał Maziarka
M
2005-07-27
13
UKS NAVIGO SOPOT
189 POL 1779Paweł Koliński
M
2005-05-26
13
LKS CHARZYKOWY
190 POL 1780Szymon Kolka
M
2008-08-15
10
UKS NAVIGO SOPOT
191 POL 1799Iwo Reński
M
2005-05-09
13
YKP GDYNIA
192 POL 1800Jakub Kosowski
M
2007-07-05
11
UKS FIR WARSZAWA
193 POL 1802Piotr Trella
M
2008-05-23
10
MKŻ ARKA GDYNIA
194 POL 1803Zofia Czerniawska
K
2004-08-10
14
YK STAL GDYNIA
195 POL 1805Michał Jaroszek
M
2006-06-15
12
KSW BALTIC
196 POL 1812Matteo Rastelli
M
2005-04-02
13
YKP GDYNIA
197 POL 1817Ignacy Rojek
M
2005-08-16
13
KS AZS AWFIS GDAŃSK
198 POL 1818Nadia Burghard
K
2006-12-08
12
YKP GDYNIA
199 POL 1819Paweł Piankowski
M
2006-03-15
12
YKP GDYNIA
200 POL 1822Jakub Marciniak
M
2005-08-06
13
KSW BALTIC
201 POL 1823Gustaw Zalewski
M
2007-05-14
11
TKŻ TORUŃ
202 POL 1826Jakub Kołodziejczyk
M
2005-08-14
13
UKS OPTI ODRA WROCŁAW
203 POL 1828Martyna Molus
K
2006-08-09
12
TKŻ TORUŃ
204 POL 1829Stanisław Wojda
M
2006-04-30
12
JKW POZNAŃ
205 POL 1830Mikołaj Grudzień
M
2006-08-11
12
UKS ŻEGLUJ LUBLIN
206 POL 1835Natalia Ziółkowska
K
2007-02-25
11
YKP GDYNIA
207 POL 1849Jacek Lewandowski
M
2006-12-18
12
ŻLKS POZNAŃ
208 POL 1853Kinga Furmanek
K
2007-07-27
11
SSW MOS IŁAWA
209 POL 1862Zuzanna Zielińska
K
2006-01-18
12
YKP GDYNIA
210 POL 1865Paulina Rutkowska
K
2005-10-16
13
YKP GDYNIA
211 POL 1876Maja Reszka
K
2007-08-16
11
MKŻ ARKA GDYNIA
212 POL 1884Stanisław Maik
M
2006-08-21
12
UKS BARNIM GOLENIÓW
213 POL 1887Mikołaj Strupiński
M
2008-01-16
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
214 POL 1891Kacper Warywoda
M
2005-04-25
13
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
215 POL 1892Jan Karnowski
M
2006-01-01
12
KS SPÓJNIA WARSZAWA
216 POL 1893Maciej Chybiński
M
2005-07-25
13
UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
217 POL 1897Franciszek Mikulski
M
2005-01-24
13
KS AZS AWFIS GDAŃSK
218 POL 1904Igor Wójcik
M
2006-08-11
12
YK STAL GDYNIA
219 POL 1912Hanna Liro
K
2005-12-14
13
KŻ HORN KRAKÓW
220 POL 1914Antonina Liro
K
2008-08-02
10
KŻ HORN KRAKÓW
221 POL 1915Mateusz Kolba
M
2006-09-10
12
KŻ HORN KRAKÓW
222 POL 1916Kasia Wajdowska
K
2004-07-21
14
KŻ HORN KRAKÓW
223 POL 1917Filip Marjański
M
2007-06-02
11
KS AZS AWFIS GDAŃSK
224 POL 1919Jan Lemański
M
2008-06-26
10
TKŻ TORUŃ
225 POL 1925Alicja Wróblewska
K
2007-06-06
11
YKP GDYNIA
226 POL 1926Miłosz Michalak
M
2005-11-28
13
YKP GDYNIA
227 POL 1927Mikołaj Czałbowski
M
2008-04-22
10
YKP GDYNIA
228 POL 1939Igor Rudek
M
2006-12-15
12
MKŻ ARKA GDYNIA
229 POL 1943Wiktor Łasak
M
2006-09-09
12
UKŻ LAMELKA
230 POL 1960Miłosz Samek
M
2005-07-17
13
KSCŻ SZCZECIN
231 POL 1961Agata Targowska
M
2007-12-07
11
OPTI CWM GDYNIA
232 POL 1981Oliwia Dróżyńska
K
2004-01-01
14
TKŻ TORUŃ
233 POL 1985Konrad Kunc
M
2006-12-17
12
STOWARZYSZENIE PORT MECHELINKI
234 POL 1998Aleksandra Szulska
K
2005-04-09
13
OPTI CWM GDYNIA
235 POL 2002Robert Berliński
M
2004-05-10
14
YKP GDYNIA
236 POL 2007Alicja Michalewska
K
2007-01-13
11
SSW MOS IŁAWA
237 POL 2008Maciej Kasprzak
M
2008-07-08
10
SSW MOS IŁAWA
238 POL 2027Filip Olszewski
M
2006-01-01
12
KS SPÓJNIA WARSZAWA
239 POL 2031Fabian Kocięda
M
2007-02-06
11
OPTI CWM GDYNIA
240 POL 2032Antonina Zagórska
K
2005-09-28
13
GKŻ GDAŃSK
241 POL 2034Natasha Anolik
K
2006-05-02
12
OPTI CWM GDYNIA
242 POL 2036Natalia Krawczyńska
K
2006-09-16
12
OPTI CWM GDYNIA
243 POL 2037Hanna Węsierska
K
2007-01-28
11
OPTI CWM GDYNIA
244 POL 2040Zofia Kucharska
K
2006-06-11
12
YKP GDYNIA
245 POL 2041Filip Jarosiewicz
M
2006-09-16
12
OPTI CWM GDYNIA
246 POL 2064Bartłomiej Heksel
M
2004-12-21
14
KŻ HORN KRAKÓW
247 POL 2065Igor Wierzbowski
M
2007-01-28
11
KŻ HORN KRAKÓW
248 POL 2066Jakub Lipowski
M
2007-07-10
11
KŻHORN KRAKÓW
249 POL 2070Jacek Dyguś
M
2007-04-13
11
MKŻ ARKA GDYNIA
250 POL 2077Dominika Grala
K
2006-12-09
12
POWIATOWY MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTOWY W PISZU
251 POL 2080Karolina Jałoszyńska
K
2006-06-08
12
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
252 POL 2090Maria Suchocka
K
2006-01-11
12
MKŻ ARKA GDYNIA
253 POL 2101Mikołaj Bazyli
M
2005-01-01
13
KSW BALTIC
254 POL 2102Adam Turczynowicz
M
2005-01-01
13
KS SPÓJNIA WARSZAWA
255 POL 2108Julia Wróblewska
K
2006-01-25
12
YKP GDYNIA
256 POL 2111Krzysztof Szczodrowski
M
2005-07-20
13
CHKŻ CHOJNICE
257 POL 2112Jerzy Sukow
M
2004-08-19
14
YKP GDYNIA
258 POL 2113Wiktor Pawłowski
M
2007-07-03
11
CHKŻ CHOJNICE
259 POL 2114Tymon Wiatrowski
M
2006-08-16
12
CHKŻ CHOJNICE
260 POL 2117Alicja Tutkowska
K
2007-10-06
11
YK STAL GDYNIA
261 POL 2119Aleksander Bury
M
2005-01-19
13
UKS BRYG WROCŁAW
262 POL 2120Michał Karnacewicz
M
2007-04-19
11
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
263 POL 2200Kaja Śledzińska
K
2007-01-01
11
KS SPÓJNIA WARSZAWA
264 POL 2205Piotr Vogel
M
2005-05-22
13
PKM LOK POZNAŃ
265 POL 2222Karol Stachowski
M
2009-05-04
9
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
266 POL 2403Pola Schmidt
K
2005-09-14
13
OPTI CWM GDYNIA
267 POL 2442Janina Dmochowska
K
2006-10-21
12
MKŻ ARKA GDYNIA
268 POL 2555Jan Sawicki
M
2008-04-15
10
PKM LOK POZNAŃ
269 POL 2586Aleksandra Mańkowska
K
2005-09-22
13
TKŻ TORUŃ
270 POL 2605Magdalena Skórnóg
K
2006-05-26
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
271 POL 2918Piotr Rodzewicz
M
2006-05-01
12
UKS NAVIGO SOPOT
272 POL 3002Maria Retecka
K
2005-01-01
13
UKS NAVIGO SOPOT
273 POL 3008Tytus Szymborski
M
2006-02-12
12
UKS NAVIGO SOPOT
274 POL 3009Jan Latko
M
2006-07-25
12
UKS NAVIGO SOPOT
275 POL 4112Jan Zamojski
M
2006-09-07
12
UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
276 POL 4701Maciej Maćkowiak
M
2007-02-04
11
YKP GDYNIA
277 POL 4704Iwo Dudek
M
2009-02-01
9
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
278 POL 4705Filip Różycki
M
2009-05-15
9
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
279 POL 4707Franciszek Zając
M
2008-09-08
10
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
280 POL 5119Kajetan Kaska
M
2005-08-05
13
KSCŻ SZCZECIN
281 POL 10041Jakub Kuraś
M
2007-01-01
11
KŻ HORN KRAKÓW
282 POL 11004Maksymilian Wierzbowski
M
2005-03-04
13
KŻHORN KRAKÓW
283 POL 11300Przemysław Żukowski
M
2005-12-08
13
UKS BRYG WROCŁAW
284 POL 11488Eliza Kołtak
K
2005-09-04
13
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
285 POL 11775Sonia Zagórska
K
2008-08-10
10
GKŻ GDAŃSK
286 POL 16011Marcel Pawłowski
M
2004-01-27
14
UKS ŻEGLUJ LUBLIN
287 POL 20320Wiktor Siemiątkowski
M
2005-06-19
13
GKŻ GDAŃSK
288 RUS 817Artem Kornalevskiy
M
2007-06-15
11
UKS PIONERSKIY
289 RUS 3339Ivan Mikhalev
M
2007-03-09
11
UKS PIONERSKIY