Wyniki regat - OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Punkty R1 R2 R3 R4 R5
1 POL 2552Maciej Iliński M14 YKP GDYNIA12,04242(8)
2 POL 1587Maciej Panas M14 YKP GDYNIA13,054(7)13
3 POL 1674Szczepan Damasiewicz M15 YKP GDYNIA18,01(10)692
4 POL 1867Pola Dzik K14 YKP GDYNIA118,06(17)255
5 POL 1626Aleksander Ponto M14 OPTI CWM GDYNIA19,03916(11)
6 POL 1444Oskar Ponto M14 OPTI CWM GDYNIA25,087(10)46
7 POL 2082Piotr Flieger M13MKŻ ARKA GDYNIA28,0(17)19144
8 POL 2070Gustaw Miciński M14 YKP GDYNIA29,07(16)1237
9 POL 1827Ewa Lewandowska K12 KS AZS AWFIS GDAŃSK230,0261111(13)
10 POL 2071Mateusz Gwóźdź M13 YKP GDYNIA33,010(ufd)3191
11 POL 2072Gracjan Grzech M15 YKP GDYNIA40,09(20)5179
12 POL 1661Jan Gierzyński M14KS ZATOKA PUCK52,011(ufd)18815
13 POL 1660Zuzanna Figel K15 OPTI CWM GDYNIA352,014(22)81812
14 POL 1663Anna Januszewska K16YK STAL GDYNIA453,0(22)1314719
15 POL 1700Jakub Wiedeheft M15MKŻ ARKA GDYNIA53,013(26)201010
16 POL 2010Tytus Czajkowski M14MKZ ARKA GDYNIA56,01512(23)1514
17 POL 1930Barbara Mindak K16LKS CHARZYKOWY562,02132612(31)
18 POL 1993Paweł Trella M14MKŻ ARKA GDYNIA65,012251513(32)
19 POL 2101Mikołaj Bazyli M13KSW BALTIC70,0(28)11162221
20 POL 1806Zuzanna Dominikowska K15KSW BALTIC678,02414(29)2020
21 POL 963Gustaw Ostojewski M16KS ZATOKA PUCK78,016(31)222317
22 POL 1804Hanna Burdziej K14KSW BALTIC780,018531(32)26
23 POL 1937Mikołaj Merkler M14BAZA MRĄGOWO84,020242416(27)
24 POL 1970Maja Krawczyńska K15 OPTI CWM GDYNIA888,027(30)172123
25 POL 1670Patryk Kukowski M14KS ZATOKA PUCK89,029830(36)22
26 POL 2033Julia Schmidt K15 OPTI CWM GDYNIA989,025(29)192718
27 POL 1878Mateusz Narloch M13MKŻ ARKA GDYNIA93,023(28)282616
28 POL 1628Franciszek Borys M15 YKP GDYNIA94,032211328(33)
29 POL 1276Jakub Pawlak M14 OPTI CWM GDYNIA94,0(30)15213028
30 POL 1619Szymon Gąsiorowski M13YK STAL GDYNIA100,03318(34)2524
31 POL 1644Stanisław Janowicz M15 KS AZS AWFIS GDAŃSK103,0262325(29)29
32 POL 1805Michał Jaroszek M12KSW BALTIC105,019193631(ufd)
33 POL 2075Paweł Gerlachowski M14 YKP GDYNIA113,0(35)27322430
34 RUS 3338Katerina ShalnewaK16UKS PIONERSKIY10122,03132(35)3425
35 RUS 1149Artem ShkilevM15AMBER SAIL KALININGRAD128,0343327(35)34
36 RUS 118Igor KamalovM14UKS PIONERSKIY136,036343333(dsq)