Nr na żaglu | Imię i Nazwisko | Płeć | Data ur. | Wiek (wg rocznika) |
Klub | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | POL 963 | Gustaw Ostojewski | KS ZATOKA PUCK | |||
2 | POL 1276 | Jakub Pawlak | OPTI CWM GDYNIA | |||
3 | POL 1444 | Oskar Ponto | OPTI CWM GDYNIA | |||
4 | POL 1587 | Maciej Panas | YKP GDYNIA | |||
5 | POL 1619 | Szymon Gąsiorowski | YK STAL GDYNIA | |||
6 | POL 1626 | Aleksander Ponto | OPTI CWM GDYNIA | |||
7 | POL 1628 | Franciszek Borys | YKP GDYNIA | |||
8 | POL 1644 | Stanisław Janowicz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
9 | POL 1660 | Zuzanna Figel | OPTI CWM GDYNIA | |||
10 | POL 1661 | Jan Gierzyński | KS ZATOKA PUCK | |||
11 | POL 1663 | Anna Januszewska | YK STAL GDYNIA | |||
12 | POL 1670 | Patryk Kukowski | KS ZATOKA PUCK | |||
13 | POL 1674 | Szczepan Damasiewicz | YKP GDYNIA | |||
14 | POL 1700 | Jakub Wiedeheft | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
15 | POL 1804 | Hanna Burdziej | KSW BALTIC | |||
16 | POL 1805 | Michał Jaroszek | KSW BALTIC | |||
17 | POL 1806 | Zuzanna Dominikowska | KSW BALTIC | |||
18 | POL 1827 | Ewa Lewandowska | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
19 | POL 1867 | Pola Dzik | YKP GDYNIA | |||
20 | POL 1878 | Mateusz Narloch | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
21 | POL 1930 | Barbara Mindak | LKS CHARZYKOWY | |||
22 | POL 1937 | Mikołaj Merkler | BAZA MRĄGOWO | |||
23 | POL 1970 | Maja Krawczyńska | OPTI CWM GDYNIA | |||
24 | POL 1993 | Paweł Trella | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
25 | POL 2010 | Tytus Czajkowski | MKZ ARKA GDYNIA | |||
26 | POL 2033 | Julia Schmidt | OPTI CWM GDYNIA | |||
27 | POL 2070 | Gustaw Miciński | YKP GDYNIA | |||
28 | POL 2071 | Mateusz Gwóźdź | YKP GDYNIA | |||
29 | POL 2072 | Gracjan Grzech | YKP GDYNIA | |||
30 | POL 2075 | Paweł Gerlachowski | YKP GDYNIA | |||
31 | POL 2082 | Piotr Flieger | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
32 | POL 2101 | Mikołaj Bazyli | KSW BALTIC | |||
33 | POL 2552 | Maciej Iliński | YKP GDYNIA | |||
34 | RUS 118 | Igor Kamalov | UKS PIONERSKIY | |||
35 | RUS 1149 | Artem Shkilev | AMBER SAIL KALININGRAD | |||
36 | RUS 3338 | Katerina Shalnewa | UKS PIONERSKIY |