Nr na żaglu | Imię i Nazwisko | Płeć | Data ur. | Wiek (wg rocznika) |
Klub | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BLR 333 | Vasiliy Liaushynski | SDUSHOR MINSK | |||
2 | BLR 389 | Valeria Gulidova | SDUSHOR MINSK | |||
3 | BLR 505 | Dzianis Sukhau | SDUSHOR MINSK | |||
4 | BLR 516 | Yaramir Valoshynau | SDUSHOR MINSK | |||
5 | LTU 324 | Zygimantas Gaidys | KSM BANGPUTYS | |||
6 | LTU 399 | Simonas Poviliunas | KSM BANGPUTYS | |||
7 | LTU 407 | Marius Antanavicius | KSM BANGPUTYS | |||
8 | LTU 488 | Rokas Golubovas | KSM BANGPUTYS | |||
9 | LTU 507 | Mingaila Paskevicius | KSM BANGPUTYS | |||
10 | POL 3 | Tymon Sochaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
11 | POL 4 | Zofia Jaśniewicz | WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
12 | POL 6 | Magda Winiarska | YK POLSKI KRAKÓW | |||
13 | POL 10 | Andrzej Pochopień | KŻ HORN KRAKÓW | |||
14 | POL 11 | Alicja Bujas | KN LIDER KRAKÓW | |||
15 | POL 13 | Hugo Campristo | YKP WARSZAWA | |||
16 | POL 16 | Maksymilian Kowalczyk | KŻ HORN KRAKÓW | |||
17 | POL 25 | Mikołaj Majchrzycki | ŻLKS POZNAŃ | |||
18 | POL 32 | Laura Tomikowska | ŻLKS POZNAŃ | |||
19 | POL 39 | Andrzej Nycz | PKM LOK POZNAŃ | |||
20 | POL 111 | Aleksandra Bobrowska | UKS BARNIM GOLENIÓW | |||
21 | POL 113 | Miłosz Ciechanowicz | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
22 | POL 124 | Hubert Staroń | KŻ HORN KRAKÓW | |||
23 | POL 125 | Anna Witczak | ŻLKS POZNAŃ | |||
24 | POL 126 | Jan Paciorek | UKS SZKWAŁ LEGIONOWO | |||
25 | POL 131 | Hugo Skupnik | TS KUZNIA RYBNIK | |||
26 | POL 133 | Maciej Wójcik | TS KUZNIA RYBNIK | |||
27 | POL 139 | Maria Nycz | PKM LOK POZNAŃ | |||
28 | POL 143 | Jerzy Gałęza | PKM LOK POZNAŃ | |||
29 | POL 147 | Agata Koropecka | YK STAL GDYNIA | |||
30 | POL 157 | Mikołaj Mataczyński | AZS POZNAŃ | |||
31 | POL 158 | Igor Pawlowski | CHKŻ CHOJNICE | |||
32 | POL 162 | Rafał Małota | KN LIDER KRAKÓW | |||
33 | POL 165 | Igor Kawałko | OPTI CWM GDYNIA | |||
34 | POL 174 | Julka Kozubowicz | TS KUZNIA RYBNIK | |||
35 | POL 176 | Aleksandra Campristo | YKP WARSZAWA | |||
36 | POL 179 | Stanisław Ługowski | WTW WARSZAWA | |||
37 | POL 180 | Wiktoria Hałabaty | MKŻ OPTI | |||
38 | POL 182 | Antoni Grygiel | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
39 | POL 184 | Jakub Bendowski | WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
40 | POL 222 | Wiktoria Harnasz | TS KUZNIA RYBNIK | |||
41 | POL 226 | Michał Kaczmarek | KLUB ZEGLARSKI NYSA | |||
42 | POL 243 | Zofia Gołębiowska | BAZA MRĄGOWO | |||
43 | POL 245 | Adam Wołujewicz | KŻ VI-KING CZŁUCHÓW | |||
44 | POL 246 | Wiktoria Grima | TS KUZNIA RYBNIK | |||
45 | POL 255 | Jan Kamieński | PKM LOK POZNAŃ | |||
46 | POL 280 | Filip Szloński | BAZA MRĄGOWO | |||
47 | POL 306 | Tomasz Zadora | UKS ŻEGLUJ LUBLIN | |||
48 | POL 326 | Zofia Jachymska | TS KUZNIA RYBNIK | |||
49 | POL 333 | Michał Skawiński Ps. Kornik | WTW WARSZAWA | |||
50 | POL 349 | Filip Bil | YK STAL GDYNIA | |||
51 | POL 396 | Paweł Romanowicz | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW | |||
52 | POL 397 | Ida Kozło | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW | |||
53 | POL 437 | Michał Rasiński | UKS SZKWAŁ LEGIONOWO | |||
54 | POL 442 | Adrian Manista | OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
55 | POL 444 | Aleksandra Zybert | OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
56 | POL 449 | Mateusz Niebrzydowski | UKS MOS EŁK | |||
57 | POL 479 | Maciej Żmijewski | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
58 | POL 511 | Liliana Sochaj | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
59 | POL 522 | Jan Rohde | SSW MOS IŁAWA | |||
60 | POL 528 | Maciek Dudek | NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN | |||
61 | POL 585 | Michał Trafalski | YK STAL GDYNIA | |||
62 | POL 648 | Bartłomiej Konopka | KŻ HORN KRAKÓW | |||
63 | POL 673 | Martyna Mariak | ŻLKS POZNAŃ | |||
64 | POL 723 | Jakub Szczepański | LKS CHARZYKOWY | |||
65 | POL 749 | Dante Luciani | UKS ZEGLUJ LUBLIN | |||
66 | POL 757 | Tadeusz Wiatrowski | CHKŻ CHOJNICE | |||
67 | POL 758 | January Szczukowski | CHKŻ CHOJNICE | |||
68 | POL 769 | Bruno Herman | WTW WARSZAWA | |||
69 | POL 777 | August Sobczak | MKS DWÓJKA WARSZAWA | |||
70 | POL 779 | Paweł Koliński | LKS CHARZYKOWY | |||
71 | POL 817 | Amelia Rasz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
72 | POL 836 | Antonina Skóra | YKP KRAKÓW | |||
73 | POL 844 | Aleksander Główka | KS SPÓJNIA WARSZAWA | |||
74 | POL 848 | Alicja Siputa | WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
75 | POL 860 | Adam Słodownik | UKS SZKWAŁ LEGIONOWO | |||
76 | POL 879 | Igor Grzelak | WTW WARSZAWA | |||
77 | POL 884 | Zofia Zarzecka | YKP WARSZAWA | |||
78 | POL 891 | Aleksandra Długołęcka | ŻMKS POZNAŃ | |||
79 | POL 892 | Maja Glinka | UKS FIR WARSZAWA | |||
80 | POL 907 | Aleksandra Sikorska | UKS ZEGLUJ LUBLIN | |||
81 | POL 920 | Maksymilian Kruczyński | AZS POZNAŃ | |||
82 | POL 922 | Jakub Podgórny | KSCŻ SZCZECIN | |||
83 | POL 925 | Nina Zygo | MKS DWÓJKA WARSZAWA | |||
84 | POL 926 | Zofia Prądzynska | CHKŻ CHOJNICE | |||
85 | POL 927 | Hugo Marciniak | JKW POZNAŃ | |||
86 | POL 935 | Patrycja Chiniewicz | MIĘDZYSZKOLNY UCZNIOWSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
87 | POL 937 | Jan Pawłowicz | KN LIDER KRAKÓW | |||
88 | POL 943 | Bartosz Bilicki | SSW MOS IŁAWA | |||
89 | POL 951 | Jakub Kreft | KŻ VI-KING CZŁUCHÓW | |||
90 | POL 958 | Alicja Koczorowska | AZS POZNAŃ | |||
91 | POL 959 | Maciej Placzke | UKS FIR WARSZAWA | |||
92 | POL 966 | Lena Cituk | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
93 | POL 969 | Hubert Szulczewski | SSW MOS IŁAWA | |||
94 | POL 970 | Mikołaj Musioł | UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI | |||
95 | POL 971 | Zuzia Wojciechowska | UKS SZKWAŁ LEGIONOWO | |||
96 | POL 985 | Jakub Darkowski | SSW MOS IŁAWA | |||
97 | POL 988 | Jan Wiśniewski | MKS DWÓJKA WARSZAWA | |||
98 | POL 991 | Karolina Gajdzińska | AZS POZNAŃ | |||
99 | POL 1001 | Wit Dmuchowski | SSW MOS IŁAWA | |||
100 | POL 1004 | Wiktor Książyński | KŻ HORN KRAKÓW | |||
101 | POL 1015 | Marta Chomik | NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN | |||
102 | POL 1017 | Joanna Lichwa | KN LIDER KRAKÓW | |||
103 | POL 1018 | Antoni Lipiński | LKS CHARZYKOWY | |||
104 | POL 1026 | Jakub Gil | TKŻ TORUŃ | |||
105 | POL 1028 | Szymon Małachowski | UKŻ 7 BIAŁYSTOK | |||
106 | POL 1050 | Szymon Rossa | ŻMKS POZNAŃ | |||
107 | POL 1066 | Franciszek Kosecki | CHKŻ CHOJNICE | |||
108 | POL 1070 | Maksymilian Kabat | CHKŻ CHOJNICE | |||
109 | POL 1075 | Helena Moritz | UKS FIR WARSZAWA | |||
110 | POL 1077 | Magdalena Otto | KW LOK GARLAND GLIWICE | |||
111 | POL 1084 | Julia Maziarz | KS ENERGETYK JAWORZNO | |||
112 | POL 1086 | Jan Zaporowski | KS ENERGETYK JAWORZNO | |||
113 | POL 1101 | Zuzanna Maliniewicz | BAZA MRĄGOWO | |||
114 | POL 1133 | Aleksandra Pawilcz | UKŻ MICHAŁOWO | |||
115 | POL 1137 | Marianna Gębicka | MKS DWÓJKA WARSZAWA | |||
116 | POL 1138 | Michał Kuchtyn | UKS BRYG WROCŁAW | |||
117 | POL 1139 | Hanna Gębicka | MKS DWÓJKA WARSZAWA | |||
118 | POL 1140 | Aleksandra Borucka | AZS POZNAŃ | |||
119 | POL 1153 | Mateusz Balicki | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW | |||
120 | POL 1155 | Jakub Piesiewicz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
121 | POL 1159 | Zuzanna Ołowiak | YKP GDYNIA | |||
122 | POL 1175 | Alicja Dampc | CHKZ CHOJNICE | |||
123 | POL 1186 | Michał Paciorek | UKS SZKWAŁ LEGIONOWO | |||
124 | POL 1193 | Igor Bogusz | KN LIDER KRAKÓW | |||
125 | POL 1200 | Sara Wiśniewska | TKŻ TORUŃ | |||
126 | POL 1201 | Krzysztof Ciborowski | WTW WARSZAWA | |||
127 | POL 1202 | Franciszek Kotlarek | YKP WARSZAWA | |||
128 | POL 1204 | Igor Tomczyk | TS KUZNIA RYBNIK | |||
129 | POL 1209 | Wanda Szylińska | KSCŻ SZCZECIN | |||
130 | POL 1220 | Maciej Ilnicki | CHKZ CHOJNICE | |||
131 | POL 1224 | Michał Grzesiek | ŻMKS POZNAŃ | |||
132 | POL 1226 | Teresa Masztalerz | TKŻ TORUŃ | |||
133 | POL 1227 | Mikołaj Głąb | NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN | |||
134 | POL 1228 | Olga Kanikowska | AZS POZNAŃ | |||
135 | POL 1229 | Zofia Pospieszna | AZS POZNAŃ | |||
136 | POL 1231 | Martyna Duch | YC PTTK BESKID NOWY SACZ | |||
137 | POL 1234 | Wiktor Polaczek | YC PTTK BESKID NOWY SACZ | |||
138 | POL 1240 | Piotr Jakubowski | ŻMKS POZNAŃ | |||
139 | POL 1244 | Oskar Hawliczek | K.S SPÓJNIA - WARSZAWA | |||
140 | POL 1245 | Hanna Słyk | KS SPÓJNIA WARSZAWA | |||
141 | POL 1246 | Franciszek Massalski | MKS DWÓJKA WARSZAWA | |||
142 | POL 1249 | Kacper Michalski | KLUB ŻEGLARSKI NYSA | |||
143 | POL 1254 | Franciszek Thomas | UKS NAVIGO SOPOT | |||
144 | POL 1255 | Szymon Warecha | UKS MOS EŁK | |||
145 | POL 1258 | Jakub Kleban | UKS MOS EŁK | |||
146 | POL 1265 | Aleksandra Czajkowska | UKS ZEGLUJ LUBLIN | |||
147 | POL 1268 | Illya Zaradny | PKM LOK POZNAŃ | |||
148 | POL 1270 | Weronika Maciejczuk | UKŻ 7 BIAŁYSTOK | |||
149 | POL 1273 | Adrian Nowak | UKŻ PISZ | |||
150 | POL 1274 | Jakub Szafarczyk | TS KUŹNIA RYBNIK | |||
151 | POL 1278 | Adam Cwojdziński | ŻMKS POZNAŃ | |||
152 | POL 1284 | Ania Porwoł | TS KUZNIA RYBNIK | |||
153 | POL 1291 | Mikołaj Kmin | YKP WARSZAWA | |||
154 | POL 1292 | Jakub Pietrzak | OPTI CWM GDYNIA | |||
155 | POL 1296 | Antoni Kuźmiński | BAZA MRĄGOWO | |||
156 | POL 1297 | Mateusz Buło | BAZA MRĄGOWO | |||
157 | POL 1306 | Igor Gruszczyński | UKS YACHT CLUB SŁAWA | |||
158 | POL 1310 | Jan Kubiak | CHKŻ CHOJNICE | |||
159 | POL 1319 | Nikodem Różański | SSW MOS IŁAWA | |||
160 | POL 1324 | Jakub Oblonk | TS KUZNIA RYBNIK | |||
161 | POL 1328 | Gracjan Karczmarczyk | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
162 | POL 1332 | Gabriela Fajdasz | K.S SPÓJNIA - WARSZAWA | |||
163 | POL 1334 | Kacper Hodun | K.S SPÓJNIA - WARSZAWA | |||
164 | POL 1338 | Radosław Gałecki | KS ENERGETYK JAWORZNO | |||
165 | POL 1351 | Lena Murach | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
166 | POL 1356 | Danuta Wilska | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
167 | POL 1359 | Wojciech Jankowski | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
168 | POL 1361 | Kacper Karbownik | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
169 | POL 1362 | Kamil Stemplewski | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
170 | POL 1363 | Hanna Borkowska | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
171 | POL 1364 | Jan Fuk | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
172 | POL 1365 | Oliwia Siedlecka | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
173 | POL 1368 | Klara Matysik | YKP KRAKÓW | |||
174 | POL 1378 | Franciszek Siwek | K.S SPÓJNIA - WARSZAWA | |||
175 | POL 1385 | Filip Pańczyszyn | WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
176 | POL 1387 | Michał Krzemiński | UKS SZKWAŁ LEGIONOWO | |||
177 | POL 1396 | Mateusz Gąsiorowski | YK STAL GDYNIA | |||
178 | POL 1403 | Kacper Kibiersza | UKS NAVIGO SOPOT | |||
179 | POL 1405 | Joanna Michalska | UKS YACHT CLUB SŁAWA | |||
180 | POL 1407 | Kuba Matysik | YKP KRAKÓW | |||
181 | POL 1415 | Julia Walus | UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI | |||
182 | POL 1417 | Oliwier Rubinkowski | KW LOK GARLAND GLIWICE | |||
183 | POL 1418 | Marcin Małota | KN LIDER KRAKÓW | |||
184 | POL 1420 | Marcel Skubański | KLUB ŻEGLARSKI NYSA | |||
185 | POL 1422 | Krzysztof Junczyk | UKS FIR WARSZAWA | |||
186 | POL 1423 | Mateusz Kluczka | OPTI CWM GDYNIA | |||
187 | POL 1424 | Jakub Wegiera | UKS FIR WARSZAWA | |||
188 | POL 1434 | Katarzyna Niemczyk | KN LIDER KRAKÓW | |||
189 | POL 1436 | Sylwia Fryziak | UKS SZKWAŁ LEGIONOWO | |||
190 | POL 1438 | Dobromir Sokołowski | JKW POZNAŃ | |||
191 | POL 1439 | Paweł Sikora | PKM LOK POZNAŃ | |||
192 | POL 1443 | Hubert Łobaczewski | YKP GDYNIA | |||
193 | POL 1444 | Ewa Czapla | UKS ŻEGLUJ LUBLIN | |||
194 | POL 1448 | Szymon Rozum | MKS DWÓJKA WARSZAWA | |||
195 | POL 1449 | Łucja Gorzoch | UKS MOS EŁK | |||
196 | POL 1450 | Piotr Kosowski | OPTI CWM GDYNIA | |||
197 | POL 1451 | Witold Onisk | UKS FIR WARSZAWA | |||
198 | POL 1452 | Antonina Ołowiak | YKP GDYNIA | |||
199 | POL 1456 | Maciej Małachowski | UKŻ 7 BIAŁYSTOK | |||
200 | POL 1468 | Daniel Łachacz | BAZA MRĄGOWO | |||
201 | POL 1474 | Agnieszka Jankowiak | ŻMKS POZNAŃ | |||
202 | POL 1482 | Roch Dmuchowski | SSW MOS IŁAWA | |||
203 | POL 1488 | Natalia Burczyńska | OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
204 | POL 1489 | Dawid Sikorski | UKŻ MICHAŁOWO | |||
205 | POL 1497 | Wiktor Borkowski | AZS POZNAŃ | |||
206 | POL 1498 | Kacper Kryszewski | GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
207 | POL 1506 | Mateusz Hrymajło | KSCŻ SZCZECIN | |||
208 | POL 1516 | Sonia Zagórska | GKŻ GDAŃSK | |||
209 | POL 1517 | Pola Petrykowska | UKS SZKWAŁ LEGIONOWO | |||
210 | POL 1518 | Klara Piotrowska | WTW WARSZAWA | |||
211 | POL 1522 | Tymoteusz Wysocki | OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
212 | POL 1523 | Olga Wietek | YK STAL GDYNIA | |||
213 | POL 1529 | Alexander Nowak | UKS FIR WARSZAWA | |||
214 | POL 1530 | Adelina Wietki | YKP KRAKÓW | |||
215 | POL 1548 | Andrzej Thomas | UKS NAVIGO SOPOT | |||
216 | POL 1555 | Blanka Bobula | JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG | |||
217 | POL 1559 | Jan Suchocki | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
218 | POL 1561 | Krzysztof Ołowiak | YKP GDYNIA | |||
219 | POL 1563 | Krzysztof Rysz | KN LIDER KRAKÓW | |||
220 | POL 1570 | Michał Ciechanowicz | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
221 | POL 1578 | Marta Richert | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
222 | POL 1581 | Aniela Graczyk | OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
223 | POL 1585 | Mateusz Grabowski | LKS CHARZYKOWY | |||
224 | POL 1593 | Rafał Balicki | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW | |||
225 | POL 1596 | Zuzanna Tomaszewska | UKS NAVIGO SOPOT | |||
226 | POL 1597 | Piotr Raszczyk | UKŻ PISZ | |||
227 | POL 1598 | Maksymilian Pastuszka | UKŻ PISZ | |||
228 | POL 1599 | Anastazja Patuszka | UKŻ PISZ | |||
229 | POL 1600 | Radosław Parzych | BAZA MRĄGOWO | |||
230 | POL 1603 | Krzysztof Bruski | OPTI CWM GDYNIA | |||
231 | POL 1623 | Alicja Przybyłek | AZS POZNAŃ | |||
232 | POL 1624 | Piotr Grabski | SYC ZEFIR-DRAKKAR PORAJ | |||
233 | POL 1627 | Maria Majchrzycka | ŻLKS POZNAŃ | |||
234 | POL 1629 | Mikołaj Osiowy | KŻ VI-KING CZŁUCHÓW | |||
235 | POL 1630 | Bolesław Nesterowicz | UKŻ PISZ | |||
236 | POL 1638 | Stanisław Radojewski | JKW POZNAN | |||
237 | POL 1642 | Oskar Skóra | YKP KRAKÓW | |||
238 | POL 1644 | Nina Janowicz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
239 | POL 1645 | Michał Biedalak | JKW POZNAŃ | |||
240 | POL 1666 | Kinga Rękas | JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG | |||
241 | POL 1667 | Marcel Bisewski | YKP GDYNIA | |||
242 | POL 1669 | Natalia Chojnowska | SSW MOS IŁAWA | |||
243 | POL 1671 | Antoni Osiński | TKŻ TORUŃ | |||
244 | POL 1672 | Kacper Barszczyk | UKS NAVIGO SOPOT | |||
245 | POL 1678 | Kacper Kulawiak | KLUB ŻEGLARSKI NYSA | |||
246 | POL 1700 | Natalia Kilar | UKS NAVIGO SOPOT | |||
247 | POL 1704 | Franciszek Wołyniec | UKS NAVIGO SOPOT | |||
248 | POL 1706 | Aleksandra Kamińska | UKŻ 7 BIAŁYSTOK | |||
249 | POL 1709 | Hanna Kusztejko | KŻ HORN KRAKÓW | |||
250 | POL 1712 | Maja Szwejk | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
251 | POL 1713 | Danuta Grudzień | UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI | |||
252 | POL 1735 | Filip Kurczewski | MKŻ ŻNIN | |||
253 | POL 1749 | Lidia Łukasik | UKS ŻEGLUJ LUBLIN | |||
254 | POL 1750 | Filip Nosol | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW | |||
255 | POL 1751 | Jacek Kalinowski | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW | |||
256 | POL 1753 | Michał Jankowski | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
257 | POL 1756 | Konrad Ciernia | KŻ HORN KRAKÓW | |||
258 | POL 1757 | Rafał Górski | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
259 | POL 1758 | Jeremi Szczukowski | CHKŻ CHOJNICE | |||
260 | POL 1760 | Max Niziałkowski | UKS BRYG WROCŁAW | |||
261 | POL 1761 | Maja Wójcik | WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
262 | POL 1765 | Krzysztof Maksymowicz | KS SPÓJNIA WARSZAWA | |||
263 | POL 1766 | Weronika Przeździecka | KS SPÓJNIA WARSZAWA | |||
264 | POL 1767 | Aleksander Kosowski | OPTI CWM GDYNIA | |||
265 | POL 1769 | Sonia Dobrzyńska | KS SPÓJNIA WARSZAWA | |||
266 | POL 1772 | Angela Zubel | MKŻ ŻNIN | |||
267 | POL 1776 | Michał Maziarka | UKS NAVIGO SOPOT | |||
268 | POL 1780 | Mikołaj Bujalski | NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN | |||
269 | POL 1784 | Nina Sibon | TS KUZNIA RYBNIK | |||
270 | POL 1786 | Leon Sapijaszko | KS SPÓJNIA WARSZAWA | |||
271 | POL 1788 | Antoni Kiliszek | MKS DWÓJKA WARSZAWA | |||
272 | POL 1797 | Alicja Maciąg | KŻ HORN KRAKÓW | |||
273 | POL 1798 | Hanna Ługowska | WTW WARSZAWA | |||
274 | POL 1799 | Iwo Reński | YKP GDYNIA | |||
275 | POL 1800 | Jakub Kosowski | UKS FIR WARSZAWA | |||
276 | POL 1801 | Oskar Wielczyk | SSW MOS IŁAWA | |||
277 | POL 1802 | Piotr Trella | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
278 | POL 1803 | Zofia Czerniawska | YK STAL GDYNIA | |||
279 | POL 1805 | Michał Jaroszek | KSW BALTIC | |||
280 | POL 1817 | Ignacy Rojek | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
281 | POL 1818 | Jan Kisielewicz | WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
282 | POL 1819 | Paweł Piankowski | YKP GDYNIA | |||
283 | POL 1820 | Amelia Kwiatkowska | NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN | |||
284 | POL 1822 | Jakub Marciniak | KSW BALTIC | |||
285 | POL 1823 | Gustaw Zalewski | TKŻ TORUŃ | |||
286 | POL 1826 | Jakub Kołodziejczyk | UKS OPTI ODRA WROCŁAW | |||
287 | POL 1830 | Mikołaj Cieślak | UKS ŻEGLUJ LUBLIN | |||
288 | POL 1831 | Izabela Baranowska | UKŻ 7 BIAŁYSTOK | |||
289 | POL 1833 | Bartosz Dąbrowski | UKŻ 7 BIAŁYSTOK | |||
290 | POL 1835 | Natalia Ziółkowska | YKP GDYNIA | |||
291 | POL 1836 | Wiktoria Gobiec | UKŻ MICHAŁOWO | |||
292 | POL 1838 | Ewa Trochimczyk | UKŻ MICHAŁOWO | |||
293 | POL 1839 | Bartosz Dworakowski | UKŻ MICHAŁOWO | |||
294 | POL 1840 | Patryk Gobiec | UKŻ MICHALOWO | |||
295 | POL 1849 | Adrian Majdosz | UKS BARNIM GOLENIÓW | |||
296 | POL 1851 | Patrycja Kurpiewska | MKS DWÓJKA WARSZAWA | |||
297 | POL 1852 | Karolina Tomczyk | TS KUZNIA RYBNIK | |||
298 | POL 1853 | Kinga Furmanek | SSW MOS IŁAWA | |||
299 | POL 1860 | Filip Lenart | UKS OPTI ODRA WROCŁAW | |||
300 | POL 1861 | Sebastian Kaczanowski | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW | |||
301 | POL 1862 | Zuzanna Zielińska | YKP GDYNIA | |||
302 | POL 1865 | Paulina Rutkowska | YKP GDYNIA | |||
303 | POL 1867 | Jan Klinicki | SSW MOS IŁAWA | |||
304 | POL 1868 | Maciej Cymerman | UKS BARNIM GOLENIOW | |||
305 | POL 1870 | Teodor Kasprzyk | ŻMKS POZNAŃ | |||
306 | POL 1871 | Wojciech Stefaniak | ŻMKS POZNAŃ | |||
307 | POL 1872 | Marcin Staniewicz | JACHT KLUB KOSZALIN | |||
308 | POL 1873 | Jan Bobula | JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG | |||
309 | POL 1874 | Lena Kazan | JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG | |||
310 | POL 1887 | Mikołaj Strupiński | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
311 | POL 1888 | Joanna Dyja | WTW WARSZAWA | |||
312 | POL 1891 | Kacper Warywoda | NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN | |||
313 | POL 1893 | Maciej Chybiński | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW | |||
314 | POL 1897 | Franciszek Mikulski | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
315 | POL 1904 | Igor Wójcik | YK STAL GDYNIA | |||
316 | POL 1912 | Jan Pacheco | KŻ HORN KRAKÓW | |||
317 | POL 1913 | Gita Van Der Voort | KŻ HORN KRAKÓW | |||
318 | POL 1914 | Antonina Liro | KŻ HORN KRAKÓW | |||
319 | POL 1916 | Kasia Wajdowska | KŻ HORN KRAKÓW | |||
320 | POL 1917 | Filip Marjański | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
321 | POL 1925 | Alicja Wróblewska | YKP GDYNIA | |||
322 | POL 1926 | Miłosz Michalak | YKP GDYNIA | |||
323 | POL 1927 | Mikołaj Czałbowski | YKP GDYNIA | |||
324 | POL 1939 | Igor Rudek | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
325 | POL 1943 | Wiktor Łasak | UKŻ LAMELKA | |||
326 | POL 1960 | Miłosz Samek | KSCŻ SZCZECIN | |||
327 | POL 1964 | Karol Głąbik | KW LOK GARLAND GLIWICE | |||
328 | POL 1965 | Piotr Hofman | KW LOK GARLAND GLIWICE | |||
329 | POL 1972 | Katarzyna Płaza | JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG | |||
330 | POL 1973 | Michał Mac | JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG | |||
331 | POL 1974 | Oskar Niezabitowski | JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG | |||
332 | POL 1975 | Maja Kwiek | WTW WARSZAWA | |||
333 | POL 1981 | Oliwia Dróżyńska | TKŻ TORUŃ | |||
334 | POL 1988 | Michalina Pawelczyk | MKS DWÓJKA WARSZAWA | |||
335 | POL 1997 | Tymoteusz Mika | KŻ HORN KRAKÓW | |||
336 | POL 1998 | Aleksandra Szulska | OPTI CWM GDYNIA | |||
337 | POL 2005 | Michał Kuczmarski | MKS DWÓJKA WARSZAWA | |||
338 | POL 2007 | Alicja Michalewska | SSW MOS IŁAWA | |||
339 | POL 2008 | Maciej Kasprzak | SSW MOS IŁAWA | |||
340 | POL 2016 | Malina Pietrzak | WTW WARSZAWA | |||
341 | POL 2017 | Krystyna Szpor | UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI | |||
342 | POL 2027 | Filip Olszewski | K.S SPÓJNIA - WARSZAWA | |||
343 | POL 2031 | Fabian Kocięda | OPTI CWM GDYNIA | |||
344 | POL 2032 | Antonina Zagórska | GKŻ GDAŃSK | |||
345 | POL 2034 | Natasha Anolik | OPTI CWM GDYNIA | |||
346 | POL 2040 | Zofia Kucharska | YKP GDYNIA | |||
347 | POL 2041 | Filip Jarosiewicz | OPTI CWM GDYNIA | |||
348 | POL 2062 | Piotr Kuźniarski | KŻ HORN KRAKÓW | |||
349 | POL 2063 | Barbara Woźniak | KŻ HORN KRAKÓW | |||
350 | POL 2064 | Bartłomiej Heksel | KŻ HORN KRAKÓW | |||
351 | POL 2065 | Igor Wierzbowski | KŻ HORN KRAKÓW | |||
352 | POL 2066 | Jakub Lipowski | KŻHORN KRAKÓW | |||
353 | POL 2067 | Mateusz Kolba | KŻ HORN KRAKÓW | |||
354 | POL 2069 | Jakub Kuraś | KŻ HORN KRAKÓW | |||
355 | POL 2077 | Dominika Grala | UKŻ PISZ | |||
356 | POL 2080 | Karolina Jałoszyńska | KLUB ŻEGLARSKI NYSA | |||
357 | POL 2090 | Maria Suchocka | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
358 | POL 2096 | Liwia Liszkiewicz | OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
359 | POL 2099 | Szymon Maruszczak | OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
360 | POL 2101 | Mikołaj Bazyli | KSW BALTIC | |||
361 | POL 2102 | Adam Turczynowicz | K.S SPÓJNIA - WARSZAWA | |||
362 | POL 2107 | Marta Piotrowska | WTW WARSZAWA | |||
363 | POL 2108 | Julia Wróblewska | YKP GDYNIA | |||
364 | POL 2111 | Krzysztof Szczodrowski | CHKŻ CHOJNICE | |||
365 | POL 2112 | Jerzy Sukow | YKP GDYNIA | |||
366 | POL 2113 | Wiktor Pawłowski | CHKŻ CHOJNICE | |||
367 | POL 2114 | Tymon Wiatrowski | CHKŻ CHOJNICE | |||
368 | POL 2117 | Alicja Tutkowska | YK STAL GDYNIA | |||
369 | POL 2119 | Aleksander Bury | UKS BRYG WROCŁAW | |||
370 | POL 2120 | Michał Karnacewicz | NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN | |||
371 | POL 2200 | Kaja Śledzińska | K.S SPÓJNIA - WARSZAWA | |||
372 | POL 2205 | Piotr Vogel | PKM LOK POZNAŃ | |||
373 | POL 2206 | Hanna Korsak | MKS DWÓJKA WARSZAWA | |||
374 | POL 2221 | Szymon Wójcik | WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
375 | POL 2222 | Karol Stachowski | GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
376 | POL 2403 | Pola Schmidt | OPTI CWM GDYNIA | |||
377 | POL 2442 | Janina Dmochowska | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
378 | POL 2555 | Jan Sawicki | PKM LOK POZNAŃ | |||
379 | POL 2586 | Aleksandra Mańkowska | TKŻ TORUŃ | |||
380 | POL 2605 | Magdalena Skórnóg | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
381 | POL 2816 | Rozalia Rozum | MKS DWÓJKA WARSZAWA | |||
382 | POL 2888 | Wiktor Arian | UKS SAILING TEAM RZESZÓW | |||
383 | POL 2918 | Piotr Rodzewicz | UKS NAVIGO SOPOT | |||
384 | POL 4112 | Jan Zamojski | UKS ŻEGLARZ WROCŁAW | |||
385 | POL 4701 | Maciej Maćkowiak | YKP GDYNIA | |||
386 | POL 4704 | Iwo Dudek | GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
387 | POL 4705 | Filip Różycki | GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
388 | POL 4707 | Franciszek Zając | GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
389 | POL 4708 | Michał Roman | GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
390 | POL 5119 | Kajetan Kaska | KSCŻ SZCZECIN | |||
391 | POL 10231 | Jasiek Pifczyk | TS KUŹNIA RYBNIK | |||
392 | POL 11138 | Przemysław Żukowski | UKS BRYG WROCŁAW | |||
393 | POL 11361 | Artem Shkilev | AMBER SAIL KALININGRAD | |||
394 | POL 11444 | Marcel Pawłowski | UKS ZEGLUJ LUBLIN | |||
395 | POL 11488 | Eliza Kołtak | NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN | |||
396 | POL 11716 | Karol Rusin | KW LOK GARLAND GLIWICE | |||
397 | POL 12971 | Maciej Szawkowski | BAZA MRĄGOWO | |||
398 | POL 14391 | Nikolas Głowacki | WOLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
399 | POL 15981 | Weronika Grala | UKŻ PISZ | |||
400 | POL 17091 | Wiktoria Warzych | MKŻ OPTI | |||
401 | POL 19171 | Filip Nowosad | KN LIDER KRAKÓW | |||
402 | RUS 12 | Bogdan Sarkisov | AMBER SAIL KALININGRAD | |||
403 | RUS 21 | Daria Shkileva | AMBER SAIL KALININGRAD | |||
404 | RUS 205 | Vladimir Amelin | SAILING CLUB KOENIGSBERG | |||
405 | RUS 817 | Artem Kornalevskiy | UKS PIONERSKIY | |||
406 | RUS 985 | Vera Kurganova | SAILING CLUB KOENIGSBERG | |||
407 | RUS 1101 | Artur Kiselev | SAILING CLUB KOENIGSBERG | |||
408 | RUS 1102 | Aleksandr Zubko | SAILING CLUB KOENIGSBERG | |||
409 | RUS 1302 | Katya Alekseeva | SAILING CLUB KOENIGSBERG | |||
410 | RUS 1306 | Vlada Andreeva | SAILING CLUB KOENIGSBERG | |||
411 | RUS 1310 | Evgeniia Bylkova | SAYLING CLUB KENIGSBERG | |||
412 | RUS 1410 | Artem Krupachev | AMBER SAIL KALININGRAD | |||
413 | RUS 1654 | Stepan Kuzmin | SAILING CLUB KOENIGSBERG | |||
414 | RUS 1975 | Lera Malaya | SAILING CLUB KOENIGSBERG | |||
415 | RUS 3339 | Ivan Mikhalev | UKS PIONERSKIY |