Wyniki regat - OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.9 Punkty Q1 Q2 Q3
1 POL 1865Paulina RutkowskaK12 YKP GDYNIA16,0411
2 POL 1446Konrad WlazłowskiM12 YKP GDYNIA7,0124
3 POL 966Lena CitukK10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO214,01211
4 POL 1939Igor RudekM11MKŻ ARKA GDYNIA14,03110
5 POL 2090Maria SuchockaK11MKŻ ARKA GDYNIA314,0635
6 POL 1159Zuzanna OłowiakK12 YKP GDYNIA414,0446
7 POL 1443Hubert ŁobaczewskiM12 YKP GDYNIA15,0546
8 POL 1926Miłosz MichalakM12 YKP GDYNIA16,05101
9 POL 1071Krzysztof SzczodrowskiM12 CHKŻ CHOJNICE18,0882
10 POL 1319Jan KlinickiM10 SSW MOS IŁAWA21,0768
11 POL 1220Maciej IlnickiM13CHKZ CHOJNICE22,01237
12 POL 1452Antonina OłowiakK11 YKP GDYNIA522,01354
13 POL 1292Jakub PietrzakM12 OPTI CWM GDYNIA24,09132
14 POL 203Małgorzata FigelK11 OPTI CWM GDYNIA624,03129
15 POL 1667Marcel BisewskiM12 YKP GDYNIA27,02223
16 POL 346Jerzy SukowM13 YKP GDYNIA27,061110
17 POL 1703Janina DmochowskaK11MKŻ ARKA GDYNIA731,07159
18 POL 2605Magdalena SkórnógK11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO831,010912
19 POL 2036Natalia KrawczyńskaK11 OPTI CWM GDYNIA932,010148
20 POL 2040Zofia KucharskaK11 YKP GDYNIA1033,013713
21 POL 1650Igor KawałkoM10 OPTI CWM GDYNIA36,023103
22 POL 2031Fabian KociędaM10 OPTI CWM GDYNIA39,02397
23 POL 836Alicja ŻuberK11KS AZS UWM OLSZTYN1139,011721
24 POL 1578Marta RichertK11MKŻ ARKA GDYNIA1242,0121614
25 POL 1603Krzysztof BruskiM12 OPTI CWM GDYNIA43,026611
26 POL 1069Tymon WiatrowskiM11 CHKŻ CHOJNICE43,020815
27 POL 1362Kamil StemplewskiM12MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO47,082712
28 POL 2007Alicja MichalewskaK10 SSW MOS IŁAWA1348,0181218
29 POL 1364Jan FukM11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO49,021523
30 POL 1559Jan SuchockiM10MKŻ ARKA GDYNIA50,025205
31 POL 1669Natalia ChojnowskaK10 SSW MOS IŁAWA1450,0111920
32 POL 1887Mikołaj StrupińskiM9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO154,0142218
33 POL 1862Zuzanna ZielińskaK11 YKP GDYNIA1555,0152416
34 POL 1701Max BerlińskiM11 YKP GDYNIA56,0162713
35 POL 1001Oskar WielczykM10 SSW MOS IŁAWA56,0141824
36 POL 2034Natasha AnolikK11 OPTI CWM GDYNIA1657,092325
37 POL 2403Pola SchmidtK12 OPTI CWM GDYNIA1758,0311314
38 POL 1561Krzysztof OłowiakM9 YKP GDYNIA259,0301415
39 POL 175Alicja DampcK9CHKZ CHOJNICE18361,0202120
40 POL 2108Julia WróblewskaK11YKP Gdynia1962,0291617
41 POL 1482Roch DmuchowskiM11 SSW MOS IŁAWA66,0261723
42 POL 1361Kacper KarbownikM11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO68,0162032
43 POL 1391Filip RostekM11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN68,0191831
44 POL 304Alicja KolmanK14KS AZS UWM OLSZTYN2069,0241530
45 POL 104Michał KarnacewiczM10NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN71,0292616
46 POL 14881Eliza KołtakK12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN2175,0173226
47 POL 1365Oliwia SiedleckaK10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO2277,0351131
48 POL 1373Wiktor PawłowskiM10 CHKŻ CHOJNICE77,0271733
49 POL 1541Jakub PorębskiM8 OPTI CWM GDYNIA477,0312917
50 POL 2008Maciej KasprzakM9 SSW MOS IŁAWA577,0192137
51 POL 1528Alicja ŁowickaK12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN2377,0242825
52 POL 1835Natalia ZiółkowskaK10 YKP GDYNIA2478,0322422
53 POL 11141Hubert SzulczewskiM9 SSW MOS IŁAWA682,0184024
54 POL 1925Alicja WróblewskaK10YKP Gdynia2584,0353019
55 POL 934Karolina SkwarekK12KS AZS UWM OLSZTYN2684,0331932
56 POL 1594Szymon JaniakM12 OPTI CWM GDYNIA90,0343719
57 POL 2002Robert BerlińskiM13 YKP GDYNIA90,0322533
58 POL 704Krzysztof ŁucykM10MKŻ ARKA GDYNIA91,0363322
59 POL 1819Paweł PiankowskiM11 YKP GDYNIA91,0382528
60 POL 1595Jakub TargowskiM11 OPTI CWM GDYNIA91,0282637
61 POL 1891Kacper WarywodaM12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN91,0303130
62 POL 1015Marta ChomikM12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN92,015dsq27
63 POL 1070Maksymilian KabatM11 CHKŻ CHOJNICE92,0223535
64 POL 1927Mikołaj CzałbowskiM9 YKP GDYNIA793,0393321
65 POL 1288Piotr MuchladoM1 OPTI CWM GDYNIA893,0223635
66 POL 1237Marcin StaniewiczM15JACHT KLUB KOSZALIN93,0333426
67 POL 1853Kinga FurmanekK10 SSW MOS IŁAWA2795,0282344
68 POL 932Jakub CzęczekM11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN99,0174240
69 POL 1780Mikołaj BujalskiM11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN99,0273438
70100,02128dnc
71 POL 1799Iwo ReńskiM12 YKP GDYNIA102,02ocsocs
72 POL 2032Antonina ZagórskaK12GKŻ GDAŃSK28102,0403527
73 POL 1702Eryk RózgaM11MKŻ ARKA GDYNIA105,0343140
74 POL 1044Leon KwiatkowskiM11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN107,0373634
75 POL 1612Maksymilian BetlejewskiM10MKŻ ARKA GDYNIA108,0423828
76 POL 1812Matteo RastelliM12 YKP GDYNIA108,0413829
77 POL 1602Jakub SzmaglińskiM12 YKP GDYNIA110,0452936
78 POL 969Jan RohdeM9 SSW MOS IŁAWA9111,0254442
79 POL 447Zofia PradzynskaK11Chkz Chojnice29111,0403041
80 POL 492Aleksander KolmanM9KS AZS UWM OLSZTYN10116,037dnf29
81 POL 1187Nadia OnichimowskaK10NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN30118,0383743
82 POL 1290Ida KociędaK7 OPTI CWM GDYNIA3111120,03632dnc
83 POL 1637Aleksandra ZastawnaK11MKŻ ARKA GDYNIA32120,0433938
84 POL 3333Maja KomorowskaK8 OPTI CWM GDYNIA3312123,039ret34
85 POL 1300Natasza TarnawskaK9 OPTI CWM GDYNIA3413123,0444039
86 POL 1876Maja ReszkaK10MKŻ ARKA GDYNIA35123,0414141
87 POL 11300Sonia ZagórskaK9GKŻ GDAŃSK3614126,0433944
88 POL 1066Franciszek KoseckiM9CHKZ CHOJNICE15128,0444242
89 POL 2070Jacek DyguśM10MKŻ ARKA GDYNIA128,0424343
90 POL 58Maksymilian LutoM9NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN16131,0454145
91 POL 1961Agata TargowskaK10 OPTI CWM GDYNIA37135,046ocs39
92 POL 930Jakub DarkowskiM9 SSW MOS IŁAWA17137,0484445
93 POL 158Igor PawlowskiM8CHKZ CHOJNICE18138,0464646
94 POL 1818Nadia BurghardK11 YKP GDYNIA38140,0dncdnc36
95 POL 1022Bartosz BilickiM10 SSW MOS IŁAWA140,0494546
96 POL 1757Tadeusz WiatrowskiM8CHKZ CHOJNICE19140,0474548
97 POL 396Zuzanna SiemińskaK9KS AZS UWM OLSZTYN3920141,04743dnc
98 POL 1221Julia PadzikK10 OPTI CWM GDYNIA40145,04847ocs
99147,0dnc4847
100 POL 128Nikodem RóżańskiM9 SSW MOS IŁAWA21153,0dncdnc49
101 POL 1600Radosław ParzychM12BAZA MRĄGOWO153,0dncdncdnc