Lista startowa - OPTIMIST A
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 105Maciej Panaś
M
2004-09-10
14
YKP GDYNIA
2 POL 120Nina Łypaczewska
K
2003-05-25
15
KW LOK GARLAND GLIWICE
3 POL 923Krzysztof Olejnik
M
2005-07-10
13
UKS BARNIM GOLENIÓW
4 POL 963Gustaw Ostojewski
M
2002-10-21
16
KS ZATOKA PUCK
5 POL 965Oliwier Urbański
M
2003-01-01
15
UKS BARNIM GOLENIÓW
6 POL 1049Gabriela Zawal
K
2002-03-10
16
ŻMKS POZNAŃ
7 POL 1106Marianna Sienkiewicz
K
2003-08-23
15
MKS DWÓJKA WARSZAWA
8 POL 1114Szymon Szczech
M
2003-01-05
15
SSW MOS IŁAWA
9 POL 1390Kacper Młodzianowski
M
2005-08-31
13
AZS POZNAŃ
10 POL 1391Julia Jędrasik
K
2004-07-07
14
BAZA MRĄGOWO
11 POL 1427Marysia Prus-Głowacka
K
2004-04-12
14
AZS POZNAŃ
12 POL 1428Stefan Marciniak
M
2003-07-06
15
AZS POZNAŃ
13 POL 1460Aleksandra Jakubowska
K
2004-02-11
14
ŻMKS POZNAŃ
14 POL 1525Hanna Wiszniowska
K
2005-10-21
13
JKW POZNAŃ
15 POL 1556Maciej Popłonyk
M
2005-03-23
13
AZS POZNAŃ
16 POL 1576Antoni Sopata
M
2003-08-22
15
AZS POZNAŃ
17 POL 1611Antoni Nazimek
M
2005-09-01
13
JKW POZNAŃ
18 POL 1614Iga Wielczyk
K
2005-05-05
13
SSW MOS IŁAWA
19 POL 1628Franciszek Borys
M
2003-06-03
15
YKP GDYNIA
20 POL 1655Bartosz Andrzejak
M
2004-05-28
14
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
21 POL 1661Jan Gierzyński
M
2004-12-09
14
KS ZATOKA PUCK
22 POL 1663Anna Januszewska
K
2002-09-19
16
YK STAL GDYNIA
23 POL 1664Antonio Pasich
M
2004-09-25
14
UKS BARNIM GOLENIÓW
24 POL 1674Szczepan Damasiewicz
M
2003-07-30
15
JKW POZNAŃ
25 POL 1712Jakub Kluk
M
2006-01-01
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
26 POL 1716Michał Tokarczyk
M
2004-01-28
14
KW LOK GARLAND GLIWICE
27 POL 1723Łucja Węglowska
K
2003-05-04
15
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
28 POL 1739Kacper Korcz
M
2002-12-01
16
ŻMKS POZNAŃ
29 POL 1763Julian Podwalski
M
2005-09-27
13
SSW MOS IŁAWA
30 POL 1764Dominika Ołowiak
K
2004-02-08
14
YKP GDYNIA
31 POL 1804Hanna Burdziej
K
2004-07-01
14
KSW BALTIC
32 POL 1813Marceli Mierzwicki
M
2003-04-15
15
YKP GDYNIA
33 POL 1850Ewa Mazur
K
2002-05-25
16
UKS OPTI ODRA WROCŁAW
34 POL 1879Ludwik Grzelak
M
2003-07-28
15
WTW WARSZAWA
35 POL 1884Dominika Sawicka
K
2003-04-05
15
UKS BARNIM GOLENIÓW
36 POL 1903Tomasz Bendlewski
M
2004-01-20
14
JKW POZNAŃ
37 POL 1906Gustaw Kwiek
M
2006-02-14
12
WTW WARSZAWA
38 POL 1923Jakub Dąbek
M
2004-09-20
14
SSW MOS IŁAWA
39 POL 1935Jakub Jan Mroczek
M
2003-09-18
15
FJS SKŻ SŁAWA
40 POL 1937Mikołaj Merkler
M
2004-01-01
14
KS BAZA MRAGOWO
41 POL 1945Bartosz Miziewicz
M
2002-11-11
16
FJS SKŻ SŁAWA
42 POL 1959Michał Koczorowski
M
2005-11-28
13
AZS POZNAŃ
43 POL 1965Oliwia Osadcow
K
2004-11-09
14
KW LOK GARLAND GLIWICE
44 POL 1969Adam Sokołowski
M
2003-07-19
15
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
45 POL 1978Patryk Furmanek
M
2005-03-04
13
SSW MOS IŁAWA
46 POL 1981Joanna Fabisiak
K
2004-01-01
14
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
47 POL 1982Jan Witkowiak
M
2005-05-04
13
JKW POZNAŃ
48 POL 1985Korneliusz Dębiak
M
2003-02-02
15
TKŻ TORUŃ
49 POL 2006Amelia Potejko
K
2006-01-01
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
50 POL 2044Wiktor Robaczewski
M
2003-04-04
15
SSW MOS IŁAWA
51 POL 2051Aleksander Szczygielski
M
2002-12-28
16
KW LOK GARLAND GLIWICE
52 POL 2052Tomasz Procek
M
2003-01-31
15
KW LOK GARLAND GLIWICE
53 POL 2072Gracjan Grzech
M
2003-12-20
15
YKP GDYNIA
54 POL 2075Pawel Grochu Gerlachowski
M
2004-11-13
14
YKP GDYNIA
55 POL 2104Aleksander Hlebowicz
M
2004-12-12
14
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
56 POL 2207Maciej Reck
M
2004-11-01
14
JKW POZNAŃ
57 POL 2634Dominik Popielarz
M
2003-04-27
15
MKŻ ŻNIN
58 POL 2906Maciej Karsznia
M
2003-09-03
15
KS ZATOKA PUCK