1 | CRC 7 | Mic Mohr | PWV | OPTIMISTA - GOLD |
2 | CRC 11 | Bo Berthold | PWV | OPTIMISTA - GOLD |
3 | CZE 2051 | Adam Rek | ČESKY YACHT KLUB | OPTIMISTA - SILVER |
4 | CZE 765 | Šimon Jurečka | CZECH YACHT KLUB | OPTIMISTA - BRONZE |
5 | CZE 289 | Kristyna Pinosova | JACH KLUB PROSTEJOV | OPTIMISTA - EMERALD |
6 | CZE 818 | Marketa Kališová | JACHTKLUB BRNO | OPTIMISTA - BRONZE |
7 | CZE 812 | Ondřej Šindelka | MYK | OPTIMISTA - BRONZE |
8 | CZE 752 | Adam Jaroš | MYK | OPTIMISTA - BRONZE |
9 | CZE 829 | Matěj Kučera | TJ LANŠKROUN - YACHT CLUB | OPTIMISTA - BRONZE |
10 | CZE 805 | Vanda Paigerová | YACHT CLUB CERE | OPTIMISTA - EMERALD |
11 | CZE 789 | Bartoloměj Hartig | YACHT CLUB DOKSY | OPTIMISTA - EMERALD |
12 | CZE 102 | Ondřej Klíma | YACHT CLUB DOKSY | OPTIMISTA - EMERALD |
13 | CZE 788 | Michal Rais | YACHT CLUB SK ŠTĚTÍ | OPTIMISTA - EMERALD |
14 | CZE 744 | Vojtěch Tlapák | YACHT CLUB SK ŠTĚTÍ | OPTIMISTA - BRONZE |
15 | CZE 492 | Michal Krsička | YC CERE | OPTIMISTA - SILVER |
16 | CZE 66 | Lukáš Krsička | YC CERE | OPTIMISTA - SILVER |
17 | CZE 816 | Tobias Kraus | YC KLADNO | OPTIMISTA - SILVER |
18 | CZE 817 | Lukas Kraus | YC KLADNO | OPTIMISTA - BRONZE |
19 | DEN 8581 | Helena Wolff | NRV/KDY | OPTIMISTA - GOLD |
20 | DEN 8583 | Malthe Ebdrup | ROYAL DANISH YACHTCLUB | OPTIMISTA - GOLD |
21 | GER 1009 | Frederik Steuerer | AUGSBURGER SEGLER CLUB | OPTIMISTA - SILVER |
22 | GER 1087 | Schuetze Paula | BERLINER YACHT CLU | OPTIMISTA - GOLD |
23 | GER 12877 | Schuetze Hannes | BERLINER YACHT CLUB | OPTIMISTA - BRONZE |
24 | GER 1173 | Cosima Schlüter | BERLINER YACHT CLUB | OPTIMISTA - GOLD |
25 | GER 13428 | Johanna Von Lepel | BERLINER YACHT-CLUB | OPTIMISTA - SILVER |
26 | GER 13470 | Gauger Jakob | BERLINER YACHT-CLUB | OPTIMISTA - SILVER |
27 | GER 1014 | David Buchler | BERLINER YACHT-CLUB | OPTIMISTA - SILVER |
28 | GER 1098 | Soltau Gregory | BERLINER YACHTCLUB | OPTIMISTA - EMERALD |
29 | GER 13530 | Müller Louisa | BYC | OPTIMISTA - GOLD |
30 | GER 1170 | Michael Meier | DUYC | OPTIMISTA - SILVER |
31 | GER 13421 | Charlotte Fenger | EISENBAHNER-SEGEL-VEREIN KIRCHMÖSER 1928 E.V. | OPTIMISTA - EMERALD |
32 | GER 1175 | Caspar Ilgenstein | MÜHLENBERGER SEGEL-CLUB | OPTIMISTA - GOLD |
33 | GER 12799 | Henrik Peters | MÜHLENBERGER SEGEL-CLUB | OPTIMISTA - SILVER |
34 | GER 12758 | Porthun Paul | MÜHLENBERGER SEGELCLUB | OPTIMISTA - SILVER |
35 | GER 1176 | Anna Barth | MSC | OPTIMISTA - GOLD |
36 | GER 13400 | Victor Gutena | MSC | OPTIMISTA - SILVER |
37 | GER 11723 | Max Steinwandt | MSC | OPTIMISTA - BRONZE |
38 | GER 1065 | Mager Jonas | MSC MUEHLENBERGER SEGELCLUB | OPTIMISTA - GOLD |
39 | GER 13132 | Reuter Vincenzo | MYC MÜNCHNER YACHT CLUB | OPTIMISTA - BRONZE |
40 | GER 1233 | Johann Emmer | NAUTIVELA TEAM GERMANY / VSAW | OPTIMISTA - SILVER |
41 | GER 13227 | Schäcke Jacob | POTSDAMER SEGLERVEREIN E.V. | OPTIMISTA - SILVER |
42 | GER 1174 | Carl Krause | RSC 92 | OPTIMISTA - GOLD |
43 | GER 13567 | Bina Bajorat | RSC92 | OPTIMISTA - GOLD |
44 | GER 1169 | Emma Mahnke | RSVM | OPTIMISTA - SILVER |
45 | GER 13612 | Theodor Schwanebeck | RSVM | OPTIMISTA - SILVER |
46 | GER 13649 | Braune Hannes | SC MÄRKISCHER ADLER E.V. | OPTIMISTA - SILVER |
47 | GER 13248 | Erichsen Elsa Katharina | SCHWERINER SEGLER-VEREIN VON 1894 E.V. | OPTIMISTA - BRONZE |
48 | GER 1187 | Schmidtchen Hermina | SEGELCLUB SCHWIELOCHSEE E.V. | OPTIMISTA - EMERALD |
49 | GER 13041 | Fiedler Till | SEGELCLUB SCHWIELOCHSEE E.V. | OPTIMISTA - EMERALD |
50 | GER 1250 | Eleonora Röpke | SEGELGEMEINSCHAFT SCHWIELOCHSEE E.V | OPTIMISTA - BRONZE |
51 | GER 13640 | Blüschke Alina Marieke | SEGELVEREIN SCHWANENHALBINSEL | OPTIMISTA - SILVER |
52 | GER 1103 | Reamonn Theiner | SEGELVEREIN SCHWANENHALBINSEL | OPTIMISTA - SILVER |
53 | GER 1104 | Janis Birger Bogun | SSH E.V. | OPTIMISTA - BRONZE |
54 | GER 13644 | Max Rabe | SSV ROSTOCK | OPTIMISTA - GOLD |
55 | GER 13487 | Jakob Porthun | SSV VON 1894 | OPTIMISTA - GOLD |
56 | GER 1213 | Finja Keim | SVS | OPTIMISTA - SILVER |
57 | GER 1001 | Hannah Lanzinger | WASSERSPORTVEREIN FRAUENINSEL E.V. | OPTIMISTA - GOLD |
58 | GER 13481 | Schmid Amelie | WVF | OPTIMISTA - BRONZE |
59 | GER 1214 | Jost Leon | WYC | OPTIMISTA - GOLD |
60 | GER 1231 | Jost Luca | WYC-NAUTIVELA TEAM GERMANY | OPTIMISTA - GOLD |
61 | GER 13608 | Gericke Severin | YCAT | OPTIMISTA - SILVER |
62 | GER 13091 | Niklas Ill | YLB | OPTIMISTA - GOLD |
63 | NOR 3649 | Mia Klæboe | DRØBAKSUND SEILFORENING | OPTIMISTA - SILVER |
64 | NOR 3919 | Markus August Berthet | KNS | OPTIMISTA - GOLD |
65 | NOR 3881 | Emil Forslund | NESODDEN SEILFORENING | OPTIMISTA - GOLD |
66 | NOR 3819 | Philip Forslund | NESODDEN SEILFORENING | OPTIMISTA - EMERALD |
67 | NOR 3917 | Cornelia Fure | ROYAL NORWEGIAN YACHT CLUB | OPTIMISTA - SILVER |
68 | NOR 3960 | Mathilde Bregner Robertstad | TØNSBERG SEILFORENING | OPTIMISTA - GOLD |
69 | POL 1428 | Stefan Marciniak | AZS POZNAŃ | OPTIMISTA - EMERALD |
70 | POL 1576 | Antoni Sopata | AZS POZNAŃ | OPTIMISTA - EMERALD |
71 | POL 1427 | Marysia Prus-Głowacka | AZS POZNAŃ | OPTIMISTA - EMERALD |
72 | POL 1390 | Kacper Młodzianowski | AZS POZNAŃ | OPTIMISTA - EMERALD |
73 | POL 1497 | Wiktor Borkowski | AZS POZNAŃ | OPTIMISTA - BRONZE |
74 | POL 1140 | Aleksandra Borucka | AZS POZNAŃ | OPTIMISTA - EMERALD |
75 | POL 991 | Karolina Gajdzińska | AZS POZNAŃ | OPTIMISTA - BRONZE |
76 | POL 920 | Alicja Przybyłek | AZS POZNAŃ | OPTIMISTA - EMERALD |
77 | POL 1937 | Mikołaj Merkler | BAZA MRĄGOWO | OPTIMISTA - GOLD |
78 | POL 1936 | Mateusz Gigielewicz | BAZA MRĄGOWO | OPTIMISTA - SILVER |
79 | POL 1950 | Patryk Kosmalski | CHKŻ CHOJNICE | OPTIMISTA - GOLD |
80 | POL 1220 | Maciej Ilnicki | CHKŻ CHOJNICE | OPTIMISTA - SILVER |
81 | POL 1302 | Jan Krawczyk | CHKŻ CHOJNICE | OPTIMISTA - GOLD |
82 | POL 1947 | Agnieszka Pawłowska | CHKŻ CHOJNICE | OPTIMISTA - GOLD |
83 | POL 1891 | Marcel Montrymowicz | CHKŻ CHOJNICE | OPTIMISTA - GOLD |
84 | POL 1758 | Jeremi Szczukowski | CHKŻ CHOJNICE | OPTIMISTA - BRONZE |
85 | POL 1991 | Klara Sobczak | CHKŻ CHOJNICE | OPTIMISTA - GOLD |
86 | POL 1935 | Jakub Jan Mroczek | FJS SKŻ SŁAWA | OPTIMISTA - GOLD |
87 | POL 1872 | Marcin Staniewicz | JACHT KLUB KOSZALIN | OPTIMISTA - EMERALD |
88 | POL 1973 | Aleksandra Mac | JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG | OPTIMISTA - BRONZE |
89 | POL 1971 | Aleksandra Bobula | JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG | OPTIMISTA - SILVER |
90 | POL 1974 | Lilly May Niezabitowska | JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG | OPTIMISTA - SILVER |
91 | POL 1555 | Blanka Bobula | JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG | OPTIMISTA - EMERALD |
92 | POL 1645 | Michał Biedalak | JKW POZNAŃ | OPTIMISTA - BRONZE |
93 | POL 927 | Hugo Marciniak | JKW POZNAŃ | OPTIMISTA - EMERALD |
94 | POL 1829 | Stanisław Wojda | JKW POZNAŃ | OPTIMISTA - BRONZE |
95 | POL 1438 | Dobromir Sokołowski | JKW POZNAŃ | OPTIMISTA - EMERALD |
96 | POL 1611 | Antoni Nazimek | JKW POZNAŃ | OPTIMISTA - BRONZE |
97 | POL 1525 | Hanna Wiszniowska | JKW POZNAŃ | OPTIMISTA - EMERALD |
98 | POL 1982 | Jan Witkowiak | JKW POZNAŃ | OPTIMISTA - BRONZE |
99 | POL 1638 | Stanisław Radojewski | JKW POZNAN | OPTIMISTA - BRONZE |
100 | POL 2068 | Kacper Bąk | KŻ HORN KRAKÓW | OPTIMISTA - BRONZE |
101 | POL 2062 | Leon Gniadek | KŻ HORN KRAKÓW | OPTIMISTA - BRONZE |
102 | POL 2060 | Kamil Lenczowski | KŻ HORN KRAKÓW | OPTIMISTA - SILVER |
103 | POL 1915 | Filip Fajfer | KŻ HORN KRAKÓW | OPTIMISTA - GOLD |
104 | POL 1244 | Jan Macugowski | KŻ VI-KING CZŁUCHÓW | OPTIMISTA - EMERALD |
105 | POL 1155 | Jakub Piesiewicz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | OPTIMISTA - BRONZE |
106 | POL 1658 | Tomasz Lewandowski | KS AZS AWFIS GDAŃSK | OPTIMISTA - GOLD |
107 | POL 1348 | Maria Konarzewska | KS AZS AWFIS GDAŃSK | OPTIMISTA - SILVER |
108 | POL 1827 | Ewa Lewandowska | KS AZS AWFIS GDAŃSK | OPTIMISTA - SILVER |
109 | POL 1757 | Rafał Górski | KS AZS AWFIS GDAŃSK | OPTIMISTA - EMERALD |
110 | POL 1644 | Stanisław Janowicz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | OPTIMISTA - BRONZE |
111 | POL 3338 | Ignacy Rojek | KS AZS AWFIS GDAŃSK | OPTIMISTA - EMERALD |
112 | POL 1514 | Michał Szklarz | KS DOBRA MARINA | OPTIMISTA - BRONZE |
113 | POL 51 | Jan Borowiak | KS DOBRA MARINA | OPTIMISTA - BRONZE |
114 | POL 1754 | Hubert Adamów | KS DOBRA MARINA | OPTIMISTA - EMERALD |
115 | POL 2048 | Kacper Walęga | KS SPÓJNIA WARSZAWA | OPTIMISTA - SILVER |
116 | POL 1929 | Mateusz Dobrzyński | KS SPÓJNIA WARSZAWA | OPTIMISTA - BRONZE |
117 | POL 2100 | Bianka Śledzińska | KS SPÓJNIA WARSZAWA | OPTIMISTA - SILVER |
118 | POL 1999 | Jakub Tomczyński | KS SPÓJNIA WARSZAWA | OPTIMISTA - BRONZE |
119 | POL 2020 | Emilia Roszkowska | KS SPÓJNIA WARSZAWA | OPTIMISTA - GOLD |
120 | POL 2030 | Jan Turczynowicz | KS SPÓJNIA WARSZAWA | OPTIMISTA - SILVER |
121 | POL 1721 | Antoni Siwek | KS SPÓJNIA WARSZAWA | OPTIMISTA - SILVER |
122 | POL 2000 | Ignacy Oźminkowski | KS SPÓJNIA WARSZAWA | OPTIMISTA - GOLD |
123 | POL 1625 | Gustaw Ostojewski | KS ZATOKA PUCK | OPTIMISTA - SILVER |
124 | POL 1661 | Jan Gierzyński | KS ZATOKA PUCK | OPTIMISTA - GOLD |
125 | POL 1209 | Wanda Szylińska | KSCŻ SZCZECIN | OPTIMISTA - EMERALD |
126 | POL 1960 | Miłosz Samek | KSCŻ SZCZECIN | OPTIMISTA - EMERALD |
127 | POL 1500 | Bartosz Luśnia | KSCŻ SZCZECIN | OPTIMISTA - EMERALD |
128 | POL 1506 | Mateusz Hrymajło | KSCŻ SZCZECIN | OPTIMISTA - EMERALD |
129 | POL 5119 | Kajetan Kaska | KSCŻ SZCZECIN | OPTIMISTA - EMERALD |
130 | POL 922 | Jakub Podgórny | KSCŻ SZCZECIN | OPTIMISTA - EMERALD |
131 | POL 1806 | Zuzanna Dominikowska | KSW BALTIC DZIWNÓW | OPTIMISTA - SILVER |
132 | POL 1805 | Michał Jaroszek | KSW BALTIC DZIWNÓW | OPTIMISTA - BRONZE |
133 | POL 1804 | Hanna Burdziej | KSW BALTIC DZIWNÓW | OPTIMISTA - SILVER |
134 | POL 1822 | Jakub Marciniak | KSW BALTIC DZIWNÓW | OPTIMISTA - EMERALD |
135 | POL 2101 | Mikołaj Bazyli | KSW BALTIC DZIWNÓW | OPTIMISTA - BRONZE |
136 | POL 1018 | Antoni Lipiński | LKS CHARZYKOWY | OPTIMISTA - EMERALD |
137 | POL 1930 | Barbara Mindak | LKS CHARZYKOWY | OPTIMISTA - SILVER |
138 | POL 779 | Paweł Koliński | LKS CHARZYKOWY | OPTIMISTA - EMERALD |
139 | POL 1049 | Gabriela Zawal | ŻMKS POZNAŃ | OPTIMISTA - BRONZE |
140 | POL 1739 | Jakub Modzelewski | ŻMKS POZNAŃ | OPTIMISTA - BRONZE |
141 | POL 1460 | Aleksandra Jakubowska | ŻMKS POZNAŃ | OPTIMISTA - EMERALD |
142 | POL 1871 | Kacper Korcz | ŻMKS POZNAŃ | OPTIMISTA - BRONZE |
143 | POL 1224 | Michał Grzesiek | ŻMKS POZNAŃ | OPTIMISTA - BRONZE |
144 | POL 1474 | Adam Cwojdziński | ŻMKS POZNAŃ | OPTIMISTA - EMERALD |
145 | POL 1050 | Szymon Rossa | ŻMKS POZNAŃ | OPTIMISTA - EMERALD |
146 | POL 1007 | Hubert Grylewicz | M.U.K.Ż. | OPTIMISTA - EMERALD |
147 | POL 201 | Inka Koza | M.U.K.Ż. | OPTIMISTA - EMERALD |
148 | POL 935 | Patrycja Chiniewicz | M.U.K.Ż. BAŁTYK MIELNO | OPTIMISTA - EMERALD |
149 | POL 1881 | Willy Bo Sörensen | MÜHLENBERGER SEGEL-CLUB | OPTIMISTA - BRONZE |
150 | POL 1362 | Kamil Stemplewski | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | OPTIMISTA - BRONZE |
151 | POL 966 | Lena Cituk | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | OPTIMISTA - EMERALD |
152 | POL 1361 | Kacper Karbownik | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | OPTIMISTA - EMERALD |
153 | POL 1608 | Jakub Kamiński | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | OPTIMISTA - SILVER |
154 | POL 1924 | Amelia Dziąba | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | OPTIMISTA - SILVER |
155 | POL 1167 | Konrad Dziąba | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | OPTIMISTA - SILVER |
156 | POL 2006 | Amelia Potejko | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | OPTIMISTA - BRONZE |
157 | POL 1712 | Jakub Kluk | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | OPTIMISTA - GOLD |
158 | POL 1981 | Joanna Fabisiak | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | OPTIMISTA - GOLD |
159 | POL 1700 | Jakub Wiedeheft | MKŻ ARKA GDYNIA | OPTIMISTA - SILVER |
160 | POL 1993 | Paweł Trella | MKŻ ARKA GDYNIA | OPTIMISTA - BRONZE |
161 | POL 2442 | Igor Kuczys | MKŻ ARKA GDYNIA | OPTIMISTA - GOLD |
162 | POL 244 | Janina Dmochowska | MKŻ ARKA GDYNIA | OPTIMISTA - SILVER |
163 | POL 2090 | Maria Suchocka | MKŻ ARKA GDYNIA | OPTIMISTA - SILVER |
164 | POL 1878 | Mateusz Narloch | MKŻ ARKA GDYNIA | OPTIMISTA - SILVER |
165 | POL 1578 | Marta Richert | MKŻ ARKA GDYNIA | OPTIMISTA - BRONZE |
166 | POL 2082 | Piotr Flieger | MKŻ ARKA GDYNIA | OPTIMISTA - GOLD |
167 | POL 1807 | Wiktoria Hałabaty | MKŻ OPTI | OPTIMISTA - BRONZE |
168 | POL 2010 | Tytus Czajkowski | MKZ ARKA GDYNIA | OPTIMISTA - SILVER |
169 | POL 1943 | Rafał Pogorzelski | NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN | OPTIMISTA - GOLD |
170 | POL 1655 | Bartosz Andrzejak | NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN | OPTIMISTA - SILVER |
171 | POL 2104 | Aleksander Hlebowicz | NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN | OPTIMISTA - BRONZE |
172 | POL 1942 | Michał Mazurowski | NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN | OPTIMISTA - SILVER |
173 | POL 1969 | Adam Sokołowski | NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN | OPTIMISTA - GOLD |
174 | POL 1921 | Marcel Wolętek | NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN | OPTIMISTA - BRONZE |
175 | POL 1941 | Igor Barcikowski | NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN | OPTIMISTA - SILVER |
176 | POL 1522 | Tymoteusz Wysocki | OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI | OPTIMISTA - BRONZE |
177 | POL 2031 | Fabian Kocięda | OPTI CWM GDYNIA | OPTIMISTA - BRONZE |
178 | POL 1450 | Piotr Kosowski | OPTI CWM GDYNIA | OPTIMISTA - EMERALD |
179 | POL 1603 | Krzysztof Bruski | OPTI CWM GDYNIA | OPTIMISTA - BRONZE |
180 | POL 1767 | Aleksander Kosowski | OPTI CWM GDYNIA | OPTIMISTA - EMERALD |
181 | POL 1292 | Jakub Pietrzak | OPTI CWM GDYNIA | OPTIMISTA - GOLD |
182 | POL 203 | Małgorzata Figel | OPTI CWM GDYNIA | OPTIMISTA - BRONZE |
183 | POL 1423 | Mateusz Kluczka | OPTI CWM GDYNIA | OPTIMISTA - EMERALD |
184 | POL 2403 | Pola Schmidt | OPTI CWM GDYNIA | OPTIMISTA - SILVER |
185 | POL 2041 | Filip Jarosiewicz | OPTI CWM GDYNIA | OPTIMISTA - BRONZE |
186 | POL 1594 | Szymon Janiak | OPTI CWM GDYNIA | OPTIMISTA - EMERALD |
187 | POL 1626 | Aleksander Ponto | OPTI CWM GDYNIA | OPTIMISTA - GOLD |
188 | POL 1444 | Oskar Ponto | OPTI CWM GDYNIA | OPTIMISTA - GOLD |
189 | POL 1660 | Zuzanna Figel | OPTI CWM GDYNIA | OPTIMISTA - GOLD |
190 | POL 2033 | Julia Schmidt | OPTI CWM GDYNIA | OPTIMISTA - BRONZE |
191 | POL 1978 | Patryk Furmanek | SSW MOS IŁAWA | OPTIMISTA - SILVER |
192 | POL 1763 | Julian Podwalski | SSW MOS IŁAWA | OPTIMISTA - EMERALD |
193 | POL 2044 | Wiktor Robaczewski | SSW MOS IŁAWA | OPTIMISTA - SILVER |
194 | POL 1614 | Iga Wielczyk | SSW MOS IŁAWA | OPTIMISTA - BRONZE |
195 | POL 1923 | Jakub Dąbek | SSW MOS IŁAWA | OPTIMISTA - BRONZE |
196 | POL 1482 | Roch Dmuchowski | SSW MOS IŁAWA | OPTIMISTA - EMERALD |
197 | POL 1867 | Jan Klinicki | SSW MOS IŁAWA | OPTIMISTA - EMERALD |
198 | POL 2007 | Alicja Michalewska | SSW MOS IŁAWA | OPTIMISTA - EMERALD |
199 | POL 1669 | Natalia Chojnowska | SSW MOS IŁAWA | OPTIMISTA - EMERALD |
200 | POL 1801 | Oskar Wielczyk | SSW MOS IŁAWA | OPTIMISTA - BRONZE |
201 | POL 1985 | Kornel Dębiak | TKŻ TORUŃ | OPTIMISTA - EMERALD |
202 | POL 2156 | Nikolas Urba | UKS BARNIM GOLENIÓW | OPTIMISTA - EMERALD |
203 | POL 2121 | Joanna Cymerman | UKS BARNIM GOLENIÓW | OPTIMISTA - SILVER |
204 | POL 923 | Krzysztof Olejnik | UKS BARNIM GOLENIÓW | OPTIMISTA - GOLD |
205 | POL 965 | Oliwier Urbański | UKS BARNIM GOLENIÓW | OPTIMISTA - GOLD |
206 | POL 1664 | Antoni Pasich | UKS BARNIM GOLENIÓW | OPTIMISTA - SILVER |
207 | POL 1884 | Dominika Sawicka | UKS BARNIM GOLENIÓW | OPTIMISTA - BRONZE |
208 | POL 1868 | Maksymilian Cymerman | UKS BARNIM GOLENIÓW | OPTIMISTA - GOLD |
209 | POL 1 | Jeremi Dąbrowski | UKS BARNIM GOLENIÓW | OPTIMISTA - SILVER |
210 | POL 1762 | Oskar Sawicki | UKS BARNIM GOLENIÓW | OPTIMISTA - BRONZE |
211 | POL 18681 | Maciej Cymerman | UKS BARNIM GOLENIÓW | OPTIMISTA - EMERALD |
212 | POL 111 | Aleksandra Bobrowska | UKS BARNIM GOLENIÓW | OPTIMISTA - EMERALD |
213 | POL 1883 | Adrian Majdosz | UKS BARNIM GOLENIÓW | OPTIMISTA - EMERALD |
214 | POL 1708 | Filip Oleszczyk | UKS BARNIM GOLENIÓW | OPTIMISTA - BRONZE |
215 | POL 762 | Marek Szczepankowski | UKS BARNIM GOLENIÓW | OPTIMISTA - BRONZE |
216 | POL 2119 | Aleksander Bury | UKS BRYG WROCŁAW | OPTIMISTA - EMERALD |
217 | POL 333 | Michał Skawiński Ps. Kornik | WTW WARSZAWA | OPTIMISTA - EMERALD |
218 | POL 878 | Maja Kwiek | WTW WARSZAWA | OPTIMISTA - BRONZE |
219 | POL 1879 | Ludwik Grzelak | WTW WARSZAWA | OPTIMISTA - GOLD |
220 | POL 2074 | Karolina Gała | WTW WARSZAWA | OPTIMISTA - SILVER |
221 | POL 879 | Szymon Oleksiuk | WTW WARSZAWA | OPTIMISTA - SILVER |
222 | POL 1906 | Gustaw Kwiek | WTW WARSZAWA | OPTIMISTA - SILVER |
223 | POL 769 | Bruno Herman | WTW WARSZAWA | OPTIMISTA - BRONZE |
224 | POL 1523 | Olga Wietek | YK STAL GDYNIA | OPTIMISTA - EMERALD |
225 | POL 1663 | Anna Januszewska | YK STAL GDYNIA | OPTIMISTA - SILVER |
226 | POL 1803 | Zofia Czerniawska | YK STAL GDYNIA | OPTIMISTA - BRONZE |
227 | POL 585 | Michał Trafalski | YK STAL GDYNIA | OPTIMISTA - EMERALD |
228 | POL 1619 | Szymon Gąsiorowski | YK STAL GDYNIA | OPTIMISTA - EMERALD |
229 | POL 1396 | Mateusz Gąsiorowski | YK STAL GDYNIA | OPTIMISTA - BRONZE |
230 | POL 2117 | Alicja Tutkowska | YK STAL GDYNIA | OPTIMISTA - EMERALD |
231 | POL 2070 | Gustaw Miciński | YKP GDYNIA | OPTIMISTA - GOLD |
232 | POL 2552 | Maciej Iliński | YKP GDYNIA | OPTIMISTA - GOLD |
233 | POL 1869 | Pola Dzik | YKP GDYNIA | OPTIMISTA - GOLD |
234 | POL 2072 | Gracjan Grzech | YKP GDYNIA | OPTIMISTA - GOLD |
235 | POL 2071 | Mateusz Gwóźdź | YKP GDYNIA | OPTIMISTA - GOLD |
236 | POL 1813 | Marcel Mierzwicki | YKP GDYNIA | OPTIMISTA - SILVER |
237 | POL 1587 | Maciej Panas | YKP GDYNIA | OPTIMISTA - GOLD |
238 | POL 2075 | Paweł Gerlachowski | YKP GDYNIA | OPTIMISTA - BRONZE |
239 | POL 1674 | Szczepan Damasiewicz | YKP GDYNIA | OPTIMISTA - BRONZE |
240 | POL 1443 | Hubert Łobaczewski | YKP GDYNIA | OPTIMISTA - BRONZE |
241 | POL 1159 | Zuzanna Ołowiak | YKP GDYNIA | OPTIMISTA - EMERALD |
242 | POL 1865 | Paulina Rutkowska | YKP GDYNIA | OPTIMISTA - SILVER |
243 | POL 1799 | Iwo Reński | YKP GDYNIA | OPTIMISTA - SILVER |
244 | POL 1667 | Marcel Bisewski | YKP GDYNIA | OPTIMISTA - GOLD |
245 | POL 1926 | Miłosz Michalak | YKP GDYNIA | OPTIMISTA - SILVER |
246 | POL 2112 | Jerzy Sukow | YKP GDYNIA | OPTIMISTA - BRONZE |
247 | POL 1862 | Zuzanna Zielińska | YKP GDYNIA | OPTIMISTA - EMERALD |
248 | RUS 1577 | Liza Zvereva | SAILING CLUB KOENIGSBERG | OPTIMISTA - BRONZE |
249 | RUS 1654 | Stepan Kuzmin | SAILING CLUB KOENIGSBERG | OPTIMISTA - EMERALD |
250 | RUS 205 | Vladimir Amelin | SAILING CLUB KOENIGSBERG | OPTIMISTA - EMERALD |
251 | RUS 1975 | Lera Malaya | SAILING CLUB KOENIGSBERG | OPTIMISTA - EMERALD |
252 | RUS 118 | Artem Kornalevskiy | UKS PIONERSKIY | OPTIMISTA - EMERALD |
253 | RUS 1149 | Katerina Shalnewa | UKS PIONERSKIY | OPTIMISTA - BRONZE |
254 | RUS 3339 | Ivan Mikhalev | UKS PIONERSKIY | OPTIMISTA - BRONZE |
255 | RUS 3338 | Igor Kamalov | UKS PIONERSKIY | OPTIMISTA - BRONZE |
256 | RUS 1301 | Sergei Parfenov | UKS PIONERSKIY | OPTIMISTA - EMERALD |
257 | SUI 1840 | Maxime Thommen | YKP GDYNIA | OPTIMISTA - GOLD |
258 | SWE 4644 | Johan Bengtsson | BKSS | OPTIMISTA - GOLD |
259 | SWE 4544 | Erik Bengtsson | BKSS | OPTIMISTA - SILVER |
260 | SWE 4700 | Max Zetterström | BOSS | OPTIMISTA - BRONZE |
261 | SWE 4630 | Emil Wolfgang | HJBK | OPTIMISTA - GOLD |
262 | SWE 4717 | Theo Westerlind | KKKK | OPTIMISTA - GOLD |
263 | SWE 4659 | Felix Hård | KKKK | OPTIMISTA - SILVER |
264 | SWE 4579 | Cornelia Widestam | KKKK | OPTIMISTA - BRONZE |
265 | SWE 4560 | Erik Eskilstorp | KKKK | OPTIMISTA - BRONZE |
266 | SWE 4617 | Carl White | KKKK | OPTIMISTA - BRONZE |
267 | SWE 4715 | Simon Hardner | KKKK | OPTIMISTA - EMERALD |
268 | SWE 4638 | Svante Åberg | KNSS | OPTIMISTA - SILVER |
269 | SWE 4732 | Lova Forssén | KSSS | OPTIMISTA - GOLD |
270 | SWE 4718 | Albert Norlén | KSSS | OPTIMISTA - GOLD |
271 | SWE 4628 | Erik Norlén | KSSS | OPTIMISTA - GOLD |
272 | SWE 4665 | Melker Ljungdahl | KSSS | OPTIMISTA - SILVER |
273 | SWE 4623 | Axel Wieland | KSSS | OPTIMISTA - EMERALD |
274 | SWE 4693 | Claes Jarudd | KSSS | OPTIMISTA - SILVER |
275 | SWE 4730 | Simon Granath | KSSS | OPTIMISTA - GOLD |
276 | SWE 4720 | Liljegren Hugo | KSSS | OPTIMISTA - GOLD |
277 | SWE 4733 | Calle Lagerberg | KSSS | OPTIMISTA - GOLD |
278 | SWE 4705 | Melker Brenton | KSSS | OPTIMISTA - GOLD |
279 | SWE 4627 | Ludvig Sundström | LDSS | OPTIMISTA - SILVER |
280 | SWE 4669 | Calle Lindbom | LDSS | OPTIMISTA - GOLD |
281 | SWE 4679 | Christoffer Hallin | LDSS | OPTIMISTA - GOLD |
282 | SWE 4099 | Jonatan Röijer | LDSS | OPTIMISTA - GOLD |
283 | SWE 4605 | Julia Werton | LDSS | OPTIMISTA - SILVER |
284 | SWE 4672 | Victor Bjoerk | LDSS | OPTIMISTA - GOLD |
285 | SWE 4686 | Alice Bergelin | LERSS | OPTIMISTA - SILVER |
286 | SWE 4642 | Malcolm Björsson | LESS | OPTIMISTA - GOLD |
287 | SWE 4542 | Jennifer Öhrnell | LESS | OPTIMISTA - GOLD |
288 | SWE 4752 | Emil Hovlind | LJS | OPTIMISTA - EMERALD |
289 | SWE 4606 | Hugo Hovlind | LJS | OPTIMISTA - EMERALD |
290 | SWE 4663 | Filip Haljrbrandt | LJS | OPTIMISTA - SILVER |
291 | SWE 4504 | Wilhelm Enjin | LOMMABUKTENS SEGLARKLUBB | OPTIMISTA - SILVER |
292 | SWE 4364 | Hanna Martinsson | LTS | OPTIMISTA - BRONZE |
293 | SWE 4610 | Hanna Gaskell-Brown | RÅÅ JOLLE KLUBB | OPTIMISTA - GOLD |
294 | SWE 4636 | Filippa Henriksson | RÖSS | OPTIMISTA - GOLD |
295 | SWE 4727 | Jonathan Llado Krensler | RÖSS | OPTIMISTA - GOLD |
296 | SWE 4728 | Lukas Lindström | RÖSS | OPTIMISTA - GOLD |
297 | SWE 4507 | Julius Balkfors | SKANÖRS BÅTKLUBB | OPTIMISTA - SILVER |
298 | SWE 4709 | Hannibal Barsne | SSP | OPTIMISTA - GOLD |
299 | SWE 4602 | Hector Barsne | SSP | OPTIMISTA - EMERALD |
300 | SWE 4514 | Felix Brorsson | SSP | OPTIMISTA - SILVER |
301 | SWE 4735 | Alexander Baudin | SWEDISH ROYAL YACHT CLUB | OPTIMISTA - EMERALD |