Wyniki regat - OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4 R5 R6 R7
1 POL 1522Tymoteusz Wysocki M12OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI21,011(dsq)9523
2 POL 1867Jan Klinicki M10 SSW MOS IŁAWA23,05(14)42138
3 POL 2007Alicja Michalewska K10 SSW MOS IŁAWA130,021010(12)242
4 POL 1801Oskar Wielczyk M10 SSW MOS IŁAWA50,013183(dsq)691
5 POL 1757Rafał GórskiM12 KS AZS AWFIS GDAŃSK55,0(23)179131312
6 POL 11942Marta Chomik K12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN255,017515396(20)
7 POL 2077Dominika GralaK11PMOS PISZ365,08227(dsq)4159
8 POL 1364Jan Fuk M11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO65,07131251810(27)
9 POL 1991August Sobczak M9MKS 2 WARSZAWA166,0206(dsq)711814
10 POL 1834Lidia Łukasik K10UKS ŻEGLUJ LUBLIN468,019214(45)15117
11 POL 966Lena Cituk K10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO580,025212(dsq)2615
12 POL 2099Szymon Maruszczak M12OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI87,03112511730(41)
13 POL 444Aleksandra ZybertK11OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI689,011205(43)212111
14 POL 1296Antoni Kuźmiński M11BAZA MRĄGOWO90,01519171520(38)4
15 POL 1943Filip Rostek M11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN92,0227(23)4231917
16 POL 1227Mikołaj Głąb M9NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN2100,02641810(40)1428
17 POL 1240Jakub Częczek M11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN100,09163381717(35)
18 POL 1669Natalia Chojnowska K10 SSW MOS IŁAWA7105,0(49)38114141226
19 POL 440Szymon Puchalski M12OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI113,0(41)9202282331
20 POL 12971Maciej Szawkowski M9BAZA MRĄGOWO3116,01827166(47)2425
21 POL 2120Michał Karnacewicz M10NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN134,010236(dsq)16ufd15
22 POL 1887Mikołaj Strupiński M9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO4137,012(40)2427362018
23 POL 1361Kacper Karbownik M11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO139,0288(ufd)18302530
24 POL 1891Kacper Warywoda M12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN143,01625(ufd)1612ufd10
25 POL 1830Emil Siwko M14UKS ŻEGLUJ LUBLIN144,02432(dsq)28291813
26 POL 442Adrian Manista M13OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI147,06(ufd)21dsq10406
27 POL 528Maciek Dudek M9NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN5149,044331120347(48)
28 POL 1363Hanna Borkowska K9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO86152,0341522263322(40)
29 POL 1362Kamil Stemplewski M12MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO155,0291219(40)323429
30 POL 1780Mikołaj Bujalski M11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN157,03030282127(50)21
31 POL 1118Alicja Żuber K11KS AZS UWM OLSZTYN9158,014293613(44)3333
32 POL 1820Amelia Kwiatkowska K12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN10161,021327354332(46)
33 POL 2008Maciej Kasprzak M9 SSW MOS IŁAWA7161,03243830(50)1632
34 POL 920Jakub Rusiniak M10NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN161,0(47)263823134219
35 POL 1365Oliwia Siedlecka K10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO11163,0392426(dsq)252623
36 POL 1600Radosław Parzych M12BAZA MRĄGOWO166,04(ufd)13dsqdsq516
37 POL 1749Maciej Lewiński M11UKS ŻEGLUJ LUBLIN187,03528461737(48)24
38 POL 58Maksymilian Luto M9NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN8193,0423937242427(51)
39 POL 11444Marcel Pawłowski M13UKS ZEGLUJ LUBLIN194,027353225(53)3639
40 POL 522Jan Rohde M9 SSW MOS IŁAWA9208,043(46)3538282836
41 POL 441Maksymilian Rybicki M11OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI214,031362941(48)3542
42 POL 306Tomasz Zadora M10UKS ŻEGLUJ LUBLIN219,03349(50)42423122
43 POL 863Aleksander Kolman M9KS AZS UWM OLSZTYN10229,0464840471929(52)
44 POL 2096Liwia Liszkiewicz K10OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI12230,0523744362239(54)
45 POL 15981Weronika GralaK7PMOS PISZ1311237,0454441313541(47)
46 POL 969Hubert Szulczewski M9 SSW MOS IŁAWA12238,0385449193147(57)
47 POL 749Dante Luciani M11UKS ZEGLUJ LUBLIN246,03742434641(54)37
48 POL 243Zofia Gołębiowska K11BAZA MRĄGOWO14248,04031303449(dnf)dnf
49 POL 450Kacper Wolczujanis M9OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI13248,036(45)3444454445
50 POL 943Bartosz Bilicki M10 SSW MOS IŁAWA249,048(53)3137464344
51 POL 280Filip Szloński M10BAZA MRĄGOWO250,0(51)474239394934
52 POL 1468Daniel Łachacz M9BAZA MRĄGOWO14261,0(53)513932385150
53 POL 1101Zuzanna Maliniewicz K10BAZA MRĄGOWO15262,0553452335137(56)
54 POL 1566Mikołaj Cieślak M9UKS ŻEGLUJ LUBLIN15279,05050(53)29524553
55 POL 74Tomasz Rataj M10BAZA MRĄGOWO298,054414853(60)5349
56 POL 187Nadia Onichimowska K10NAUTICUS OLSZTYN16299,056565548(57)4638
57 POL 1319Nikodem Różański M9 SSW MOS IŁAWA16319,0(59)584750545258
58 POL 396Zuzanna Siemińska K9KS AZS UWM OLSZTYN1717321,0(57)525449555655
59 POL 174Aleksandra Czajkowska K11UKS ZEGLUJ LUBLIN18332,0(dnf)5551dsqufd5543
60 POL 985Jakub Darkowski M9 SSW MOS IŁAWA18335,0605745(ufd)565859
61 POL 934Jędrzej Grabysa M10KS AZS UWM OLSZTYN342,0585956515959(ufd)
62 POL 104Piotr SołtysiakM719349,061(dnf)57525857ufd
63 POL 11488Eliza Kołtak K12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN19384,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnfdnf