Nr na żaglu | Imię i Nazwisko | Płeć | Data ur. | Wiek (wg rocznika) |
Klub | |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | LTU 95 | Ernestas Juskevicius | KSM BANGPUTYS | |||
2 | LTU 106 | Rapolas Norvaisas | SPORT CLUB VEJO SPARNAI | |||
3 | LTU 107 | Igne Jaskunaite | SPORT SCHOOL ATZALYNAS | |||
4 | LTU 111 | Nojus Mockus | ŽIEMYS | |||
5 | LTU 314 | Rukas Strelciunas | KSM BANGPUTYS | |||
6 | LTU 333 | Paulius Petrošius | ŽIEMYS | |||
7 | LTU 393 | Laurynas Vilkas | KSM BANGPUTYS | |||
8 | LTU 555 | Jonas Macevičius | ŽIEMYS | |||
9 | LTU 755 | Rimvydas Mazunavicius | SPORT SCHOOL ATZALYNAS | |||
10 | LTU 999 | Nojus Bestauskas | ŽIEMYS | |||
11 | LTU 2001 | Aukse Valeikaite | KSM BANGPUTYS | |||
12 | LTU 2050 | Dagne Norvaisaite | SPORT CLUB VEJO SPARNAI | |||
13 | LTU 2800 | Arunas Daracius | KSM BANGPUTYS | |||
14 | POL 1 | Jeremi Dąbrowski | UKS BARNIM GOLENIÓW | |||
15 | POL 186 | Maxime Thommen | YKP GDYNIA | |||
16 | POL 411 | Dominika Fajdasz | KS SPÓJNIA WARSZAWA | |||
17 | POL 576 | Kacper Młodzianowski | AZS POZNAŃ | |||
18 | POL 910 | Maria Konarzewska | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
19 | POL 923 | Krzysztof Olejnik | UKS BARNIM GOLENIÓW | |||
20 | POL 1023 | Hania Koczar | TS KUZNIA RYBNIK | |||
21 | POL 1029 | Fabian Chodak | UKŻ 7 BIAŁYSTOK | |||
22 | POL 1037 | Mateusz Dobrzyński | KS SPÓJNIA WARSZAWA | |||
23 | POL 1106 | Dominika Raszka | MKS DWÓJKA WARSZAWA | |||
24 | POL 1114 | Szymon Szczech | SSW MOS Iława | |||
25 | POL 1165 | Jakub Chodak | UKŻ 7 BIAŁYSTOK | |||
26 | POL 1167 | Konrad Dziąba | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
27 | POL 1230 | Pola Wawrzyniak | AZS Poznań | |||
28 | POL 1260 | Wojciech Kikmunter | CHKŻ Chojnice | |||
29 | POL 1276 | Jakub Pawlak | OPTI CWM GDYNIA | |||
30 | POL 1302 | Jan Krawczyk | CHKŻ CHOJNICE | |||
31 | POL 1373 | Kacper Żywiczka | CHKŻ CHOJNICE | |||
32 | POL 1391 | Julia Jędrasik | BAZA MRĄGOWO | |||
33 | POL 1427 | Marysia Prus-Głowacka | AZS Poznań | |||
34 | POL 1428 | Stefan Marciniak | AZS POZNAŃ | |||
35 | POL 1444 | Oskar Ponto | OPTI CWM GDYNIA | |||
36 | POL 1448 | Marianna Sienkiewicz | MKS DWÓJKA WARSZAWA | |||
37 | POL 1494 | Szymon Oleksiuk | WTW WARSZAWA | |||
38 | POL 1525 | Hanna Wiszniowska | JKW POZNAŃ | |||
39 | POL 1546 | Borys Jarnot Bałuszek | YC PTTK BESKID NOWY SĄCZ | |||
40 | POL 1556 | Maciej Popłonyk | AZS Poznań | |||
41 | POL 1576 | Antoni Sopata | AZS Poznań | |||
42 | POL 1587 | Maciej Panas | YKP GDYNIA | |||
43 | POL 1602 | Stanisław Wierczyński | YKP GDYNIA | |||
44 | POL 1608 | Jakub Kamiński | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
45 | POL 1611 | Antoni Nazimek | JKW POZNAŃ | |||
46 | POL 1614 | Iga Wielczyk | SSW MOS Iława | |||
47 | POL 1619 | Szymon Gąsiorowski | YK Stal Gdynia | |||
48 | POL 1625 | Gustaw Ostojewski | KS ZATOKA PUCK | |||
49 | POL 1626 | Aleksander Ponto | OPTI CWM GDYNIA | |||
50 | POL 1628 | Franciszek Borys | YKP GDYNIA | |||
51 | POL 1644 | Stanisław Janowicz | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
52 | POL 1655 | Bartosz Andrzejak | NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN | |||
53 | POL 1658 | Tomasz Lewandowski | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
54 | POL 1660 | Zuzanna Figel | OPTI CWM GDYNIA | |||
55 | POL 1661 | Jan Gierzyński | KS ZATOKA PUCK | |||
56 | POL 1664 | Antoni Pasich | UKS BARNIM GOLENIÓW | |||
57 | POL 1666 | Barbara Malarz | JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG | |||
58 | POL 1670 | Patryk Kukowski | KS ZATOKA PUCK | |||
59 | POL 1674 | Szczepan Damasiewicz | JKW POZNAŃ | |||
60 | POL 1700 | Jakub Wiedeheft | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
61 | POL 1708 | Amelia Dziąba | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
62 | POL 1712 | Jakub Kluk | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
63 | POL 1721 | Antoni Siwek | KS SPÓJNIA WARSZAWA | |||
64 | POL 1747 | Juliusz Hebel | BAZA MRĄGOWO | |||
65 | POL 1759 | Jakub Ławicki | OPTI CWM GDYNIA | |||
66 | POL 1763 | Julian Podwalski | SSW MOS Iława | |||
67 | POL 1764 | Dominika Ołowiak | YKP GDYNIA | |||
68 | POL 1804 | Hanna Burdziej | KSW BALTIC | |||
69 | POL 1806 | Zuzanna Dominikowska | KSW BALTIC | |||
70 | POL 1807 | Weronika Jaroszek | KSW BALTIC | |||
71 | POL 1813 | Marcell Mierzwicki | YKP GDYNIA | |||
72 | POL 1817 | Stanisław Konarzewski | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
73 | POL 1827 | Ewa Lewandowska | KS AZS AWFIS GDAŃSK | |||
74 | POL 1834 | Lena Sobiech | UKS ŻEGLUJ LUBLIN | |||
75 | POL 1850 | Ewa Mazur | UKS OPTI ODRA WROCŁAW | |||
76 | POL 1867 | Pola Dzik | YKP GDYNIA | |||
77 | POL 1868 | Maksymilian Cymerman | UKS BARNIM GOLENIÓW | |||
78 | POL 1878 | Mateusz Narloch | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
79 | POL 1879 | Ludwik Grzelak | WTW WARSZAWA | |||
80 | POL 1881 | Filip Miłoszewski | UKS BARNIM GOLENIÓW | |||
81 | POL 1884 | Dominika Sawicka | UKS BARNIM GOLENIÓW | |||
82 | POL 1891 | Marcel Montrymowicz | CHKŻ CHOJNICE | |||
83 | POL 1903 | Tomasz Bendlewski | JKW POZNAŃ | |||
84 | POL 1906 | Gustaw Kwiek | WTW WARSZAWA | |||
85 | POL 1907 | Michał Terpiłowski | WTW WARSZAWA | |||
86 | POL 1908 | Marcin Pietrzak | WTW WARSZAWA | |||
87 | POL 1915 | Filip Fajfer | KŻ HORN KRAKÓW | |||
88 | POL 1921 | Marcel Wolętek | NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN | |||
89 | POL 1923 | Jakub Dąbek | SSW MOS Iława | |||
90 | POL 1930 | Barbara Mindak | LKS Charzykowy | |||
91 | POL 1935 | Jakub Mroczek | SŁAWSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
92 | POL 1936 | Mateusz Gigielewicz | BAZA MRĄGOWO | |||
93 | POL 1937 | Mikołaj Merkler | BAZA MRĄGOWO | |||
94 | POL 1940 | Kacper Worek | YK STAL GDYNIA | |||
95 | POL 1941 | Igor Barcikowski | NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN | |||
96 | POL 1942 | Michał Mazurowski | NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN | |||
97 | POL 1943 | Rafał Pogorzelski | NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN | |||
98 | POL 1945 | Bartosz Miziewicz | SŁAWSKI KLUB ŻEGLARSKI | |||
99 | POL 1947 | Agnieszka Pawłowska | CHKŻ CHOJNICE | |||
100 | POL 1949 | Laura Szulc | CHKŻ CHOJNICE | |||
101 | POL 1950 | Patryk Kosmalski | CHKŻ CHOJNICE | |||
102 | POL 1959 | Michał Koczorowski | AZS Poznań | |||
103 | POL 1963 | Anna Januszewska | YK Stal Gdynia | |||
104 | POL 1965 | Oliwier Urbański | UKS BARNIM GOLENIÓW | |||
105 | POL 1969 | Adam Sokołowski | NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN | |||
106 | POL 1970 | Maja Krawczyńska | OPTI CWM GDYNIA | |||
107 | POL 1971 | Aleksandra Bobula | JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG | |||
108 | POL 1973 | Aleksandra Mac | JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG | |||
109 | POL 1974 | Lilly May Niezabitowska | JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG | |||
110 | POL 1978 | Patryk Furmanek | SSW MOS Iława | |||
111 | POL 1979 | Liliana Lemke | OPTI CWM GDYNIA | |||
112 | POL 1981 | Joanna Fabisiak | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
113 | POL 1982 | Jan Witkowiak | JKW POZNAŃ | |||
114 | POL 1985 | Korneliusz Dębiak | TKŻ TORUŃ | |||
115 | POL 1991 | Klara Sobczak | CHKŻ CHOJNICE | |||
116 | POL 1993 | Paweł Trella | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
117 | POL 1999 | Jakub Tomczyński | KS SPÓJNIA WARSZAWA | |||
118 | POL 2000 | Ignacy Oźminkowski | KS Spójnia Warszawa | |||
119 | POL 2006 | Amelia Potejko | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
120 | POL 2010 | Tytus Czajkowski | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
121 | POL 2020 | Emilia Roszkowska | KS SPÓJNIA WARSZAWA | |||
122 | POL 2025 | Mikołaj Łangowski | MKS2 W WARSZAWIE | |||
123 | POL 2030 | Jan Turczynowicz | KS SPÓJNIA WARSZAWA | |||
124 | POL 2033 | Julia Schmidt | OPTI CWM GDYNIA | |||
125 | POL 2044 | Wiktor Robaczewski | SSW MOS Iława | |||
126 | POL 2048 | Kacper Walęga | KS SPÓJNIA WARSZAWA | |||
127 | POL 2060 | Kamil Lenczowski | KZ HORN KRAKOW | |||
128 | POL 2062 | Leon Gniadek | KŻ HORN KRAKÓW | |||
129 | POL 2068 | Kacper Bąk | KZ HORN KRAKOW | |||
130 | POL 2070 | Gustaw Miciński | YKP GDYNIA | |||
131 | POL 2071 | Mateusz Gwóźdź | YKP GDYNIA | |||
132 | POL 2072 | Gracjan Grzech | YKP GDYNIA | |||
133 | POL 2074 | Karolina Gała | WTW WARSZAWA | |||
134 | POL 2075 | Pawel Grochu Gerlachowski | YKP GDYNIA | |||
135 | POL 2082 | Piotr Flieger | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
136 | POL 2100 | Bianka Śledzińska | KS SPÓJNIA WARSZAWA | |||
137 | POL 2104 | Aleksander Hlebowicz | NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN | |||
138 | POL 2121 | Joanna Cymerman | UKS BARNIM GOLENIÓW | |||
139 | POL 2177 | Patryk Chełkowski | MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO | |||
140 | POL 2207 | Maciej Reck | JKW POZNAŃ | |||
141 | POL 2442 | Igor Kuczys | MKŻ ARKA GDYNIA | |||
142 | POL 2552 | Maciej Iliński | YKP GDYNIA |