Lista startowa - OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 LTU 2000Benas Bestauskas
M
2009-08-27
13
ŽIEMYS
2 POL 0Tymon Sochaj
M
2007-11-01
15
KS AZS AWFiS Gdańsk
3 POL 1Aleksandra Bobrowska
M
2007-01-01
15
UKS BARNIM GOLENIÓW
4 POL 2Maria Suchocka
K
2006-01-11
16
MKŻ ARKA GDYNIA
5 POL 4Adrian Majdosz
M
2005-11-29
17
UKS BARNIM GOLENIÓW
6 POL 5Natasza Micewicz
K
2009-12-18
13
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
7 POL 10Piotr Kuźniarski
M
2007-06-27
15
KŻ HORN KRAKÓW
8 POL 12Andrzej Pochopień
M
2006-06-21
16
KŻ HORN KRAKÓW
9 POL 16Maksymilian Kowalczyk
M
2005-11-23
17
KŻ Horn Kraków
10 POL 18Borys Podumis
M
2007-06-04
15
UKS NAVIGO SOPOT
11 POL 77Marek Szczepankowski
M
2005-01-06
17
UKS BARNIM GOLENIÓW
12 POL 95Matylda Młodzianowska
K
2008-03-20
14
AZS Poznań
13 POL 118Lilia Sochaj
K
2007-11-01
15
KS AZS AWFIS GDAŃSK
14 POL 131Hugo Skupnik
M
2004-10-07
18
TS KUZNIA RYBNIK
15 POL 133Maciej Wójcik
M
2004-04-28
18
TS KUZNIA RYBNIK
16 POL 139Cezary Popielski
M
2005-06-08
17
AZS Poznań
17 POL 140Mikołaj Mataczyński
M
2008-01-14
14
AZS Poznań
18 POL 147Agata Koropecka
K
2009-06-21
13
YK Stal Gdynia
19 POL 157Alicja Przybyłek
K
2005-08-03
17
AZS Poznań
20 POL 182Antoni Grygiel
M
2005-02-08
17
KS AZS AWFIS GDAŃSK
21 POL 186Maciej Cymerman
M
2006-11-03
16
UKS BARNIM GOLENIÓW
22 POL 203Małgorzata Figel
K
2006-02-09
16
OPTI CWM GDYNIA
23 POL 226Witold Jarecki
M
2007-07-02
15
TKŻ TORUŃ
24 POL 244Jan Macugowski
M
2005-01-16
17
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW
25 POL 310Maciej Lewiński
M
2006-10-07
16
UKS ŻEGLUJ LUBLIN
26 POL 326Zofia Jachymska
K
2006-11-23
16
TS KUZNIA RYBNIK
27 POL 333Michał Skawiński Ps. Kornik
M
2007-08-12
15
WTW WARSZAWA
28 POL 349Filip Bil
M
2009-07-05
13
YK Stal Gdynia
29 POL 427Zofia Pospieszna
K
2007-06-28
15
AZS Poznań
30 POL 441Maksymilian Rybicki
M
2006-12-12
16
OKŻ OLSZTYN
31 POL 442Adrian Manista
M
2004-07-22
18
OKŻ OLSZTYN
32 POL 443Aleksandra Zybert
K
2007-02-06
15
OKŻ OLSZTYN
33 POL 444Liwia Liszkiewicz
K
2007-01-18
15
OKŻ OLSZTYN
34 POL 447Szymon Maruszczak
M
2005-01-28
17
OKŻ OLSZTYN
35 POL 450Kacper Wojczulanis
M
2008-05-29
14
OKŻ OLSZTYN
36 POL 479Maciej Żmijewski
M
2005-06-09
17
MKŻ ARKA Gdynia
37 POL 585Michał Trafalski
M
2007-11-22
15
YK Stal Gdynia
38 POL 777August Sobczak
M
2008-06-30
14
MKS DWÓJKA WARSZAWA
39 POL 878Maja Kwiek
K
2007-07-06
15
WTW WARSZAWA
40 POL 920Maksymilian Kruczyński
M
2006-04-10
16
AZS Poznań
41 POL 927Hugo Marciniak
K
2004-05-17
18
JKW POZNAŃ
42 POL 958Alicja Koczorowska
K
2007-08-29
15
AZS Poznań
43 POL 966Lena Cituk
K
2007-06-16
15
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
44 POL 991Karolina Gajdzińska
K
2005-11-15
17
AZS Poznań
45 POL 1001Oskar Wielczyk
M
2007-10-17
15
SSW MOS Iława
46 POL 1004Tymoteusz Mika
M
2006-04-01
16
KŻ HORN KRAKÓW
47 POL 1018Antoni Lipiński
M
2006-01-07
16
LKS Charzykowy
48 POL 1028Szymon Małachowski
M
2006-01-27
16
UKŻ 7 BIAŁYSTOK
49 POL 1089Jakub Zakrzewski
M
2006-03-18
16
JKW POZNAŃ
50 POL 1138Michał Kuchtyn
M
2007-03-01
15
UKS BRYG WROCŁAW
51 POL 1140Aleksandra Borucka
K
2006-01-06
16
AZS Poznań
52 POL 1141Tola Szukaj
K
2007-07-26
15
TKŻ TORUŃ
53 POL 1155Jakub Piesiewicz
M
2005-05-23
17
KS AZS AWFIS GDAŃSK
54 POL 1159Zuzanna Ołowiak
K
2005-01-06
17
YKP GDYNIA
55 POL 1185Aleksander Daniszewski
M
2006-02-14
16
UKS NAVIGO SOPOT
56 POL 1200Jakub Gil
M
2006-05-13
16
TKŻ TORUŃ
57 POL 1209Wanda Szylińska
K
2005-11-19
17
KSCŻ SZCZECIN
58 POL 1220Maciej Ilnicki
M
2004-12-24
18
CHKŻ CHOJNICE
59 POL 1226Teresa Masztalerz
K
2006-01-05
16
TKŻ TORUŃ
60 POL 1228Olga Kanikowska
K
2007-08-29
15
AZS Poznań
61 POL 1234Wiktor Polaczek
M
2004-02-04
18
YC PTTK BESKID NOWY SĄCZ
62 POL 1254Franciszek Thomas
M
2006-07-13
16
UKS NAVIGO SOPOT
63 POL 1262Wiktoria Hałabaty
K
2005-07-21
17
MKŻ OPTI
64 POL 1269Zuzanna Zasada
K
2006-07-08
16
KS ZATOKA PUCK
65 POL 1270Weronika Maciejczuk
K
2006-01-03
16
UKŻ 7 BIAŁYSTOK
66 POL 1271Sara Wiśniewska
K
2005-02-23
17
TKŻ TORUŃ
67 POL 1274Wiktoria Harnasz
K
2006-11-28
16
TS KUZNIA RYBNIK
68 POL 1276Agata Nadolna
K
2007-06-08
15
OPTI CWM GDYNIA
69 POL 1290Ida Kocięda
K
2010-07-08
12
OPTI CWM GDYNIA
70 POL 1292Jakub Pietrzak
M
2005-07-07
17
OPTI CWM GDYNIA
71 POL 1297Mateusz Buło
M
2004-12-26
18
BAZA MRĄGOWO
72 POL 1300Natasza Tarnawska
K
2008-12-17
14
OPTI CWM GDYNIA
73 POL 1312Michalina Maciejak
K
2008-04-02
14
UKS BRYG WROCŁAW
74 POL 1329Gita Van Der Voort
K
2007-04-28
15
KŻ HORN KRAKÓW
75 POL 1344Nina Janowicz
K
2006-07-26
16
KS AZS AWFIS GDAŃSK
76 POL 1348Amelia Rasz
K
2005-03-20
17
KS AZS AWFIS GDAŃSK
77 POL 1351Lena Murach
K
2006-01-26
16
KS AZS AWFIS GDAŃSK
78 POL 1354Martyna Żydzis
K
2003-12-02
19
KS AZS AWFiS Gdańsk
79 POL 1356Danuta Wilska
K
2004-05-19
18
KS AZS AWFIS GDAŃSK
80 POL 1361Kacper Karbownik
M
2006-12-28
16
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
81 POL 1362Kamil Stemplewski
M
2005-10-04
17
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
82 POL 1364Jan Fuk
M
2006-11-20
16
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
83 POL 1388Natalia Nadrzewia
K
2005-08-17
17
UKS ZALEW KIELCE
84 POL 1396Mateusz Gąsiorowski
M
2007-08-24
15
YK Stal Gdynia
85 POL 1423Mateusz Kluczka
M
2006-07-06
16
UKS OPTI WROCŁAW
86 POL 1438Dobromir Sokołowski
M
2004-01-01
18
JKW POZNAŃ
87 POL 1443Hubert Łobaczewski
M
2005-02-25
17
YKP GDYNIA
88 POL 1446Konrad Wlazłowski
M
2005-07-15
17
YKP Gdynia
89 POL 1450Piotr Kosowski
M
2008-07-16
14
UKS OPTI ODRA WROCŁAW
90 POL 1452Antonina Ołowiak
K
2006-06-08
16
YKP GDYNIA
91 POL 1455Weronika Żochowska
M
2002-09-21
20
UKŻ 7 BIAŁYSTOK
92 POL 1456Maciej Małachowski
M
2003-09-12
19
UKŻ 7 BIAŁYSTOK
93 POL 1479Hanna Sadecka
K
2004-12-14
18
TKŻ TORUŃ
94 POL 1482Roch Dmuchowski
M
2006-11-25
16
SSW MOS Iława
95 POL 1488Natalia Burczyńska
K
2005-07-09
17
NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN
96 POL 1497Wiktor Borkowski
M
2006-03-15
16
AZS Poznań
97 POL 1498Kacper Kryszewski
M
2007-05-12
15
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
98 POL 1500Bartosz Luśnia
M
2004-01-23
18
KSCŻ SZCZECIN
99 POL 1506Mateusz Hrymajło
M
2005-09-05
17
KSCŻ SZCZECIN
100 POL 1515Karol Stachowski
M
2009-05-04
13
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
101 POL 1522Tymoteusz Wysocki
M
2005-04-17
17
OKŻ OLSZTYN
102 POL 1523Olga Wietek
K
2008-03-10
14
YK Stal Gdynia
103 POL 1548Andrzej Thomas
M
2006-07-13
16
UKS NAVIGO SOPOT
104 POL 1550Antoni Szyca
M
2005-08-11
17
LKS Charzykowy
105 POL 1554Tymon Przyjemczak
M
2008-09-21
14
KS ZATOKA PUCK
106 POL 1559Jan Suchocki
M
2007-01-01
15
MKŻ ARKA Gdynia
107 POL 1561Krzysztof Ołowiak
M
2008-06-27
14
YKP GDYNIA
108 POL 1574Sarah Goetz
K
2005-02-11
17
AZS Poznań
109 POL 1578Marta Richert
K
2006-11-08
16
MKŻ ARKA Gdynia
110 POL 1581Aniela Graczyk
K
2006-01-21
16
OKŻ OLSZTYN
111 POL 1596Zuzanna Tomaszewska
K
2006-03-25
16
UKS NAVIGO SOPOT
112 POL 1600Radosław Parzych
M
2005-09-05
17
BAZA MRĄGOWO
113 POL 1601Ewa Czapla
K
2005-11-17
17
UKS ŻEGLUJ LUBLIN
114 POL 1602Jakub Szmagliński
M
2005-08-25
17
YKP Gdynia
115 POL 1603Krzysztof Bruski
M
2005-12-01
17
OPTI CWM GDYNIA
116 POL 1622Stanisław Cholewicki
M
2007-01-22
15
JKW POZNAŃ
117 POL 1638Stanisław Radojewski
M
2004-08-11
18
JKW Poznan
118 POL 1645Michał Biedalak
M
2005-11-03
17
JKW POZNAŃ
119 POL 1656Lidia Jakubowska
K
2005-04-16
17
KS ZATOKA PUCK
120 POL 1658Wiktor Weselak
M
2008-08-07
14
KS AZS AWFIS GDAŃSK
121 POL 1659Adam Tomczyński
M
2004-09-07
18
KS ZATOKA PUCK
122 POL 1667Marcel Bisewski
M
2005-04-16
17
YKP GDYNIA
123 POL 1669Natalia Chojnowska
K
2007-03-01
15
SSW MOS Iława
124 POL 1671Antoni Osiński
M
2006-08-01
16
TKŻ TORUŃ
125 POL 1672Kacper Barszczyk
M
2007-06-06
15
UKS NAVIGO SOPOT
126 POL 1700Natalia Kilar
K
2005-12-01
17
UKS NAVIGO SOPOT
127 POL 1701Max Berliński
M
2006-05-16
16
YKP GDYNIA
128 POL 1703Janina Dmochowska
K
2006-10-21
16
MKŻ ARKA GDYNIA
129 POL 1704Franciszek Wołyniec
M
2006-10-03
16
UKS NAVIGO SOPOT
130 POL 1708Oskar Sawicki
M
2006-06-15
16
UKS BARNIM GOLENIÓW
131 POL 1749Lidia Łukasik
K
2007-03-14
15
UKS ŻEGLUJ LUBLIN
132 POL 1753Michał Jankowski
M
2005-03-11
17
KS AZS AWFIS GDAŃSK
133 POL 1756Konrad Ciernia
M
2006-11-13
16
KŻ HORN KRAKÓW
134 POL 1757Rafał Górski
M
2005-04-05
17
KS AZS AWFIS GDAŃSK
135 POL 1758Jeremi Szczukowski
M
2006-01-01
16
CHKŻ CHOJNICE
136 POL 1760Max Niziałkowski
M
2006-04-11
16
UKS BRYG WROCŁAW
137 POL 1767Aleksander Kosowski
M
2006-07-24
16
UKS OPTI WROCŁAW
138 POL 1776Michał Maziarka
M
2005-07-27
17
UKS NAVIGO SOPOT
139 POL 1784Nina Sibon
K
2005-07-21
17
TS KUZNIA RYBNIK
140 POL 1788Antoni Kiliszek
M
2006-03-05
16
MKS DWÓJKA WARSZAWA
141 POL 1799Iwo Reński
M
2005-05-09
17
YKP Gdynia
142 POL 1803Zofia Czerniawska
K
2004-08-10
18
YK Stal Gdynia
143 POL 1805Michał Jaroszek
M
2006-06-15
16
KSW BALTIC
144 POL 1812Matteo Rastelli
M
2005-04-02
17
YKP Gdynia
145 POL 1817Ignacy Rojek
M
2005-08-16
17
KS AZS AWFIS GDAŃSK
146 POL 1818Nadia Burghard
K
2006-12-08
16
YKP Gdynia
147 POL 1819Paweł Piankowski
M
2006-03-15
16
YKP GDYNIA
148 POL 1822Jakub Marciniak
M
2005-08-06
17
KSW BALTIC
149 POL 1823Gustaw Zalewski
M
2007-05-14
15
TKŻ TORUŃ
150 POL 1829Stanisław Wojda
M
2006-04-30
16
JKW POZNAŃ
151 POL 1831Izabela Baranowska
K
2004-12-11
18
UKŻ 7 BIAŁYSTOK
152 POL 1832Anna Gierasimiuk
K
2005-05-13
17
UKŻ 7 BIAŁYSTOK
153 POL 1833Bartosz Dąbrowski
M
2004-01-30
18
UKŻ 7 BIAŁYSTOK
154 POL 1835Natalia Ziółkowska
K
2007-02-25
15
YKP GDYNIA
155 POL 1851Patrycja Kurpiewska
K
2005-11-26
17
MKS DWÓJKA WARSZAWA
156 POL 1853Kinga Furmanek
K
2007-07-27
15
SSW MOS Iława
157 POL 1862Zuzanna Zielińska
K
2006-01-18
16
YKP GDYNIA
158 POL 1865Paulina Rutkowska
K
2005-10-16
17
YKP GDYNIA
159 POL 1873Zofia Michałeczko
K
2007-05-23
15
JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
160 POL 1874Michał Mac
M
2007-10-15
15
JK KOTWICA TARNOBRZEG
161 POL 1883Filip Oleszczyk
M
2005-07-10
17
UKS BARNIM GOLENIÓW
162 POL 1884Stanisław Maik
M
2006-08-21
16
UKS BARNIM GOLENIÓW
163 POL 1904Igor Wójcik
M
2006-08-11
16
YK STAL GDYNIA
164 POL 1912Hanna Liro
K
2005-12-14
17
KŻ HORN KRAKÓW
165 POL 1914Antonina Liro
K
2008-08-02
14
KŻ HORN KRAKÓW
166 POL 1917Filip Marjański
M
2007-06-02
15
KS AZS AWFIS GDAŃSK
167 POL 1919Jan Lemański
M
2008-06-26
14
TKŻ TORUŃ
168 POL 1925Alicja Wróblewska
K
2007-06-06
15
YKP Gdynia
169 POL 1926Miłosz Michalak
M
2005-11-28
17
YKP GDYNIA
170 POL 1927Mikołaj Czałbowski
M
2008-04-22
14
YKP GDYNIA
171 POL 1930Mateusz Grabowski
M
2008-02-29
14
LKS CHARZYKOWY
172 POL 1939Igor Rudek
M
2006-12-15
16
MKŻ ARKA Gdynia
173 POL 1943Wiktor Łasak
M
2006-09-09
16
UKŻ LAMELKA
174 POL 1960Miłosz Samek
M
2005-07-17
17
KSCŻ SZCZECIN
175 POL 1971Blanka Bobula
K
2007-04-04
15
JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
176 POL 1972Hanna Michałeczko
K
2005-07-01
17
JACHT KLUB KOTWICA TARNOBRZEG
177 POL 1981Oliwia Dróżyńska
K
2004-01-01
18
TKŻ TORUŃ
178 POL 1988Michalina Pawelczyk
K
2006-01-14
16
MKS DWÓJKA WARSZAWA
179 POL 1998Aleksandra Szulska
K
2005-04-09
17
OPTI CWM GDYNIA
180 POL 2002Robert Berliński
M
2004-05-10
18
YKP GDYNIA
181 POL 2007Alicja Michalewska
K
2007-01-13
15
SSW MOS Iława
182 POL 2008Maciej Kasprzak
M
2008-07-08
14
SSW MOs Iława
183 POL 2031Fabian Kocięda
M
2007-02-06
15
OPTI CWM GDYNIA
184 POL 2032Antonina Zagórska
K
2005-09-28
17
GKŻ GDAŃSK
185 POL 2034Natasha Anolik
K
2006-05-02
16
OPTI CWM GDYNIA
186 POL 2036Natalia Krawczyńska
K
2006-09-16
16
OPTI CWM GDYNIA
187 POL 2037Hanna Węsierska
M
2007-01-28
15
OPTI CWM GDYNIA
188 POL 2040Zofia Kucharska
K
2006-06-11
16
YKP GDYNIA
189 POL 2041Filip Jarosiewicz
M
2006-09-16
16
OPTI CWM GDYNIA
190 POL 2064Bartłomiej Heksel
M
2004-12-21
18
KŻ HORN KRAKÓW
191 POL 2065Igor Wierzbowski
M
2007-01-28
15
KŻ HORN KRAKÓW
192 POL 2066Jakub Lipowski
M
2007-07-10
15
KŻHORN KRAKÓW
193 POL 2067Mateusz Kolba
M
2006-09-10
16
KŻ HORN KRAKÓW
194 POL 2069Bartłomiej Wrzosek
M
2007-01-27
15
KŻ HORN KRAKÓW
195 POL 2101Mikołaj Bazyli
M
2005-01-01
17
KSW Baltic
196 POL 2108Julia Wróblewska
K
2006-01-25
16
YKP Gdynia
197 POL 2112Jerzy Sukow
M
2004-08-19
18
YKP Gdynia
198 POL 2117Alicja Tutkowska
K
2007-10-06
15
YK Stal Gdynia
199 POL 2119Aleksander Bury
M
2005-01-19
17
UKS BRYG WROCŁAW
200 POL 2156Nikolas Urba
M
2005-09-24
17
UKS BARNIM GOLENIÓW
201 POL 2200Kaja Śledzińska
K
2007-06-02
15
KS SPÓJNIA WARSZAWA
202 POL 2206HANNA KORSAK
K
2006-12-07
16
MKS Dwójka Warszawa
203 POL 2306Wojciech Reck
M
2006-06-23
16
JKW POZNAŃ
204 POL 2403Pola Schmidt
K
2005-09-14
17
OPTI CWM GDYNIA
205 POL 2586Aleksandra Mańkowska
K
2005-09-22
17
TKŻ TORUŃ
206 POL 2605Magdalena Skórnóg
K
2006-05-26
16
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
207 POL 2918Piotr Rodzewicz
M
2006-05-01
16
UKS NAVIGO SOPOT
208 POL 3002Maria Retecka
K
2018-01-01
4
UKS NAVIGO SOPOT
209 POL 3010Jakub Bućkowski
M
2006-10-07
16
UKS NAVIGO SOPOT
210 POL 4161Julka Kozubowicz
K
2004-06-14
18
TS KUZNIA RYBNIK
211 POL 4701Maciej Maćkowiak
M
2007-04-02
15
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
212 POL 4704Iwo Dudek
M
2009-02-01
13
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
213 POL 4705Filip Różycki
M
2009-05-15
13
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
214 POL 4707Franciszek Zając
M
2008-09-08
14
GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI
215 POL 5119Kajetan Kaska
M
2005-08-05
17
KSCŻ SZCZECIN
216 POL 11300Sonia Zagórska
K
2008-08-10
14
GKŻ GDAŃSK
217 POL 14821Wojciech Jankowski
M
2006-09-21
16
KS AZS AWFIS GDAŃSK