Wyniki regat - OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.9 Punkty R1 R2 R3 R4
1 POL 1865Paulina Rutkowska K12 YKP GDYNIA13,0(1)111
2 POL 2041Filip Jarosiewicz M11 OPTI CWM GDYNIA4,0112(6)
3 POL 2090Maria Suchocka K11MKŻ ARKA GDYNIA26,03(5)12
4 POL 2117Alicja Tutkowska K10YK STAL GDYNIA38,0242(5)
5 POL 1443Hubert Łobaczewski M12 YKP GDYNIA12,0(9)453
6 POL 1939Igor Rudek M11MKŻ ARKA GDYNIA13,06(20)34
7 POL 2442Janina Dmochowska K11MKŻ ARKA GDYNIA415,0(19)834
8 POL 1926Miłosz Michalak M12 YKP GDYNIA15,075(15)3
9 POL 2403Pola Schmidt K12 OPTI CWM GDYNIA516,0574(18)
10 POL 1667Marcel Bisewski M12 YKP GDYNIA17,0214(31)1
11 POL 1835Natalia Ziółkowska K10 YKP GDYNIA620,011(21)72
12 POL 1159Zuzanna Ołowiak K12 YKP GDYNIA720,0569(24)
13 POL 1758Jeremi Szczukowski M11 CHKŻ CHOJNICE21,07212(20)
14 POL 2031Fabian Kocięda M10 OPTI CWM GDYNIA22,06(16)412
15 RUS 3339Ivan MikhalevM10UKS PIONERSKIY24,08(35)610
16 POL 1362Kamil Stemplewski M12MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO25,0(18)1186
17 POL 1701Max Berliński M11 YKP GDYNIA25,010(31)87
18 POL 2112Jerzy Sukow M13 YKP GDYNIA25,0(14)1078
19 POL 1813Ignacy Rojek M12 KS AZS AWFIS GDAŃSK28,0(24)1567
20 POL 1757Rafał Górski M12 KS AZS AWFIS GDAŃSK28,0(24)9109
21 POL 1904Igor Wójcik M11YK STAL GDYNIA29,041213(19)
22 POL 180Wiktoria Hałabaty K12MKŻ OPTI830,0103(bfd)17
23 POL 203Małgorzata Figel K11 OPTI CWM GDYNIA930,013(16)512
24 POL 1292Jakub Pietrzak M12 OPTI CWM GDYNIA33,0133(21)17
25 POL 2034Natasha Anolik K11 OPTI CWM GDYNIA1035,03(23)1121
26 POL 1897Franciszek Mikulski M12 KS AZS AWFIS GDAŃSK37,04(34)1518
27 POL 1364Jan Fuk M11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO38,01113(20)14
28 POL 1852Karolina Tomczyk K13TS KUZNIA RYBNIK1139,0(26)171111
29 POL 1185Aleksander Daniszewski M11UKS NAVIGO SOPOT39,0(16)121413
30 POL 1776Michał Maziarka M12UKS NAVIGO SOPOT40,0187(38)15
31 POL 1862Zuzanna Zielińska K11 YKP GDYNIA1243,019(31)168
32 POL 1138Michał Kuchtyn M10UKS BRYG WROCŁAW43,01215(42)16
33 POL 2918Piotr Rodzewicz M11UKS NAVIGO SOPOT47,016(40)1714
34 POL 2036Natalia Krawczyńska K11 OPTI CWM GDYNIA1349,0910(35)30
35 POL 1254Franciszek Thomas M11UKS NAVIGO SOPOT49,0259(28)15
36 POL 1550Antoni Szyca M12LKS CHARZYKOWY49,0(51)141223
37 POL 511Liliana Sochaj K10 KS AZS AWFIS GDAŃSK1451,021(25)1911
38 POL 1204Igor Tomczyk M12TS KUZNIA RYBNIK53,0(35)81827
39 POL 2002Robert Berliński M13 YKP GDYNIA54,0286(31)20
40 POL 777August Sobczak M9MKS DWÓJKA WARSZAWA155,020(33)2510
41 POL 966Lena Cituk K10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO1556,0(23)172316
42 POL 1155Jakub Piesiewicz M12 KS AZS AWFIS GDAŃSK57,0(44)111927
43 POL 1361Kacper Karbownik M11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO60,0(47)29922
44 POL 1767Aleksander Kosowski M11 OPTI CWM GDYNIA60,0221820(32)
45 POL 1158Paweł Pepliński M15KLUB PORT MECHELINKI62,012(27)2426
46 POL 1753Michał Jankowski M12 KS AZS AWFIS GDAŃSK66,0291918(33)
47 POL 1802Piotr Trella M9MKŻ ARKA GDYNIA267,017(37)2921
48 POL 1578Marta Richert K11MKŻ ARKA GDYNIA1668,022(30)1729
49 POL 2040Zofia Kucharska K11 YKP GDYNIA1769,02027(35)22
50 POL 1603Krzysztof Bruski M12 OPTI CWM GDYNIA69,0212226(44)
51 POL 3Tymon Sochaj M10 KS AZS AWFIS GDAŃSK71,08(47)2736
52 POL 1760Max Niziałkowski M11UKS BRYG WROCŁAW72,02825(32)19
53 POL 2119Aleksander Bury M12UKS BRYG WROCŁAW72,0(34)262125
54 POL 1344Nina Janowicz K11 KS AZS AWFIS GDAŃSK1872,0252423(36)
55 POL 2003Hubert Bruggemann M10 OPTI CWM GDYNIA76,0372(dns)37
56 POL 1596Zuzanna Tomaszewska K11UKS NAVIGO SOPOT1977,0173822(dsq)
57 POL 1359Wojciech Jankowski M11 KS AZS AWFIS GDAŃSK79,040(52)2613
58 POL 1819Paweł Piankowski M11 YKP GDYNIA79,0(50)361330
59 POL 2108Julia Wróblewska K11 YKP GDYNIA2079,0302128(32)
60 POL 1450Piotr Kosowski M9 OPTI CWM GDYNIA380,0262430(35)
61 POL 147Agata Koropecka K8YK STAL GDYNIA21481,0141948(54)
62 POL 1917Filip Marjański M10 KS AZS AWFIS GDAŃSK82,0(31)293023
63 POL 174Julka Kozubowicz K13TS KUZNIA RYBNIK2283,0(45)332426
64 POL 1943Wiktor Łasak M11UKŻ LAMELKA84,03623(53)25
65 POL 1925Alicja Wróblewska K10 YKP GDYNIA2384,0272829(31)
66 POL 1175Alicja Dampc K9 CHKŻ CHOJNICE24589,015(40)3638
67 POL 2113Wiktor Pawłowski M10 CHKŻ CHOJNICE89,0312236(38)
68 POL 4704Iwo Dudek M8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI690,03520(40)35
69 POL 4701Maciej Maćkowiak M10 YKP GDYNIA91,038(41)2231
70 POL 1876Maja Reszka K10MKŻ ARKA GDYNIA2592,04344(49)5
71 POL 1595Jakub TargowskiM11 OPTI CWM GDYNIA92,0(52)183737
72 POL 349Filip Bil M8YK STAL GDYNIA793,03030(34)33
73 POL 1523Olga Wietek K9YK STAL GDYNIA26896,0(dsq)ufd109
74 POL 1822Jakub Marciniak M12KSW BALTIC98,037(ufd)2734
75 POL 1396Mateusz Gąsiorowski M10YK STAL GDYNIA99,0157014(dnf)
76 POL 1070Maksymilian Kabat M11 CHKŻ CHOJNICE99,0(48)263439
77 RUS 817Artem KornalevskiyM10UKS PIONERSKIY101,03835(58)28
78 POL 1548Andrzej Thomas M11UKS NAVIGO SOPOT103,0323932(42)
79 POL 1700Natalia Kilar K12UKS NAVIGO SOPOT27104,0(49)322547
80 POL 1423Mateusz Kluczka M11 OPTI CWM GDYNIA104,032(dnf)4428
81 POL 1775Wiktor Mois M12UKS NAVIGO SOPOT105,02339(52)43
82 POL 2111Krzysztof Szczodrowski M12 CHKŻ CHOJNICE106,03636(40)34
83 POL 926Zofia Prądzynska K11 CHKŻ CHOJNICE28107,0(52)414224
84 POL 2114Tymon Wiatrowski M11 CHKŻ CHOJNICE109,0(42)283942
85 POL 1498Kacper Kryszewski M10GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI110,0274241(54)
86 POL 1592Paweł Łoboda M9 OPTI CWM GDYNIA9113,0(58)135545
87 POL 3002Maria Retecka K12UKS NAVIGO SOPOT29116,049(57)3829
88 POL 1656Lidia Jakubowska K12KS ZATOKA PUCK30122,061(dnf)1645
89 POL 1985Konrad Kunc M11KLUB PORT MECHELINKI122,0453245(51)
90 POL 4707Franciszek Zając M9GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI10122,0333851(57)
91 POL 1780Szymon Kolka M9UKS NAVIGO SOPOT11124,0(46)433744
92 POL 2222Karol Stachowski M8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI12124,042(51)3943
93 POL 246Wiktoria Grima K12TS KUZNIA RYBNIK31124,041(dnf)4340
94 POL 1274Jakub Szafarczyk M12TS124,0(44)424141
95 POL 1784Nina Sibon K12TS KUZNIA RYBNIK32125,051(54)3341
96 POL 1312Michalina Maciejak K9UKS BRYG WROCŁAW3313125,039(53)4640
97 POL 1672Kacper Barszczyk M10UKS NAVIGO SOPOT125,043(44)4339
98 POL 1704Franciszek Wołyniec M11UKS NAVIGO SOPOT129,0(54)493347
99 POL 1541Jakub PorębskiM8 OPTI CWM GDYNIA14130,0414544(52)
100 RUS 2005Artem KrupachevM11AMBER SAIL KALININGRAD134,04048(64)46
101 POL 326Zofia Jachymska K11TS KUZNIA RYBNIK34135,0483750(57)
102 POL 2070Jacek Dyguś M10MKŻ ARKA GDYNIA139,03350(61)56
103 POL 3010Jakub Bućkowski M11UKS NAVIGO SOPOT140,0474746(53)
104 POL 1927Mikołaj Czałbowski M9 YKP GDYNIA15143,0(61)345455
105 POL 1594Szymon Janiak M12 OPTI CWM GDYNIA144,0(58)434556
106 RUS 435Bogdan SarkisovM10AMBER SAIL KALININGRAD144,04646(58)52
107 POL 1288Piotr MuchladoM9 OPTI CWM GDYNIA16146,034(ufd)6250
108 POL 1403Kacper Kibiersza M9UKS NAVIGO SOPOT17147,05048(56)49
109 POL 131Hugo Skupnik M13TS KUZNIA RYBNIK150,055(61)4748
110 POL 1602Jakub Szmagliński M12 YKP GDYNIA152,0(57)495449
111 POL 1812Matteo Rastelli M12 YKP GDYNIA153,0(63)565146
112 POL 3009Jan Latko M11UKS NAVIGO SOPOT153,056(60)4948
113 POL 1Aleksandra Zastawna K11MKŻ ARKA GDYNIA35153,0535050(55)
114 POL 1586Maksymilian MalecM9 OPTI CWM GDYNIA18159,0(66)455658
115 POL 1328Gracjan Karczmarczyk M12MKŻ ARKA GDYNIA160,0(60)555253
116 POL 1071Adam Cieminski M13 CHKŻ CHOJNICE162,0575847(60)
117 POL 893Filip Różycki M8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI19162,055(59)5750
118 POL 100Hanna Duda K9KLUB PORT MECHELINKI3620163,0565948(61)
119 POL 51Natasza Micewicz K8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI3721163,0(63)555751
120 POL 1818Nadia Burghard K11 YKP GDYNIA38165,0(59)515559
121 POL 1612Max Betlejewski M10MKŻ ARKA GDYNIA165,0(59)545358
122 POL 585Michał Trafalski M10YK STAL GDYNIA166,0534667(dnf)
123 POL 11595Zofia Glaza K9 OPTI CWM GDYNIA3922169,03960(73)70
124 POL 3333Maja Komorowska K8 OPTI CWM GDYNIA4023171,0(64)525960
125 POL 704Krzysztof Łucyk M10MKŻ ARKA GDYNIA177,0(65)536163
126 POL 4708Michał Roman M8GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI24177,0605760(64)
127 POL 165Igor Kawałko M10 OPTI CWM GDYNIA183,029(dsq)dnfbfd
128 POL 1435Karolina Zastawna K10MKŻ ARKA GDYNIA41183,05467(72)62
129 POL 170Szymon Łysik M9MKŻ ARKA GDYNIA25184,0(66)665959
130 RUS 1301Sergei ParfenovM8UKS PIONERSKIY26185,06258(66)65
131 POL 1300Natasza Tarnawska K9 OPTI CWM GDYNIA4227186,06263(65)61
132 POL 1221Julia Padzik K8 OPTI CWM GDYNIA4328189,0(69)566568
133 POL 1961Agata TargowskaK10 OPTI CWM GDYNIA44189,06562(66)62
134 POL 1702Igor Rózga M8MKŻ ARKA GDYNIA29190,064(65)6264
135 POL 2037Hanna Węsierska K10 OPTI CWM GDYNIA45192,0(70)626367
136 POL 2035Aniela FrąckowiakK9 OPTI CWM GDYNIA4630193,0(68)676363
137 POL 188Maurycy Kosmowski M8KLUB PORT MECHELINKI31193,0(67)646465
138 POL 1290Ida Kocięda K7 OPTI CWM GDYNIA4732196,0(68)636766
139 POL 11138Antonina ZagórskaK12GKŻ GDAŃSK48198,0(ufd)6160bfd
140 POL 1007Wiktor Pawelczyk M10KLUB PORT MECHELINKI204,0726468(dnf)
141 POL 1761Maja FilipskaK8YK STAL GDYNIA4933206,0716570(dnf)
142 POL 1889Franciszek Wodkowski M8 OPTI CWM GDYNIA34210,067(ufd)7172
143 POL 1516Sonia Zagórska K9GKŻ GDAŃSK5035211,073(ufd)6969
144 POL 535Mikołaj Łoboda M7 OPTI CWM GDYNIA36213,0(dnf)6868dnf
145 POL 2001Oskar Sylka M9 YKP GDYNIA37214,0(dnf)66dnf71
146 RUS 1921Daria ShkilevaK11AMBER SAIL KALININGRAD51215,0(dnf)6969dnf
147 POL 1276Agata NadolnaK10 OPTI CWM GDYNIA52231,0(dnf)dnfdnfdnf