Wyniki regat - OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.9 Punkty Q1 Q2 Q3 Q4
1 POL 1667Marcel Bisewski M12 YKP GDYNIA3,011(25)1
2 POL 2007Alicja Michalewska K10 SSW MOS IŁAWA14,0(11)112
3 POL 1452Antonina Ołowiak K11 YKP GDYNIA28,016(21)1
4 POL 2605Magdalena Skórnóg K11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO38,025(10)1
5 POL 1865Paulina Rutkowska K12 YKP GDYNIA48,02(13)24
6 POL 2102Adam Turczynowicz M12K.S SPÓJNIA - WARSZAWA9,0522(14)
7 POL 1758Jeremi Szczukowski M11 CHKŻ CHOJNICE9,03(9)33
8 POL 1799Iwo Reński M12 YKP GDYNIA9,0333(4)
9 POL 1159Zuzanna Ołowiak K12 YKP GDYNIA511,04(17)16
10 POL 1446Konrad Wlazłowski M12 YKP GDYNIA11,0(4)443
11 POL 1939Igor Rudek M11MKŻ ARKA GDYNIA12,0444(13)
12 POL 1332Gabriela Fajdasz K10K.S SPÓJNIA - WARSZAWA616,0(15)565
13 POL 1835Natalia Ziółkowska K10 YKP GDYNIA717,024(18)11
14 POL 1362Kamil Stemplewski M12MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO17,078(9)2
15 POL 2077Dominika Grala K11UKŻ PISZ818,0972(11)
16 POL 1559Jan Suchocki M10MKŻ ARKA GDYNIA18,0123(17)3
17 POL 1624Piotr Grabski M12SYC ZEFIR-DRAKKAR PORAJ19,0(21)3124
18 POL 1443Hubert Łobaczewski M12 YKP GDYNIA20,03161(33)
19 POL 1522Tymoteusz Wysocki M12OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI20,0(dsq)857
20 POL 1018Antoni Lipiński M11LKS CHARZYKOWY20,06(ocs)68
21 POL 2065Igor Wierzbowski M10KŻ HORN KRAKÓW21,0(16)2145
22 POL 162Rafał Małota M15KN LIDER KRAKÓW23,01(20)139
23 POL 1749Lidia Łukasik K10UKS ŻEGLUJ LUBLIN923,01427(15)
24 POL 333Michał Skawiński Ps. Kornik M10 WTW WARSZAWA23,01085(11)
25 POL 1757Rafał Górski M12 KS AZS AWFIS GDAŃSK23,08(11)78
26 POL 1926Miłosz Michalak M12 YKP GDYNIA25,07(10)810
27 POL 2442Janina Dmochowska K11MKŻ ARKA GDYNIA1026,06(19)1010
28 POL 2027Filip Olszewski M11K.S SPÓJNIA - WARSZAWA27,011(13)412
29 POL 2200Kaja Śledzińska K10K.S SPÓJNIA - WARSZAWA1127,010(11)116
30 POL 966Lena Cituk K10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO1228,013114(19)
31 POL 1297Mateusz Buło M13BAZA MRĄGOWO31,06(29)1114
32 POL 2090Maria Suchocka K11MKŻ ARKA GDYNIA1333,01599(23)
33 POL 1204Igor Tomczyk M12TS KUZNIA RYBNIK34,02365(ufd)
34 POL 1917Filip Marjański M10 KS AZS AWFIS GDAŃSK34,014(15)137
35 CYP 78Feodor ZoubovskiM1035,08(48)1512
36 POL 1319Jan Klinicki M10 SSW MOS IŁAWA35,091016(27)
37 POL 1630Bolesław Nesterowicz M11UKŻ PISZ37,0227(23)8
38 POL 1802Piotr Trella M9MKŻ ARKA GDYNIA137,0(24)17137
39 POL 1069Tymon Wiatrowski M11 CHKŻ CHOJNICE37,0(27)14149
40 POL 723Jakub Szczepański M11LKS CHARZYKOWY39,021(32)162
41 POL 1364Jan Fuk M11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO39,051915(27)
42 POL 1597Piotr Raszczyk M12UKŻ PISZ40,01912(39)9
43 POL 1851Patrycja Kurpiewska K12MKS DWÓJKA WARSZAWA1440,015(27)916
44 POL 1833Bartosz Dąbrowski M13UKŻ 7 BIAŁYSTOK40,0(20)201010
45 POL 1860Filip Lenart M12UKS OPTI ODRA WROCŁAW40,01312(22)15
46 POL 1817Ignacy Rojek M12 KS AZS AWFIS GDAŃSK41,0167(19)18
47 POL 1862Zuzanna Zielińska K11 YKP GDYNIA1541,0111020(32)
48 POL 1852Karolina Tomczyk K13TS KUZNIA RYBNIK1642,0817(21)17
49 POL 1017Joanna Lichwa K15KN LIDER KRAKÓW1743,071125(36)
50 POL 1550Antoni Szyca M12LKS CHARZYKOWY43,09(40)826
51 POL 1244Oskar Hawliczek M12K.S SPÓJNIA - WARSZAWA43,0121417(33)
52 POL 2108Julia Wróblewska K11 YKP GDYNIA1843,0(23)161215
53 POL 1701Max Berliński M11 YKP GDYNIA45,019620(42)
54 POL 1887Mikołaj Strupiński M9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO246,025(29)714
55 POL 1753Michał Jankowski M12 KS AZS AWFIS GDAŃSK47,0121817(21)
56 POL 1246Franciszek Massalski M9MKS DWÓJKA WARSZAWA349,0(27)141223
57 POL 1344Nina Janowicz K11 KS AZS AWFIS GDAŃSK1949,01716(24)16
58 POL 1361Kacper Karbownik M11MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO51,0165(35)30
59 POL 1482Roch Dmuchowski M11 SSW MOS IŁAWA51,02521(31)5
60 POL 1324Jakub Oblonk M11TS KUZNIA RYBNIK55,0(35)31186
61 POL 1599Anastazja Pastuszka K11UKŻ PISZ2058,028246(dsq)
62 POL 1581Aniela Graczyk K11OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI2158,0(30)261517
63 POL 1359Tymon Sochaj M10 KS AZS AWFIS GDAŃSK59,037193(ufd)
64 POL 1378Franciszek Siwek M10K.S SPÓJNIA - WARSZAWA59,019(29)2119
65 POL 1015Marta Chomik K12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN2260,020(31)1624
66 POL 2040Zofia Kucharska K11 YKP GDYNIA2361,02820(30)13
67 POL 1988Michalina Pawelczyk K11MKS DWÓJKA WARSZAWA2462,022(ocs)832
68 POL 1365Oliwia Siedlecka K10MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO2564,0241228(45)
69 POL 1070Maksymilian Kabat M11 CHKŻ CHOJNICE64,0181333(40)
70 POL 1600Radosław Parzych M12BAZA MRĄGOWO64,0142822(dsq)
71 POL 1270Weronika Maciejczuk K11UKŻ 7 BIAŁYSTOK2664,02618(36)20
72 POL 174Julka Kozubowicz K13TS KUZNIA RYBNIK2766,029(32)1126
73 POL 244Jan Macugowski M12KŻ VI-KING CZŁUCHÓW67,0222223(46)
74 POL 1488Natalia Burczyńska K12OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI2868,01335(46)20
75 POL 1925Alicja Wróblewska K10 YKP GDYNIA2969,010(42)2831
76 POL 1897Franciszek Mikulski M12 KS AZS AWFIS GDAŃSK69,01734(44)18
77 POL 1245Hanna Słyk K12KS SPÓJNIA WARSZAWA3070,032929(ufd)
78 POL 1669Natalia Chojnowska K10 SSW MOS IŁAWA3170,0361519(41)
79 POL 442Adrian Manista M13OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI71,053333(43)
80 POL 1892Jan Karnowski M11K.S SPÓJNIA - WARSZAWA71,0(dnf)321821
81 POL 1373Wiktor Pawłowski M10 CHKŻ CHOJNICE73,03918(44)16
82 POL 1071Krzysztof Szczodrowski M12 CHKŻ CHOJNICE74,01825(dsq)31
83 POL 14821Wojciech Jankowski M11 KS AZS AWFIS GDAŃSK74,01827(33)29
84 POL 1448Szymon Rozum M12MKS DWÓJKA WARSZAWA76,02127(31)28
85 POL 1830Mikołaj Grudzień M11UKS ŻEGLUJ LUBLIN78,0331530(ufd)
86 POL 1187Szymon Miłowski M13NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN80,0(37)242333
87 POL 1598Maksymilian Pastuszka M10UKŻ PISZ80,0282527(29)
88 POL 1891Kacper Warywoda M12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN82,0(36)342622
89 POL 1826Jakub Kołodziejczyk M12UKS OPTI ODRA WROCŁAW82,027(45)2530
90 POL 11Andrzej Pochopień M11KŻ HORN KRAKÓW82,02630(49)26
91 POL 2066Jakub Lipowski M10KŻHORN KRAKÓW83,026(35)2730
92 CYP 701Artem DalkarovM1185,036(49)3712
93 POL 2555Jan Sawicki M9PKM LOK POZNAŃ485,01734(41)34
94 POL 1706Aleksandra Kamińska K12UKŻ 7 BIAŁYSTOK3285,0332230(40)
95 POL 1840Patryk Gobiec M12UKŻ MICHALOWO85,0242338(43)
96 POL 2120Michał Karnacewicz M10NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN86,0322232(44)
97 POL 1780Mikołaj Bujalski M11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN87,03737(40)13
98 POL 1Aleksandra Zastawna K11MKŻ ARKA GDYNIA3388,0(dnf)212443
99 POL 2008Maciej Kasprzak M9 SSW MOS IŁAWA588,0292336(41)
100 POL 550Marcel Wieliński M12LKS CHARZYKOWY88,0252835(42)
101 POL 1853Kinga Furmanek K10 SSW MOS IŁAWA3489,038(42)1932
102 POL 1812Matteo Rastelli M12 YKP GDYNIA89,0342134(36)
103 POL 11488Eliza Kołtak K12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN3589,035(39)2925
104 POL 246Wiktoria Grima K12TS KUZNIA RYBNIK3691,0(48)303229
105 POL 1028Szymon Małachowski M11UKŻ 7 BIAŁYSTOK92,03138(43)23
106 POL 1601Amelia Wolska K13UKS ŻEGLUJ LUBLIN3792,03124(42)37
107 POL 2099Szymon Maruszczak M12OLSZTYŃSKI KLUB ŻEGLARSKI92,0(42)253928
108 POL 1240Mikołaj Głąb M9NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN693,031(43)4022
109 POL 1570Michał Ciechanowicz M9MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO795,0304124(52)
110 POL 243Zofia Gołębiowska K11BAZA MRĄGOWO3895,03833(51)24
111 POL 758January Szczukowski M9CHKZ CHOJNICE896,04138(ocs)17
112 POL 2206Hanna Korsak K11MKS DWÓJKA WARSZAWA3997,038(44)3821
113 POL 1188Wiktoria SajdakK11SYC ZEFIR-DRAKKAR PORAJ4097,0(dnf)284227
114 POL 2002Robert Berliński M13 YKP GDYNIA97,0(44)352834
115 POL 1456Maciej Małachowski M14UKŻ 7 BIAŁYSTOK98,0(43)413522
116 POL 1819Paweł Piankowski M11 YKP GDYNIA99,0(44)433818
117 POL 2610Maciej Pryk M11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN99,02041(46)38
118 POL 144Zofia Pradzynska K11CHKZ CHOJNICE4199,03940(42)20
119 POL 118Liliana Sochaj K10 KS AZS AWFIS GDAŃSK4299,0234927(ufd)
120 POL 1561Krzysztof Ołowiak M9 YKP GDYNIA9100,034(54)2244
121 POL 16Maksymilian Kowalczyk M12KŻ Horn Kraków100,032(40)3236
122 POL 1784Nina Sibon K12TS KUZNIA RYBNIK43101,0(52)314525
123 POL 1086Jan Zaporowski M11KS ENERGETYK102,043(dnf)2039
124 POL 1418Aleksandra Szczepańska K14KN LIDER KRAKÓW44102,04023(50)39
125 POL 1820Amelia Kwiatkowska K12NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN45105,0(dnf)365019
126 POL 1788Antoni Kiliszek M11MKS DWÓJKA WARSZAWA105,0(dsq)363435
127 POL 1137Marianna Gębicka K11MKS DWÓJKA WARSZAWA46106,041(dnf)3431
128 POL 1356Danuta Wilska K12 KS AZS AWFIS GDAŃSK47107,03438(dnf)35
129 POL 1334Kacper Hodun M12K.S SPÓJNIA - WARSZAWA108,0(45)372645
130 POL 1273Adrian Nowak M11UKŻ PISZ110,04342(48)25
131 POL 1832Anna Gierasimiuk K12UKŻ 7 BIAŁYSTOK48110,0(dnf)373637
132 POL 1455Weronika Żochowska K15UKŻ 7 BIAŁYSTOK49114,0(46)264642
133 POL 19171Filip Nowosad M9KN LIDER KRAKÓW10115,0(44)443734
134 POL 1004Tymoteusz Mika M11KŻ HORN KRAKÓW117,033(50)4440
135 POL 1084Julia Maziarz K11KS ENERGETYK50118,0(49)482644
136 POL 1653Adam Cieminski M13 CHKŻ CHOJNICE120,0(dnf)453738
137 POL 1710Alicja Piątak K11CENTRUM SPORTÓW WODNYCH OPTY USTKA51120,0(dnf)394041
138 POL 4701Maciej Maćkowiak M10 YKP GDYNIA122,040(54)3151
139 POL 1606Alicja Sobota K11SYC ZEFIR-DRAKKAER PORAJ52123,0(dnf)395628
140 POL 1284Ania Porwoł K14TS KUZNIA RYBNIK53123,04730(52)46
141 POL 133Maciej Wójcik M13TS KUZNIA RYBNIK123,042(50)4338
142 CYP 71Daphney KoutsoftaK1354124,046(dnf)3939
143 POL 175Alicja Dampc K9CHKZ CHOJNICE5511125,0(dnf)265247
144 POL 528Maciek Dudek M9NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN12125,0414341(48)
145 POL 1041Aleksander Miłowski M11NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN127,035(51)4745
146 POL 1139Hanna Gębicka K9MKS DWÓJKA WARSZAWA5613128,039(61)4346
147 POL 1489Patryk Molski M14UKŻ MICHAŁOWO129,03051(56)48
148 POL 1927Mikołaj Czałbowski M9 YKP GDYNIA14133,0(dnf)514537
149 POL 978Jan Kubiak M9CHKZ CHOJNICE15136,0(dnf)335350
150 POL 1838Wiktoria Gobiec K13UKŻ MICHAŁOWO57136,0(dnf)485335
151 POL 1876Maja Reszka K10MKŻ ARKA GDYNIA58137,029(57)5454
152 CYP 72Jorgos KoutsoftasM10138,04044(57)54
153 POL 1066Franciszek Kosecki M9CHKZ CHOJNICE16140,0(dnf)4629ufd
154 POL 1779Paweł Koliński M12LKS CHARZYKOWY140,0(dnf)364856
155 POL 15981Weronika Grala K7UKŻ PISZ5917141,0(dsq)605724
156 POL 2816Rozalia Rozum K10MKS DWÓJKA WARSZAWA60141,0(dnf)474747
157 POL 105Mikołaj Cieślak M9UKS ŻEGLUJ LUBLIN18142,0515041(ufd)
158 POL 14861Jakub Rusiniak M10NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN143,0454751(52)
159 POL 1338Radosław Gałecki M14KS ENERGETYK144,050(52)4549
160 POL 1702Eryk Rózga M11MKŻ ARKA GDYNIA145,0425251(ufd)
161 POL 58Maksymilian Luto M9NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN19146,0(dnf)455447
162 POL 2070Jacek Dyguś M10MKŻ ARKA GDYNIA148,0(dnf)494950
163 POL 187Nadia Onichimowska K10NAUTICUS YACHT CLUB OLSZTYN61152,0(dnf)465353
164 POL 1133Aleksandra Pawilcz K12UKŻ MICHAŁOWO62152,0(dnf)544751
165 POL 1602Jakub Szmagliński M12 YKP GDYNIA154,047(57)5057
166 POL 1916Bernard Narecki M10KŻ HORN KRAKÓW154,05352(56)49
167 POL 1831Izabela Baranowska K13UKŻ 7 BIAŁYSTOK63155,0(dnf)535250
168 POL 1839Bartosz Dworakowski M10UKŻ MICHAŁOWO156,0(dnf)584949
169 POL 241Aleksandra Bącela K9KS ENERGETYK JAWORZNO6420161,04558(61)58
170 POL 1274Wiktoria Harnasz K11TS KUZNIA RYBNIK65161,0(dnf)475955
171 POL 193Wit Dmuchowski M8 SSW MOS IŁAWA21162,0(dnf)535752
172 POL 1914Antonina Liro K9KŻ HORN KRAKÓW6622164,0(dnf)555455
173 POL 925Nina Zygo K9MKS DWÓJKA WARSZAWA6723165,0(dnf)625548
174 POL 158Igor Pawlowski M8CHKZ CHOJNICE24166,0(dnf)465961
175 POL 1193Igor Bogusz M12KN LIDER KRAKÓW167,0(dnf)555854
176 POL 988JAN WIŚNIEWSKI M10MKS DWÓJKA WARSZAWA168,0(dnf)595851
177 POL 1085Kamila MaziarzK8KS ENERGETYK6825171,0(dnf)565956
178 POL 1818Nadia Burghard K11 YKP GDYNIA69172,0(dnf)dnf4859
179 POL 1087Emilia Maziarz K9KS ENERGETYK7026174,0(dnf)53dnf56
180 POL 14881Ewa Trochimczyk M14UKŻ MICHAŁOWO176,0(dnf)dnf5853
181 POL 1011Jakub Kuraś M10KŻ HORN KRAKÓW176,0(dnf)5655dnf
182 POL 1912Hanna Liro K12KŻ HORN KRAKÓW71177,0(dnf)dnf5557
183 POL 2001Oskar Sylka M9ARKA GDYNIA27178,0(dnf)dnf6053
184 CYP 73Anatoli ZoubovskiM728179,0(dnf)636155
185 POL 1434Marcin Małota M8KN LIDER KRAKÓW29180,0(dnf)5560dnf
186 POL 937Jan Pawłowicz M8KN LIDER KRAKÓW30184,0(ocs)ocs6158
187 POL 15971Wiktor Krakowski M10UKŻ PISZ185,0(dnf)dnf6060