Wyniki regat - OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć
Wiek
(wg rocznika)
Klub Kat.K Kat.9 Punkty Q1 Q2 Q3 Q4 F5 F6 F7 F8
1 POL 1667Marcel Bisewski M14 YKP GDYNIA20,021514(8)52
2 POL 1292Jakub Pietrzak M14 OPTI CWM GDYNIA31,062121(19)316
3 POL 1452Antonina Ołowiak K13 YKP GDYNIA134,05963254(20)
4 POL 2403Pola Schmidt K14 OPTI CWM GDYNIA243,0119121(35)19
5 POL 2605Magdalena Skórnóg K13MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO347,0312156(23)146
6 POL 1799Iwo Reński M14 YKP GDYNIA47,06434810(13)12
7 POL 1776Michał Maziarka M14UKS NAVIGO SOPOT51,02(17)710151223
8 POL 203Małgorzata Figel K13 OPTI CWM GDYNIA460,016859(30)3910
9 POL 2041Filip Jarosiewicz M13 OPTI CWM GDYNIA67,012157434(27)22
10 POL 1018Antoni Lipiński M13LKS CHARZYKOWY68,01710137(dnf)7104
11 POL 2090Maria Suchocka K13MKŻ ARKA GDYNIA569,031167136(32)23
12 POL 1701Max Berliński M13 YKP GDYNIA70,016(dnf)19165167
13 POL 1443Hubert Łobaczewski M14 YKP GDYNIA80,014412323222(dnf)
14 POL 2112Jerzy Sukow M15 YKP GDYNIA82,0107(21)21191681
15 POL 1835Natalia Ziółkowska K12 YKP GDYNIA685,0101110820(25)1115
16 POL 1897Franciszek Mikulski M14 KS AZS AWFIS GDAŃSK94,0139861133(37)14
17 POL 1578Marta Richert K13MKŻ ARKA GDYNIA794,0(20)81820129198
18 POL 1450Piotr Kosowski M11 OPTI CWM GDYNIA95,07104112626(36)11
19 POL 966Lena Cituk K12MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO8101,017221010914(28)19
20 POL 1185Aleksander Daniszewski M13UKS NAVIGO SOPOT109,0(dnf)62397361513
21 POL 1603Krzysztof Bruski M14 OPTI CWM GDYNIA110,0952813(50)17731
22 POL 511Lila Sochaj K12 KS AZS AWFIS GDAŃSK9124,019181551630(35)21
23 POL 1352Ignacy Rojek M14 KS AZS AWFIS GDAŃSK127,0(dnf)72618482026
24 POL 1362Kamil Stemplewski M14MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO128,08242(ufd)1422ufd5
25 POL 1862Zuzanna Zielińska K13 YKP GDYNIA10130,0451816253131(43)
26 POL 1925Alicja Wróblewska K12 YKP GDYNIA11134,072411383438(41)
27 POL 2031Fabian Kocięda M12 OPTI CWM GDYNIA134,0(dnf)1482102918dnf
28 POL 1753Michał Jankowski M14 KS AZS AWFIS GDAŃSK135,019151112332124(49)
29 POL 777August Sobczak M11MKS DWÓJKA WARSZAWA135,0(31)21221817111729
30 POL 1446Konrad Wlazłowski M14 YKP GDYNIA139,0(dnf)3117840131218
31 POL 244Jan Macugowski M14KŻ VI-KING CZŁUCHÓW139,018121115(42)152939
32 POL 2034Natasha Anolik K13 OPTI CWM GDYNIA12140,0(29)23131424282117
33 POL 1596Zuzanna Tomaszewska K13UKS NAVIGO SOPOT13141,053912(dnf)413437
34 POL 1559Jan Suchocki M12MKŻ ARKA GDYNIA142,012132125312416(35)
35 POL 1700Natalia Kilar K14UKS NAVIGO SOPOT14156,02619141928(40)2624
36 POL 1356Danuta Wilska K15 KS AZS AWFIS GDAŃSK15157,093121336(50)4440
37 POL 1138Michał Kuchtyn M12UKS BRYG WROCŁAW157,0132123232920(33)28
38 POL 2108Julia Wróblewska K13 YKP GDYNIA16172,02024141732(44)4025
39 POL 1155Jakub Piesiewicz M14 KS AZS AWFIS GDAŃSK180,01133(ufd)44324542
40 POL 1561Krzysztof Ołowiak M11 YKP GDYNIA180,01125151543(dnf)4130
41 POL 165Igor Kawałko M12 OPTI CWM GDYNIA185,02330311727(38)3027
42 POL 1767Aleksander Kosowski M13 OPTI CWM GDYNIA185,0(dnf)191918351823dnf
43 POL 3002Maria Retecka K14UKS NAVIGO SOPOT17186,0862419(47)434244
44 POL 479Maciej Żmijewski M14MKŻ ARKA GDYNIA190,0(dnf)16222122462538
45 POL 1423Mateusz Kluczka M13 OPTI CWM GDYNIA203,0252625273727(43)36
46 POL 2002Robert Berliński M15 YKP GDYNIA206,0(dnf)20171434424732
47 POL 1550Antoni Szyca M14LKS CHARZYKOWY206,03020202241(47)3934
48 POL 1780Szymon Kolka M11UKS NAVIGO SOPOT218,0223229263937(48)33
49 POL 1359Wojciech Jankowski M13 KS AZS AWFIS GDAŃSK228,0182326274839(49)47
50 POL 4701Maciej Maćkowiak M12 YKP GDYNIA252,0(dnf)22202046495045
51 POL 1548Andrzej Thomas M13UKS NAVIGO SOPOT260,0(dnf)28272345454646
52 POL 3010Jakub Bućkowski M13UKS NAVIGO SOPOT265,0(dnf)26162449515148
53 POL 2117Alicja Tutkowska K12YK STAL GDYNIA1896,01418(dnf)dnf2414
54 POL 1803Zofia Czerniawska K15YK STAL GDYNIA19115,04(dnf)dnfdnf1121
55 POL 1361Kacper Karbownik M13MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO125,0(dnf)dnf16249689
56 POL 1760Max Niziałkowski M13UKS BRYG WROCŁAW146,0(dnf)3326251617623
57 POL 1396Mateusz Gąsiorowski M12YK STAL GDYNIA153,011(dnf)dnfdnf117315
58 POL 1344Nina Janowicz K13 KS AZS AWFIS GDAŃSK20167,02416(dnf)dnf20182214
59 POL 2918Piotr Rodzewicz M13UKS NAVIGO SOPOT170,0(dnf)14dnfdnf10111811
60 POL 2037Hanna Węsierska K12 OPTI CWM GDYNIA21171,02827(33)2921311421
61 POL 2036Natalia Krawczyńska K13 OPTI CWM GDYNIA22173,0(dnf)dnfdnfdnf4253
62 POL 349Filip Bil M10YK STAL GDYNIA178,015(dnf)dnfdnf1281522
63 POL 3Tymon Sochaj M12 KS AZS AWFIS GDAŃSK182,0(dnf)dnfdnfdnf5972
64 POL 1985Konrad Kunc M13PORT MECHELINKI187,0(dnf)dnf28223621918
65 POL 1254Franciszek Thomas M13UKS NAVIGO SOPOT194,0(dnf)dnfdnfdnf145115
66 POL 1779Marcel Wieliński M14LKS CHARZYKOWY198,0(ufd)dnfdnfdnf616413
67 POL 1876Maja Reszka K12MKŻ ARKA GDYNIA23201,01534(dnf)dnf24221241
68 POL 1328Gracjan Karczmarczyk M14MKŻ ARKA GDYNIA207,0272930(dnf)30263431
69 POL 1917Filip Marjański M12 KS AZS AWFIS GDAŃSK208,0(dnf)dnfdnfdnf8121019
70 POL 1585Mateusz Grabowski M11LKS CHARZYKOWY216,0(dnf)dnfdnfdnf7141620
71 POL 2039Zuzanna Teleszyńska K13UKS NAVIGO SOPOT24216,0(dnf)dnf272841282910
72 POL 1702Eryk RózgaM13MKŻ ARKA GDYNIA219,0(dnf)1724dnf26253539
73 POL 1312Michalina Maciejak K11UKS BRYG WROCŁAW25221,0(dnf)dnf343018273128
74 POL 779Paweł Koliński M14LKS CHARZYKOWY222,0(dnf)dnfdnfdnf13152312
75 POL 1364Jan Fuk M13MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO224,0(dnf)dnfdnfdnf33ufd6
76 POL 1602Jakub Szmagliński M14 YKP GDYNIA226,0(dnf)dnf252640203032
77 POL 1775Wiktor Mois M14UKS NAVIGO SOPOT229,0(dnf)dnf322823ufd2416
78 POL 4707Franciszek Zając M11GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI232,0(dnf)dnfdnfdnf3213217
79 POL 1612Max Betlejewski M12MKŻ ARKA GDYNIA243,02125(dnf)dnf29ufd3329
80 POL 2070Jacek Dyguś M12MKŻ ARKA GDYNIA249,0(dnf)dnfdnfdnf17331327
81 POL 1704Franciszek Wołyniec M13UKS NAVIGO SOPOT254,0(dnf)dnfdnfdnf3137198
82 POL 2222Karol Stachowski M10GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI259,0(dnf)dnfdnfdnf25302025
83 POL 147Agata Koropecka K10YK STAL GDYNIA26261,0(dnf)dnfdnfdnf1510ufd24
84 POL 1351Lena Murach K13 KS AZS AWFIS GDAŃSK27265,0(dnf)dnfdnfdnf22353217
85 POL 1656Lidia Jakubowska K14ZATOKA PUCK28268,0(dnf)dnfdnfdnf38191735
86 POL 893Filip Różycki M10GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI269,0(dnf)dnfdnfdnf19322534
87 POL 1586Maksymilian MalecM11 OPTI CWM GDYNIA270,0(dnf)dnfdnfdnf35232726
88 POL 1221Julia PadzikK10 OPTI CWM GDYNIA29285,0(dnf)dnfdnfdnf28243836
89 POL 3333Maja Komorowska K10 OPTI CWM GDYNIA30288,0(dnf)dnfdnfdnf27392637
90 POL 2035Aniela FrąckowiakK11 OPTI CWM GDYNIA31297,0(dnf)dnfdnfdnf37293933
91 RUS 1975Lera MalayaK11KOENIGSBERG32306,0(dnf)dnfdnfdnf34414230
92 POL 1927Mikołaj Czałbowski M11 YKP GDYNIA312,0(dnf)dnfdnfdnfufd342838
93 POL 170Szymon Łysik M11MKŻ ARKA GDYNIA314,0(dnf)dnfdnfdnf39383642
94 POL 1818Nadia Burghard K13 YKP GDYNIA33325,0(dnf)dnfdnfdnf3340dnf40
95 RUS 1313Aleksandr ZubkoM10KOENIGSBERG326,0(dnf)dnfdnfdnf42424043
96 POL 1300Natasza Tarnawska K11 OPTI CWM GDYNIA34328,0(dnf)dnfdnfdnf433637ufd
97 POL 1672Kacper Barszczyk M12UKS NAVIGO SOPOT339,021(dnf)dnfdnfdnfdnfdnfdnf
98 POL 1723Wiktor Weselak M11 KS AZS AWFIS GDAŃSK340,0(dnf)dnfdnfdnf444341ufd
99 POL 1757Rafał Górski M14 KS AZS AWFIS GDAŃSK371,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnfdnfdnf
100 POL 5Natasza Micewicz K10GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI35371,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnfdnfdnf
101 POL 704Krzysztof Łucyk M12MKŻ ARKA GDYNIA371,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnfdnfdnf
102 POL 1661? ?M2019?371,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnfdnfdnf
103 POL 2906? ?M2019?371,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnfdnfdnf
104 POL 4708Maciej Kryspin M11GDAŃSKI KLUB ŻEGLARSKI371,0(dnf)dnfdnfdnfdnfdnfdnfdnf