Lista startowa - OPTIMIST B
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 CZE 1Ondřej Šindelka
M
2006-05-14
12
MYK
2 DEN 8551Oskar Sawicki
M
2006-06-15
12
UKS BARNIM GOLENIÓW
3 GER 8864Mateusz Chrobak
M
2008-06-19
10
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
4 POL 4Adrian Majdosz
M
2005-07-01
13
UKS BARNIM GOLENIÓW
5 POL 5Maksymilian Koschel
M
2007-01-24
11
ŻLKS POZNAŃ
6 POL 7Mikołaj Majchrzycki
M
2007-01-13
11
ŻLKS POZNAŃ
7 POL 9Alicja Siputa
K
2005-10-14
13
WKŻ WOLSZTYN
8 POL 11Alicja Bujas
K
2003-02-28
15
KN LIDER KRAKÓW
9 POL 14Mikołaj Dąbrowski
M
2005-12-01
13
UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
10 POL 25Zuzanna Borucka
K
2007-06-05
11
JKW POZNAŃ
11 POL 32Laura Tomikowska
K
2004-09-17
14
ŻLKS POZNAŃ
12 POL 39Andrzej Nycz
M
2006-08-11
12
PKM LOK POZNAŃ
13 POL 102Wiktor Grajek
M
2005-10-11
13
UKŻ ŚRODA
14 POL 108Jędrzej Wołoszczuk
M
2005-05-06
13
JKW POZNAŃ
15 POL 121Hubert Marciniak
M
2006-04-30
12
JKW POZNAŃ
16 POL 125Anna Witczak
K
2004-11-08
14
ŻLKS POZNAŃ
17 POL 133Maciej Wójcik
M
2004-04-28
14
TS KUZNIA RYBNIK
18 POL 139Cezary Popielski
M
2005-06-08
13
AZS POZNAŃ
19 POL 143Jerzy Gałęza
M
2007-11-23
11
PKM LOK POZNAŃ
20 POL 146Daniel Śmiałowski
M
2007-11-12
11
ŻMKS POZNAŃ
21 POL 150Tomasz Obecny
M
2006-06-24
12
KSCŻ SZCZECIN
22 POL 157Mikołaj Mataczyński
M
2008-01-14
10
AZS POZNAŃ
23 POL 162Przemysław Grabowski
M
2006-03-22
12
SYC ZEFIR-DRAKKAR PORAJ
24 POL 163Anna Gąsiorek
K
2007-01-31
11
PKM LOK POZNAŃ
25 POL 166Michał Kaczmarek
M
2007-11-16
11
KLUB ZEGLARSKI NYSA
26 POL 174Julka Kozubowicz
K
2004-06-14
14
TS KUZNIA RYBNIK
27 POL 187Alan Kurzawa
M
2008-10-28
10
ŻMKS POZNAŃ
28 POL 203Małgorzata Figel
K
2006-02-09
12
OPTI CWM GDYNIA
29 POL 222Wiktoria Harnasz
K
2006-11-28
12
TS KUZNIA RYBNIK
30 POL 224Damian Kawiński
M
2003-12-18
15
UKŻ ŚRODA
31 POL 226Kacper Michalski
M
2008-02-06
10
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
32 POL 243Zofia Gołębiowska
K
2006-08-26
12
BAZA MRĄGOWO
33 POL 246Wiktoria Grima
K
2005-09-12
13
TS KUZNIA RYBNIK
34 POL 255Jan Kamieński
M
2006-12-04
12
PKM LOK POZNAŃ
35 POL 326Zofia Jachymska
K
2006-11-23
12
TS KUZNIA RYBNIK
36 POL 333Michał Skawiński Ps. Kornik
M
2007-08-12
11
WTW WARSZAWA
37 POL 381Aleksander Lenart
M
2009-08-27
9
UKS OPTI ODRA WROCŁAW
38 POL 396Paweł Romanowicz
M
2005-07-11
13
UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
39 POL 415Łukasz Smolakowski
M
2005-01-04
13
UKS OPTI ODRA WROCŁAW
40 POL 428Lena Gaweł
K
2008-08-10
10
AZS POZNAŃ
41 POL 460Adrian Kurzawa
M
2006-07-22
12
ŻMKS POZNAŃ
42 POL 574Matylda Młodzianowska
K
2008-03-20
10
AZS POZNAŃ
43 POL 670Jeremiasz Konieczny
M
2007-02-13
11
ŻLKS POZNAŃ
44 POL 673Martyna Mariak
K
2005-05-11
13
ŻLKS POZNAŃ
45 POL 674Oskar Otto
M
2007-01-01
11
ŻLKS POZNAŃ
46 POL 698Marek Mazur
M
2004-10-12
14
UKS OPTI ODRA WROCŁAW
47 POL 745Filip Prńczyszyn
M
2007-04-02
11
WKŻ WOLSZTYN
48 POL 762Marek Szczepankowski
M
2005-02-25
13
UKS BARNIM GOLENIÓW
49 POL 794Aleksander Kania
M
2007-06-23
11
ŻLKS POZNAŃ
50 POL 836Antonina Skóra
K
2009-03-18
9
YKP KRAKÓW
51 POL 878Maja Kwiek
K
2007-07-06
11
WTW WARSZAWA
52 POL 880Marcel Haufa
M
2009-11-07
9
ŻLKS POZNAŃ
53 POL 891Aleksandra Długołęcka
K
2005-11-15
13
ŻMKS POZNAŃ
54 POL 920Maksymilian Kruczyński
M
2006-04-10
12
AZS POZNAŃ
55 POL 922Jakub Podgórny
M
2008-02-07
10
KSCŻ SZCZECIN
56 POL 925Nina Zygo
K
2008-01-17
10
MKS DWÓJKA WARSZAWA
57 POL 927Hugo Marciniak
K
2004-05-17
14
JKW POZNAŃ
58 POL 950Krystyna Szpor
K
2006-07-21
12
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
59 POL 958Alicja Koczorowska
K
2007-08-29
11
AZS POZNAŃ
60 POL 966Lena Cituk
K
2007-06-16
11
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
61 POL 970Kacper Kostarz
M
1970-01-01
2018
JK POGORIA
62 POL 987Jakub Walczak
M
2004-04-24
14
UKŻ ŚRODA
63 POL 988Jan Wiśniewski
M
2007-06-27
11
MKS DWÓJKA WARSZAWA
64 POL 991Karolina Gajdzińska
K
2005-11-15
13
AZS POZNAŃ
65 POL 1001Oskar Wielczyk
M
2007-10-17
11
SSW MOS IŁAWA
66 POL 1016Zuzanna Zielińska
K
2006-04-25
12
MKŻ ŻNIN
67 POL 1017Joanna Lichwa
K
2002-10-11
16
KN LIDER KRAKÓW
68 POL 1026Jakub Gil
M
2006-05-13
12
TKŻ TORUŃ
69 POL 1050Szymon Rossa
M
2006-04-10
12
ŻMKS POZNAŃ
70 POL 1077Karol Głąbik
M
2003-12-30
15
KW LOK GARLAND GLIWICE
71 POL 1084Julia Maziarz
K
2006-05-24
12
KS ENERGETYK
72 POL 1086Jan Zaporowski
M
2006-03-31
12
KS ENERGETYK
73 POL 1089Jakub Zakrzewski
M
2006-03-18
12
JKW POZNAŃ
74 POL 1111Nikolas Głowacki
M
2006-04-11
12
WKŻ WOLSZTYN
75 POL 1117Krzysztof Cholewa
M
2005-01-29
13
PKM LOK POZNAŃ
76 POL 1136Irma Mezei
K
2006-05-09
12
MKS DWÓJKA WARSZAWA
77 POL 1137Marianna Gębicka
K
2006-08-09
12
MKS DWÓJKA WARSZAWA
78 POL 1139Hanna Gębicka
K
2008-12-21
10
MKS DWÓJKA WARSZAWA
79 POL 1140Aleksandra Borucka
K
2006-01-06
12
AZS POZNAŃ
80 POL 1153Mateusz Balicki
M
2004-11-04
14
UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
81 POL 1158Karolina Mendyk
M
2009-03-27
9
KN LIDER KRAKÓW
82 POL 1193Igor Bogusz
M
2005-10-16
13
KN LIDER KRAKÓW
83 POL 1195Bartosz Miłaszewski
M
2005-07-13
13
SKŻ DRAWA DRAWNO
84 POL 1204Igor Tomczyk
M
2005-12-12
13
TS KUZNIA RYBNIK
85 POL 1207Jedrzej Reck
M
2008-06-15
10
JKW POZNAŃ
86 POL 1222Jan Kisielewicz
M
2006-07-11
12
WKŻ WOLSZTYN
87 POL 1224Michał Grzesiek
M
2005-02-25
13
ŻMKS POZNAŃ
88 POL 1226Teresa Masztalerz
K
2006-01-05
12
TKŻ TORUŃ
89 POL 1228Olga Kanikowska
K
2007-08-29
11
AZS POZNAŃ
90 POL 1229Zofia Pospieszna
K
2007-06-28
11
AZS POZNAŃ
91 POL 1234Wiktor Polaczek
M
2004-02-04
14
YACHT CLUB PTTK BESKID NOWY SĄCZ
92 POL 1237Marcin Staniewicz
M
2002-10-25
16
JACHT KLUB KOSZALIN
93 POL 1240Piotr Jakubowski
M
2006-04-21
12
ŻMKS POZNAŃ
94 POL 1241Konstantyn Podwojski
M
2005-07-05
13
KW LOK GARLAND GLIWICE
95 POL 1245Hanna Słyk
K
2005-04-19
13
KS SPÓJNIA WARSZAWA
96 POL 1249Kacper Kulawiak
M
2005-07-05
13
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
97 POL 1268Illya Zaradny
M
2004-06-07
14
PKM LOK POZNAŃ
98 POL 1271Sara Wiśniewska
K
2005-02-23
13
TKŻ TORUŃ
99 POL 1278Adam Cwojdziński
M
2006-06-21
12
ŻMKS POZNAŃ
100 POL 1283Jan Ptasiński
M
2005-05-22
13
ŻMKS POZNAŃ
101 POL 1285Justyna Jurkowska
K
2006-04-08
12
MKŻ ŻNIN
102 POL 1292Jakub Pietrzak
M
2005-07-07
13
OPTI CWM GDYNIA
103 POL 1305Kajetan Stein
M
2007-08-14
11
UKS YACHT CLUB SŁAWA
104 POL 1306Igor Gruszczyński
M
2007-02-07
11
UKS YACHT CLUB SŁAWA
105 POL 1312Ignacy Pospieszny
M
2009-10-02
9
AZS POZNAŃ
106 POL 1319Jan Klinicki
M
2007-07-05
11
SSW MOS IŁAWA
107 POL 1324Jakub Oblonk
M
2006-10-04
12
TS KUZNIA RYBNIK
108 POL 1362Kamil Stemplewski
M
2005-10-04
13
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
109 POL 1368Klara Matysik
K
2005-06-21
13
YKP KRAKÓW
110 POL 1376Matylda Brelińska
K
2006-08-04
12
MKŻ ŻNIN
111 POL 1380Emilia Siekierczak
K
2008-02-04
10
AZS POZNAŃ
112 POL 1385Martyna Siputa
K
2006-12-30
12
WKŻ WOLSZTYN
113 POL 1399Aleksandra Zachciał
K
2009-09-13
9
PKM LOK POZNAŃ
114 POL 1405Joanna Michalska
K
2007-02-09
11
UKS YACHT CLUB SŁAWA
115 POL 1407Kuba Matysik
M
2005-06-21
13
YKP KRAKÓW
116 POL 1417Piotr Hofman
M
2003-06-01
15
KW LOK GARLAND GLIWICE
117 POL 1418Aleksandra Szczepańska
K
2003-11-19
15
KN LIDER KRAKÓW
118 POL 1423Mateusz Kluczka
M
2006-07-06
12
QBRYK GDYNIA
119 POL 1434Filip Mendyk
M
2007-04-20
11
KN LIDER KRAKÓW
120 POL 1439Paweł Sikora
M
2004-03-13
14
PKM LOK POZNAŃ
121 POL 1448Szymon Rozum
M
2005-12-03
13
MKS DWÓJKA WARSZAWA
122 POL 1452Antonina Ołowiak
K
2006-06-08
12
YKP GDYNIA
123 POL 1473Teresa Zawal
K
2004-03-08
14
ŻMKS POZNAŃ
124 POL 1474Agnieszka Jankowiak
K
2005-01-10
13
ŻMKS POZNAŃ
125 POL 1482Roch Dmuchowski
M
2006-11-25
12
SSW MOS IŁAWA
126 POL 1483Kajetan Linow
M
2007-08-02
11
KŻ MEWA POZNAŃ
127 POL 1485Antoni Rachuta
M
2005-10-05
13
ŻLKS POZNAŃ
128 POL 1493Marta Sochacka
K
2008-04-11
10
UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
129 POL 1497Wiktor Borkowski
M
2006-03-15
12
AZS POZNAŃ
130 POL 1502Bartosz Leżała
M
2006-10-26
12
UKŻ ŚRODA
131 POL 1527Alicja Akulicz
K
2006-09-11
12
JACHT KLUB ORION OSTRZESZÓW
132 POL 1530Adelina Wietki
K
2006-05-17
12
YKP KRAKÓW
133 POL 1535Jan Budkiewicz
M
2005-08-14
13
UKŻ TRAWERS OSTRÓW WLKP.
134 POL 1574Sarah Goetz
K
2005-02-11
13
AZS POZNAŃ
135 POL 1580Jeremi Ślusarski
M
2006-02-28
12
KŻ MEWA POZNAŃ
136 POL 1593Rafał Balicki
M
2007-02-19
11
UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
137 POL 1594Szymon Janiak
M
2005-12-31
13
OPTI CWM GDYNIA
138 POL 1603Krzysztof Bruski
M
2005-12-01
13
OPTI CWM GDYNIA
139 POL 1620Remigiusz Dzierbun
M
2003-10-26
15
SKŻ DRAWA DRAWNO
140 POL 1621Patryk Włodarczyk
M
2002-10-23
16
JACHT KLUB ORION OSTRZESZÓW
141 POL 1622Stanisław Cholewicki
M
2007-01-22
11
JKW POZNAŃ
142 POL 1623Alicja Przybyłek
K
2005-08-03
13
AZS POZNAŃ
143 POL 1624Piotr Grabski
M
2005-01-01
13
SYC ZEFIR-DRAKKAR PORAJ
144 POL 1627Maria Majchrzycka
K
2004-08-04
14
ŻLKS POZNAŃ
145 POL 1636Magdalena Laskowska
K
2007-01-24
11
PKM LOK POZNAŃ
146 POL 1638Stanisław Radojewski
M
2004-08-11
14
JKW POZNAŃ
147 POL 1642Oskar Skóra
M
2007-05-17
11
YKP KRAKÓW
148 POL 1645Michał Biedalak
M
2005-11-03
13
JKW POZNAŃ
149 POL 1661Sara Warpas
K
2006-04-25
12
KS ZATOKA PUCK
150 POL 1669Natalia Chojnowska
K
2007-03-01
11
SSW MOS IŁAWA
151 POL 1678Paweł Szota
M
2004-06-10
14
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
152 POL 1713Danuta Grudzień
K
2006-05-13
12
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
153 POL 1735Filip Kurczewski
M
2003-10-16
15
MKŻ ŻNIN
154 POL 1745Aleksandra Bobrowska
K
2007-01-04
11
UKS BARNIM GOLENIÓW
155 POL 1751Jacek Kalinowski
M
2006-02-03
12
UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
156 POL 1752Jakub Korga
M
2004-03-13
14
MKŻ ŻNIN
157 POL 1767Nina Gaweł
K
2010-03-18
8
AZS POZNAŃ
158 POL 1772Angela Zubel
K
2006-10-21
12
MKŻ ŻNIN
159 POL 1788Antoni Kiliszek
M
2006-03-05
12
MKS DWÓJKA WARSZAWA
160 POL 1803Zofia Czerniawska
K
2004-08-10
14
YK STAL GDYNIA
161 POL 1805Michał Jaroszek
M
2006-06-15
12
KSW BALTIC
162 POL 1822Kinga Koniarek
K
2004-08-16
14
UKŻ TRAWERS OSTRÓW WLKP.
163 POL 1826Jakub Kołodziejczyk
M
2005-08-14
13
UKS OPTI ODRA WROCŁAW
164 POL 1829Stanisław Wojda
M
2006-04-30
12
JKW POZNAŃ
165 POL 1849Jacek Lewandowski
M
2006-12-18
12
ŻLKS POZNAŃ
166 POL 1851Patrycja Kurpiewska
K
2005-11-26
13
MKS DWÓJKA WARSZAWA
167 POL 1852Karolina Tomczyk
K
2004-02-28
14
TS KUZNIA RYBNIK
168 POL 1853Kinga Furmanek
K
2007-07-27
11
SSW MOS IŁAWA
169 POL 1860Filip Lenart
M
2005-05-03
13
UKS OPTI ODRA WROCŁAW
170 POL 1861Sebastian Kaczanowski
M
2004-11-04
14
UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
171 POL 1865Paulina Rutkowska
K
2005-10-16
13
YKP GDYNIA
172 POL 1870Teodor Kasprzyk
M
2005-04-19
13
ŻMKS POZNAŃ
173 POL 1871Wojciech Stefaniak
M
2006-06-15
12
ŻMKS POZNAŃ
174 POL 1883Filip Oleszczyk
M
2005-11-29
13
UKS BARNIM GOLENIÓW
175 POL 1893Maciej Chybiński
M
2005-07-25
13
UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
176 POL 1904Igor Wójcik
M
2006-08-11
12
YK STAL GDYNIA
177 POL 1943Wiktor Łasak
M
2006-09-09
12
UKŻ LAMELKA
178 POL 1960Miłosz Samek
M
2005-07-17
13
KSCŻ SZCZECIN
179 POL 1981Oliwia Dróżyńska
K
2004-01-01
14
TKŻ TORUŃ
180 POL 1988Michalina Pawelczyk
K
2006-01-14
12
MKS DWÓJKA WARSZAWA
181 POL 1998Aleksandra Szulska
K
2005-04-09
13
OPTI CWM GDYNIA
182 POL 2007Alicja Michalewska
K
2007-01-13
11
SSW MOS IŁAWA
183 POL 2031Fabian Kocięda
M
2007-02-06
11
OPTI CWM GDYNIA
184 POL 2034Natasha Anolik
K
2006-05-02
12
OPTI CWM GDYNIA
185 POL 2041Filip Jarosiewicz
M
2006-09-16
12
OPTI CWM GDYNIA
186 POL 2080Karolina Jałoszyńska
K
2006-06-08
12
KLUB ŻEGLARSKI NYSA
187 POL 2101Mikołaj Bazyli
M
2005-01-01
13
KSW BALTIC
188 POL 2112Jerzy Sukow
M
2004-08-19
14
YKP GDYNIA
189 POL 2117Alicja Tutkowska
K
2007-10-06
11
YK STAL GDYNIA
190 POL 2206Hanna Korsak
K
2006-12-07
12
MKS DWÓJKA WARSZAWA
191 POL 2221Szymon Wójcik
M
2005-09-18
13
WKŻ WOLSZTYN
192 POL 2306Wojciech Reck
M
2006-06-23
12
JKW POZNAŃ
193 POL 2403Pola Schmidt
K
2005-09-14
13
OPTI CWM GDYNIA
194 POL 2586Aleksandra Mańkowska
K
2005-09-22
13
TKŻ TORUŃ
195 POL 2605Magdalena Skórnóg
K
2006-05-26
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
196 POL 2625Kornelia Dobaczewska
K
2005-09-19
13
MKŻ ŻNIN
197 POL 4112Jan Zamojski
M
2006-09-07
12
UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
198 POL 6981Mateusz Smolakowski
M
2005-01-04
13
UKS OPTI ODRA WROCŁAW
199 POL 11111Maja Wójcik
K
2008-07-10
10
WKŻ WOLSZTYN
200 POL 12511Julia Walus
K
2005-01-01
13
UKS SILESIA - OPTY CHEŁM ŚLĄSKI
201 POL 14391Zofia Jaśniewicz
K
2007-08-20
11
WKŻ WOLSZTYN
202 POL 17131Jan Pachla
M
2005-12-10
13
UKŻ ŚRODA
203 POL 19171Katarzyna Niemczyk
K
2003-12-19
15
KN LIDER KRAKÓW