Lista startowa - OPTIMIST CH
powered by

  Nr na żaglu Imię i Nazwisko Płeć Data ur. Wiek
(wg rocznika)
Klub
1 POL 13Borys Matysiak
M
2008-01-01
10
CHKZ CHOJNICE
2 POL 157Mikołaj Mataczyński
M
2008-01-14
10
AZS POZNAŃ
3 POL 158Igor Pawlowski
M
2009-05-05
9
CHKZ CHOJNICE
4 POL 170Szymon Łysik
M
2008-01-04
10
MKŻ ARKA GDYNIA
5 POL 245Adam Wołujewicz
M
2007-03-18
11
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW
6 POL 257Aleksander Paczos
M
2008-03-29
10
MKŻ ARKA GDYNIA
7 POL 272Bartek Pluta
M
2007-11-06
11
SEJK POGOŃ SZCZECIN
8 POL 349Filip Bil
M
2009-07-05
9
YK STAL GDYNIA
9 POL 585Michał Trafalski
M
2007-11-22
11
YK STAL GDYNIA
10 POL 704Krzysztof Łucyk
M
2007-08-16
11
MKŻ ARKA GDYNIA
11 POL 723Jakub Szczepański
M
2006-04-03
12
LKS CHARZYKOWY
12 POL 757Tadeusz Wiatrowski
M
2009-02-26
9
CHKZ CHOJNICE
13 POL 758January Szczukowski
M
2008-01-01
10
CHKŻ CHOJNICE
14 POL 844Aleksander Główka
M
2007-10-20
11
KS SPÓJNIA WARSZAWA
15 POL 879Igor Grzelak
M
2007-07-28
11
WTW WARSZAWA
16 POL 920Maksymilian Kruczyński
M
2006-04-10
12
AZS POZNAŃ
17 POL 922Jakub Podgórny
M
2008-02-07
10
KSCŻ SZCZECIN
18 POL 927Hubert Marciniak
M
2006-04-30
12
JKW POZNAŃ
19 POL 928Maksymilian Wróbel
M
2007-10-25
11
SEJK POGOŃ SZCZECIN
20 POL 951Jakub Kreft
M
2007-01-04
11
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW
21 POL 959Maciej Placzke
M
2006-06-15
12
UKS FIR WARSZAWA
22 POL 978Jakub Zakrzewski
M
2006-03-18
12
JKW POZNAŃ
23 POL 988Jan Wiśniewski
M
2007-06-27
11
MKS DWÓJKA WARSZAWA
24 POL 1001Wit Dmuchowski
M
2009-06-22
9
SSW MOS IŁAWA
25 POL 1018Antoni Lipiński
M
2006-01-07
12
LKS CHARZYKOWY
26 POL 1066Franciszek Kosecki
M
2008-04-29
10
CHKZ CHOJNICE
27 POL 1070Maksymilian Kabat
M
2006-01-02
12
CHKŻ CHOJNICE
28 POL 1185Aleksander Daniszewski
M
2006-02-14
12
UKS NAVIGO SOPOT
29 POL 1189Aleksy Worsowicz
M
2007-07-17
11
UKS SZKWAŁ ZŁOCIENIEC
30 POL 1201Krzysztof Ciborowski
M
2007-07-09
11
WTW WARSZAWA
31 POL 1207Wojciech Reck
M
2006-06-23
12
JKW POZNAŃ
32 POL 1246Franciszek Massalski
M
2008-02-04
10
MKS DWÓJKA WARSZAWA
33 POL 1254Franciszek Thomas
M
2006-07-13
12
UKS NAVIGO SOPOT
34 POL 1297Maciej Szawkowski
M
2008-11-18
10
BAZA MRĄGOWO
35 POL 1305Kajetan Stein
M
2007-08-14
11
UKS YACHT CLUB SŁAWA
36 POL 1306Igor Gruszczyński
M
2007-02-07
11
UKS YACHT CLUB SŁAWA
37 POL 1319Jan Klinicki
M
2007-07-05
11
SSW MOS IŁAWA
38 POL 1322Piotr Wójcik
M
2007-02-15
11
SEJK POGOŃ SZCZECIN
39 POL 1359Wojtek Jankowski
M
2006-09-21
12
AZS AWR GDAŃSK
40 POL 1361Kacper Karbownik
M
2006-12-28
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
41 POL 1364Jan Fuk
M
2006-11-20
12
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
42 POL 1378Franciszek Siwek
M
2007-01-24
11
K.S SPÓJNIA - WARSZAWA
43 POL 1396Mateusz Gąsiorowski
M
2007-08-24
11
YK STAL GDYNIA
44 POL 1403Kacper Kibiersza
M
2008-04-15
10
UKS NAVIGO SOPOT
45 POL 1424Jakub Wegiera
M
2006-10-30
12
UKS FIR WARSZAWA
46 POL 1429Alexander Vidal
M
2008-02-12
10
UKS FIR WARSZAWA
47 POL 1482Roch Dmuchowski
M
2006-11-25
12
SSW MOS IŁAWA
48 POL 1490Szymon Góralski
M
2008-07-06
10
SEJK POGOŃ SZCZECIN
49 POL 1497Wiktor Borkowski
M
2006-03-15
12
AZS POZNAŃ
50 POL 1529Alexander Nowak
M
2009-11-10
9
UKS FIR WARSZAWA
51 POL 1548Andrzej Thomas
M
2006-07-13
12
UKS NAVIGO SOPOT
52 POL 1559Jan Suchocki
M
2007-01-01
11
MKŻ ARKA GDYNIA
53 POL 1561Krzysztof Ołowiak
M
2008-06-27
10
YKP GDYNIA
54 POL 1570Michał Ciechanowicz
M
2008-04-26
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
55 POL 1593Rafał Balicki
M
2007-01-08
11
UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
56 POL 1612Max Betlejewski
M
2007-07-23
11
MKŻ ARKA GDYNIA
57 POL 1622Stanisław Cholewicki
M
2007-01-22
11
JKW POZNAŃ
58 POL 1629Mikołaj Osiowy
M
2006-06-27
12
KŻ VI-KING CZŁUCHÓW
59 POL 1672Kacper Barszczyk
M
2007-06-06
11
UKS NAVIGO SOPOT
60 POL 1701Max Berliński
M
2006-05-16
12
YKP GDYNIA
61 POL 1702Eryk Rózga
M
2006-08-18
12
MKŻ ARKA GDYNIA
62 POL 1708Oskar Sawicki
M
2006-06-15
12
UKS BARNIM GOLENIÓW
63 POL 1750Filip Nosol
M
2007-09-26
11
UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
64 POL 1751Jacek Kalinowski
M
2006-02-03
12
UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
65 POL 1758Jeremi Szczukowski
M
2006-02-15
12
CHKŻ CHOJNICE
66 POL 1765Krzysztof Maksymowicz
M
2008-02-17
10
KS SPÓJNIA WARSZAWA
67 POL 1780Szymon Kolka
M
2008-08-15
10
UKS NAVIGO SOPOT
68 POL 1786Leon Sapijaszko
M
2006-08-15
12
KS SPÓJNIA WARSZAWA
69 POL 1788Antoni Kiliszek
M
2006-03-05
12
MKS DWÓJKA WARSZAWA
70 POL 1793Maksymilian Kotwica
M
2007-08-29
11
UKS SZKWAŁ ZŁOCIENIEC
71 POL 1794Wiktor Disterhoft
M
2006-02-12
12
UKS SZKWAŁ ZŁOCIENIEC
72 POL 1800Jakub Kosowski
M
2007-07-05
11
UKS FIR WARSZAWA
73 POL 1801Oskar Wielczyk
M
2007-10-17
11
SSW MOS IŁAWA
74 POL 1802Piotr Trella
M
2008-05-23
10
MKŻ ARKA GDYNIA
75 POL 1805Michał Jaroszek
M
2006-06-15
12
KSW BALTIC
76 POL 1819Paweł Piankowski
M
2006-03-15
12
YKP GDYNIA
77 POL 1829Stanisław Wojda
M
2006-04-30
12
JKW POZNAŃ
78 POL 1868Maciej Cymerman
M
2006-11-03
12
UKS BARNIM GOLENIÓW
79 POL 1887Mikołaj Strupiński
M
2008-01-16
10
MBSW/UKŻR NIEGOCIN GIŻYCKO
80 POL 1892Jan Karnowski
M
2006-05-12
12
K.S SPÓJNIA - WARSZAWA
81 POL 1904Igor Wójcik
M
2006-07-11
12
YK STAL GDYNIA
82 POL 1906Gustaw Kwiek
M
2006-02-14
12
WTW WARSZAWA
83 POL 1927Mikołaj Czałbowski
M
2008-04-22
10
YKP GDYNIA
84 POL 1939Igor Rudek
M
2006-12-15
12
MKŻ ARKA GDYNIA
85 POL 2005Michał Kuczmarski
M
2006-06-17
12
MKS DWÓJKA WARSZAWA
86 POL 2027Filip Olszewski
M
2006-07-09
12
K.S SPÓJNIA - WARSZAWA
87 POL 2041Filip Jarosiewicz
M
2006-09-16
12
OPTI CWM GDYNIA
88 POL 2070Jacek Dyguś
M
2007-04-13
11
MKŻ ARKA GDYNIA
89 POL 2113Wiktor Pawłowski
M
2007-07-03
11
CHKŻ CHOJNICE
90 POL 2114Tymon Wiatrowski
M
2006-08-16
12
CHKŻ CHOJNICE
91 POL 2918Piotr Rodzewicz
M
2006-05-01
12
UKS NAVIGO SOPOT
92 POL 4112Jan Zamojski
M
2006-09-07
12
UKS ŻEGLARZ WROCŁAW
93 POL 4701Maciej Maćkowiak
M
2007-02-04
11
YKP GDYNIA